Podcast

Abyste nezmeškali žádný díl svého oblíbeného pořadu na Svobodném vysílači, už nemusíte v konkrétní hodinu zapínat rádio. Začněte používat podcasty a všechny odvysílané pořady SVCS se vám automaticky stáhnou do počítače, tabletu nebo mobilu. Začněte zdarma odebírat pořady SVCS ve formátu mp3 a můžete definitivně pustit z hlavy, kdy se vlastně vysílají. Po odvysílání se totiž automaticky objeví ve vašem chytrém telefonu, tabletu nebo počítači. Podcastová aplikace vás automaticky upozorní na nové díly. Poslechnout si je pak můžete kdykoliv, dokonce i když nejste připojeni k internetu – ať už jste v MHD, ve frontě nebo doma, stačí nasadit sluchátka nebo pustit reproduktor.

Jak na to?

Potřebujete pouze dvě věci: nainstalovat si podcastovou čtečku a poté přidat podcast SVCS v podobě následující adresy:
http://www.svobodny-vysilac.cz/category/archiv/feed/

Které programy automaticky stahují podcasty?

Podcastových čteček je velké množství. Zvolte tu svou podle toho, jaký operační systém má váš mobilní telefon nebo počítač:
Windows: WinAmp, VLC a mnoho dalších programů

Android:
Podcast Addict
nebo Google Podcasts

iOS:
Apple podcasts
nebo Overcast

1. Už nezmeškáte žádný díl svého oblíbeného pořadu na SVCS – všechny se vám automaticky stáhnou do počítače, tabletu nebo mobilu.
2. Už žádné přizpůsobování se programu, který pro vás naplánoval někdo jiný. Díky podcastům si své oblíbené pořady SVCS poslechnete ve chvíli, kdy budete mít čas a náladu.