19.7.2020 - Pavel Slovan

2020-07-18 Colors of Coronavirus!

Stáhnout z Archivu

Co nás vede k promořování druhých i sebe?

Proč nejsme schopni akceptovat, že COVID-19 změní svět?

Je lepší náhubek nebo věčně zalígrované nejbližší parky?

A co „dílo“ Elona Muska nad hlavou?

Archiv pořadů / Komentáře / Studio Slovan Colors of Ostrava / COVID-19 / e-halíř / Elon Musk / FED / Humanitární bombardování / Karviná / koronavirus / nákaza / promořit / US dollar /

Komentáře

 • fiijalka napsal:

  Moc ráda vás poslouchám, děkuji za všechny pořady, jen s tím koronavirem dle mého názoru zbytečně strašíte sám sebe.

  • Pavel Slovan napsal:

   Děkuji za reakci: Snažím se nestrašit. Jen být obezřetný a užitečný. Nevyjadřuji se k věcem, o kterých bych neměl alespoň letmý osobní Ahnung.
   V době Ptačí Chřipky H5N1 jsem měl na starosti zdraví 3.500 zaměstnanců a dalších tisíců externích dotčených kolegů. Zpracovával jsem epidemické plány, chodil na jednání kritické infrastruktury. Poznal jsem, jak se rozhoduje „za oponou“. 3 roky NATO, shodou okolností, jsem zase prožil několik měsíců nástupu Mexické Prasečí Chřipky H1N1 v New Yorku, kde umíraly doslova v přímých přenosech převážně děti, uzavíraly se školy a virus se odtamtud šířil dále do světa.
   Nehodnotím ani nyní Coronavirus podle toho, co vidím v médiích nebo naopak co mně indoktrinují „vševědoucí“ Chřipičkáři a Rýmičkáři zuby nehty z Alternativy.
   Myslím, že jsem se zatím příliš nemýlil ve všem, co jsem od ledna/února o Coronaviru odvysílal.
   Vážím si, že nasloucháte a reagujete a přeji Vám prima den!
   Třeba Vám bude užitečné:
   Dnes právě
   Plicní choroba covid-19, kterou koronavirus způsobuje, zabíjí asi 0,3 až 1,5 procenta nakažených lidí. Většina studií zpřesňuje tento podíl na 0,5 až jedno procento. To znamená, že z každých 1000 nakažených lidí pět až deset průměrně zemře.
   Nejde jen o to, jaká je úmrtnost mezi nakaženými. Jde také o to, jak nakažlivá daná choroba je – a covid-19 je velmi nakažlivý. Právě kombinace úmrtnosti a nakažlivosti dělá z covidu-19 tak nebezpečnou chorobu.
   Poměr úmrtnosti kolem 0,6 procenta je šestkrát vyšší, než 0,1 procento u běžné sezónní chřipky. Nemoci, jako je SARS, MERS či ebola, jsou mnohem smrtelnější – úmrtnost na ně dosahuje zhruba deset až 50 procent. Na tyto nemoci ale zemřelo mnohem méně lidí než na covid-19, protože nejsou ani zdaleka tak nakažlivé nebo rozšířené; na SARS zemřelo 774 lidí, na MERS 858 a ebole podlehlo více než 11 300 lidí.

 • Ls.lucki napsal:

  Strašný pořad….resp. dobrý, ale hrozné názory. Jak můžete vůbec vypustit z pusy že ti co nenosí roušky jsou ti, kteří jezdí ožralí autem? ??? To je neuvěřitelné. Roušku ano, ale jen uvnitř, venku to nemá absolutně význam, tam je nošení roušky naprosto mínusové.
  Navíc, Koronašaškárna je fejk jak prase, proč nám nesdělí informace kolik z těch nakažených je bez příznaků a kolik jich má příznaky? Absolutně neznáte problematiku virů čeledi koronavirů, protože koronaviry mutují v mírné formy tak rychle, že teď už je většina populace nejen u nás promořená a většina kmenem který nevyvolává příznaky.
  Z Brazílie hlásí apokalypsu a mám tam očitého svědka, který hlásí nemocnice prázdné, nic se tam neděje. Přitom ta samá prázdná nemocnice hlásila oficiální čísla 5000 nakažených a 200 mrtvých!! A ve skutečnosti jsou tam nemocnice prázdné. Jsem z Ostravy a v Karviné jsem byl a taky je tam nemocnice úplně prázdná , přibyli na oddělení 3 pacienti v Ostravě a kvůli tomu se musí zrušit všechno z hodiny na hodinu? Jací 3 mrtví na 1000 lidí?
  Vždyť oficiální čísla jsou zmanipulovaná. Drtivá většina mrtvých nezemřela na koronavirus ale s koronavirem, kdy neměli ani žádné příznaky…..Oblečte si klidně atombordel a věřte oficiálním médiím, ale nešiřte paniku mezi lidmi nějakým zmanipulovaným virem, který už je dávno mezi lidmi v mírné mutaci, která už nevyvolá ani chřipku.

  Jinak New York – prázdné nemocnice, taky tam mám očité svědky….prokrista zjistěte si realitu, protože jste naskočil na brutální manipulaci.
  LUkáš