17.7.2017 - Studio Poděbrady

2017-07-17 – Michaela Kudláčková – Runy

Stáhnout nebo přehrát

Archiv pořadů / Studio Poděbrady (ukončeno 9/2019)

Komentáře

 • vahy napsal:

  K odbornému komentáři paní Kudláčkové nemám žádné výhrady, ale velmi mě udivuje, že Svobodný vysílač dává prostor osobě, která je reprezentantem tzv. pražské kavárny, prounijně a promuslimsky orientovaná, navíc velmi protirusky/!/ a protizemanovsky orientovaná, tedy přímo těžce v rozporu s tématy, které svobodně prezentuje Váš vysílač.

  • Studio Plzeň napsal:

   SVCS dává prostor všem, kteří mají zájem se nějak projevit. Pak máte možnost reakce na takovou osobu, neboť prakticky všechny relace jsou živé a interaktivní. Je na vás, aby jste dokázali svými poznatky odargumentovat, jak se dotyčný(á) mýlí! Nebo chcete, abychom byli hlásnou troubou nějaké politické strany, která vám zrovna vyhovuje? tak, jak to dělá SR a prakticky celý mainstream? My jsme ale opravdu Svobodný vysílač CS a naším úkolem je odhalovat skutečné úmysly osob a politických stran, kteří se nebojí na SVCS vystoupit (většina z těch. kteří by se vám asi též nelíbili, odmítají na SVCS vystoupit i když bychom je rádi s vámi konfrontovali). Je pak na vás, jak si to vyhodnotíte vy sami a k jakému poznání dojdete! Nechceme a nebudeme vám říkat, co si máte myslet. My chceme, aby jste se sami zamýšleli – a to jem možné jen porovnáváním, nikoliv jednostrannou propagandou z jakékoliv strany.
   za SVCS P.Hlávka – zakladatel a koordinátor z plzeňského studia SVCS

   • Jirinka napsal:

    Děkuji za Svobodný vysílač. Ráda Vás poslouchám. Nad tématy se zamýšlím. I nad výkladem paní M. Kudláčkové. U ní jen nechápu, kde bere tu drzost radit lidem, když nedovede poradit ani sama sobě. Jak mohu věřit jejím radám, kartám a runám, když si zjistím veřejně dostupné informace o této ženě?? O jejich nespočetných exekucích? Nebo se podívám na její veřejně přístupný FB? Na její webové stránky?
    Přesto jsem ráda, že jste jí ve veřejném prostoru dali příležitost. Možná i dalším posluchačům otevřete oči. Děkuji Vám. Jiřina

    • Studio Plzeň napsal:

     Dle mne to pí.Jiřinko píšete velmi dobře a pochopila jste čím se SVCS opravdu liší od ostatních médií.