22.5.2021 - Martin Marcikán

2021-05-22 Nový Apartheid II. díl / Přirozennost # 77

Civilizace západní polokoule se stává rukojmím mezinárodního zločinu, který se na začátku milénia zviditelnil útokem na „Dvojčata“ a podvodem pod označením „Válka proti terorismu“.

 Komunikační strategii zavádění totality a zbavování majetku širokých mas změnila elitní finanční šlechta na boj proti koronavirusu. 

 Ve jménu veřejného zdraví dělí lidi an dva tábory, tedy ty, kteří se ve jménu předstírané zodpovědnosti podvolí všem zločinům proti lidskosti, a ty, kteří z nefalšované úcty k sobě samým nejsou ochotní kapitulovat.

časopis Zem a vek – marec 2021

Kdo ovládá vaše dluhy, ovládá vásPeter Staněk

CZ RYTÍŘI VE FILMECH

Nová digitální diktatůraJán Horváth

CZ SKRYTÁ FAKTA VE FILMECH

Kybernetický neoapartheidPavlo Ičo

Kniha – 

Limes Inferior / Janusz A. Zajdel

Anotace

Totalitní společnost, v níž jsou lidé rozděleni do tříd a odměňováni podle své inteligence, funguje zdánlivě bez problémů. Všichni jsou si rovni, i když někteří jsou si rovnější. Každý má nárok na základní potřeby – potraviny, bydlení, zdravotní péči. Lahůdky a luxusní zboží jsou ale jen pro ty s vyšší třídou, kteří mají přístup k „tvrdší měně“. Ta se dá ale naštěstí směnit a veksláci jsou všudypřítomní. A pak jsou tu lifteři. Máte-li dost peněz, dokážou nejrůznějšími nelegálními způsoby „vyliftovat“ vaši třídu, a tak vám zvýšit úroveň a příjmy. Sneer je jedním z těchto „veksláků“, který se na režim adaptoval. Přesto se začne zajímat, jak systém může fungovat, když se zdá, že společnost řídí pouze vyliftovaní hlupáci. Proniká do stále hlubších tajemství, včetně toho nejutajenějšího – kdo to vše řídí. Janusz A. Zajdel se stal počátkem osmdesátých let 20. století nejvýraznějším kritikem režimu v rámci science fiction a Limes inferior je jeho vrcholným dílem v tomto směru. Kniha je doplněna dvěma autorskými povídkami Živá torpéda a Vyšší zájem.

ZŠ Velké Březno 20.5.2021 – syn 4. den ve škole bez roušky a testu + výzva rodičům celé ČR

Podkladu rodičům škole – Děti do škol bez podmínek

Dopis Základní škole + Obecnímu Úřadu

Přirozenost COVID-19 / COVID-podvod / internetové rádio / Nový Apartheid / Přirozenost / Studio Kadaň / SVCS / Svobodný vysílač CS /