KONTAKTY

Svobodný vysílač CS, koordinační studio Plzeň – jednotlivá nezávislá studia hledejte v sekci STUDIA

e-mail: [email protected]


Redaktor a iniciátor projektu

Pavel Hlávka – studio Plzeň

e-mail: [email protected]


Redaktor a zakládající člen

Jaroslav Mencl – Nepomuk

e-mail: [email protected]Komentáře

 • Jarous13 napsal:

  Zdravím, v aplikacích google podcast a apple podcast se u sv zobrazuje pouze posledních 10 pořadů z archivu. U jiných podcastů se ukazují všechny. Šlo by to nějak napravit? Díky.

 • Fiam napsal:

  Technický dotaz. Prosím o sdělení přímé adresy vašeho streamu „Svobodný Vysílač CS“. Poslouchám Vás velice často, na telefonu ani na PC není problém, ale udělal jsem si IP rádio na bázi ESP32, které poslouchám v dílně a kuchyni. Tenhle přijímač nemá žádný operační systém, jde o hardware s programem a jednotlivé stanice se do něj vkládají ručně zápisem přímého streamu stanice, například „http://ice.abradio.cz:80/oldiesradio128.mp3“, což je stream na OldiesRádiOnLine. Tohle bych potřeboval i na SvobodnyVysilačCS. Jistě nejsem sám, kdo používá IP rádio na HW bázi a hodilo by se to jistě všem. Děkuji za pomoc. Peter

  • Studio Plzeň napsal:

   Myslím, že to půjde naladit na http://stream.svobodny-vysilac.cz:8000/live.mp3 nebo místo názvu by tam mohlo jít: 5.59.97.99 nebo 78.108.110.114

   • Fiam napsal:

    Děkuji mockrát, funguje to, ale můj poskytovatel internetu mě blokuje přístup, mezi jiným i k vám. a já jeho cenzuru obcházím nainstalovanou VPN (ProtonVPN – free). Protože to moje IP-rádio jede přímo na WiFi a není možno instalovat VPN tak jsem to nerozchodil. Rád Vás poslouchám, ale rád bych i při práci v dílně, tak si tam zapojím BlueTooth a pojedu na telefonu tak, jako doteď..
    Pro zajímavost a i Vaši radost a dojetí (taky mě to vzalo za srdce ta jejich dojemná starost o snižování kriminality v CZ) Vám sem nakopíruji jejich odpověď na reklamaci odstavení poloviny webů co jsem navštěvoval.
    ____________________________________
    Dobrý den, pane,
    v návaznosti na Váš dotaz Vám zasílám stanovisko naší společnosti:
    Dezinformační weby blokujeme na naší síti záměrně.
    Jde o preventivní opatření proti „Schvalování trestného činu“ dle § 365 Trestního zákoníku, jakož i trestného činu „Popírání, zpochybňování, schvalování a ospravedlňování genocidia“ dle § 405 Trestního zákona, a na základě usnesení vlády ČR ze dne 26.2.2022.
    Podle doporučení Národního centra kybernetických operací jsme přijali potřebná opatření vedoucí k zamezení šíření nepravdivých a zavádějících informací v kybernetickém prostoru, které slouží k manipulování obyvatelstva směrem k ospravedlnění a schvalování vojenské agrese putinovského režimu vůči Ukrajině.
    Weby blokujeme s vědomím solidarity a podpory Ukrajině a jejím statečným lidem.
    S přáním hezkého dne,
    Lenka Mášová
    Nordic Telecom
    ____________________________________
    S pozdravem Váš posluchač Peter

  • mertuarez napsal:

   Ked si otvoris adresu:
   https://www.zabudolsom.sk/balancer/?2

   Tak ta presmeruje na sucasnu adresu vysielania:
   http://5.59.97.99:8000/live.mp3

   Ono to zavola
   http://stream.svobodny-vysilac.cz:8000/live.mp3

   A zisti ktora IP adresa sa vyuziva a tam ta presmeruje. Takze to si staci skopirovat. Ak to prestane fungovat tak si to otvor znovu a budes mat zasa fungujuci link.
   Kedze tie adresy sa nemenia staci to urobit raz v zivote.

 • Ingrid napsal:

  Dobrý den,
  zdravím Vás, Našla jsem Vás nedávno při brouzdání po Internetu ve snaze nalézt nějaké normální informace, kromě řádění koronaviru, a jsem tomu ráda. Chtěla bych se s Vámi podělit o perlu, kterou jsem zahlédla včera v TV Nova v pořadu Víkend. Příspěvek měl název, cituji: “Češi snadno uvěří falešným zprávám. Jak proti nim bojovat ? “ Stojí to za zhlédnutí. Hned v úvodu moderátoři pravili, že dle jednoho ze zahraničních průzkumů jsou Češi jedni z nejhorších na světě v důvěřování Fake News, hůř už na tom jsou jenom v Egyptě, Číně a Nigérii. ! Což byl důvod, proč jsem hned nezměnila kanál. Neuvěřitelné! Ale dál to bylo ještě lepší cituji : “Jedním z důvodů je i geografická blízkost k Rusku, které je podle výzkumu největším producentem zpráv tohoto druhu. “ Když si dá člověk dohromady, kdo stojí za TV Nova, je mu to hned jasné. No, posuďte sami a pobavte se s odborníky, zde je odkaz : https://novaplus.nova.cz/porad/vikend/bonus/5860-cesi-snadno-uveri-falesnym-zpravam-jak-proti-nim-bojovat Přátelé, přeji všem krásnou neděli.

 • Svobodomyslny_mladik napsal:

  Dobrý den, Vaše rádio poslouchám asi rok a moc se mi líbí Vaše pořady, nejvíc pan VK. Když to situace dovoluje, občas přispívám. Nedávno jsem získal malý FM vysílač který mám spolu s notebookem neustále zapnutý a na 100,0 pokrývám celý panelový dům, dodávám že legálním vysílačem původně k mobilu. Dobrý způsob jak Vaše vysílání legálně šířit i mezi sousedy v panelových domech. Posluchač z Brna.

  • Studio Plzeň napsal:

   Hezký den,
   děkujeme za přízeň i za to legální pirátské vysílání. Ovšem zjišťoval jste někdy, zda-li to opravdu někdo na FM poslouchá v tak blízkém okolí, kam těch pár legálních mW dosáhne?

   • Svobodomyslny_mladik napsal:

    Hezký den, zda to sousedé poslouchají nevím, ale vím, že signál je silný v celém 9 patrovém domě, zkoušeno kapesním rádiem se sluchátky. Také jsem změnil název mojí WIFI na Svobodnyvysilac.cz 100,0. Z Čínského internetového obchodu mám objednaný dokonce silný 1W FM vysílač se kterým plánuji vysílat na baterii, mobilně, s velkým výkonem a dosahem, třeba u mě v odlehlé chatové oblasti, z rozhledny, parku, alespoň některé pořady občas krátkodobě, než by přijeli.

    • Svobodomyslny_mladik napsal:

     Dobrý den, jen bych se ještě rád pochlubil, jak to dopadlo s šířením Svobodného vysílače mými silami na FM. Nedávno jsem získal 1W vysílač Fmuser FU-X01A a jeho dosah na plný výkon není tak velký, že bych se nějak bál ho používat. Tak z paneláku v Brně nonstop na 99,9 pokrývám okruh cca půl kilometru, včetně více než 8 bytovek, parky… Jen když nejsem doma, snižuji výkon. Toto píšu i jako inspiraci pro další Vaše posluchače, jen opatrně. Posluchač z Brna.

     • Studio Plzeň napsal:

      To je perfektní, kdyby se takových odvážlivců našlo více…..ale fakt opatrně!

 • obranaustavy napsal:

  k vyrociu CSR a z zaroven k obnove zaniknuteho ceskeho a slovenskehop statu, pre odoberatelov informacii tzv. mainstream a tzv. alterantivnych medii:
  https://blog.infovojna.sk/oznam-spoluobcanom-portalu-infovojna/

 • Unknown napsal:

  Dobrý den pane Hlávka,
  rád bych se Vás zeptal, co se stalo s panem Doležalem, že už nevysílá svůj pořad zde na Svobodným vysílači. Vždy jsem ho rád poslouchal, jeho vnímaní reality je mi velmi blízké.
  Stalo se mu něco? Protože nebylo by to poprvé ani naposled, kdy se pokusili zbavit člověka, který se snažil informovat lidi (např. Rauni-Leena Luukanen-Kilde, kterou zavraždili).
  Děkuji za odpověď.

 • fiijalka napsal:

  Pane Hlávka, máte právo na svůj názor!…Já chápu, jak to myslíte, mimochodem to co se teď děje ve vládě, to už musí trknout i neprobuzence, ale jen ať si je zase lidi volit jdou, jejich boj…Držte se a moc Vám fandím!!!:)

  • Studio Plzeň napsal:

   Osobně jsem již delší dobu přesvědčen, že právo na „svůj“ názor využívají především ti, kteří skutečný Svůj názor nemají, ale o to více ho prosazují. Až s více skutečně svými názory docházíme k poznatku, s kterým již se nechá pracovat ve spolupráci s ostatními, kteří došli k podobným, nebo stejným poznatkům. S názory je spolupráce Nemožná – názory jen rozdělují!

 • Andrea napsal:

  Velmi děkuji za skvělé téma o mýtech a pohádkách – mě moc mrzí, že pohádky se prezentují „bez poselství“ jen jako zábavný děj… Četla jsem „Ženy které běhaly s vlky“… doporučuji všem, zejména ženám ! Děkuji panu magistrovi ! skvělá interpretace a rozbor ! Díky se severu Čech. Andrea

 • Kacali napsal:

  Dobrý den pane Hlávka. Nelíbí se mi, jak pořád všechno komentujete, nepustíte volajícího ke slovu, nenecháte ho dokončit vlastní myšlenku, manipulujete jeho myšlení! Do všeho a do všech rejete! Nikdo vám není dost dobrý! Ten „nejchytřejší a nejvědomější“ jste vy! Divíte se pak, že vám skoro nikdo nezavolá, jako například včera? Málokdo má totiž chuť se s vámi pouštět do debaty. Děláte to podobně jako v diskuzích na ČT24, jen mentálně na jiné úrovni. Zamyslete se nad sebou. Děkuji.

  • Studio Plzeň napsal:

   Budu se snažit s tím něco dělat, ale problém je i opačný…já mám též problém (pokud poslouchám a chci reagovat na posluchače) udržet myšlenku. Jak snadný to mají ti, co vůbec nereagují na druhého!

   • vasek koprivnice napsal:

    Částečně má posluchač pravdu.

   • Perun 44 napsal:

    Musím se přidat ke Kacali, pane Hlávka vy my spíš přijdete jako komentátor než moderátor.
    Chápu že je těžké udržet myšlenku v takové záplavě informací navíc když ne všemu každý dobře rozumí a neorientuje se v dané problematice jako doma v kuchyni.. Tím nechci říct že jste blbec to určitě ne.
    Ale musím teda říct že mi dost vadí to jak se snažíte každému vnutit Vaší verzi jak už finančního systému nebo voleb nebo způsobu funkce vlády.
    Píšete že problém je i opačný, měl jsem za to že chcete aby k vám lidi chodili vyjádřit nápady informace a diskutovat to se ovšem zvrtne v okamžiku kdy na to má někdo jiný náhled.
    Buďte radši moderátor než ten co lidem skáče pořád do řeči s dost netaktními připomínkami. Moc dobře víte že Vám to píše více lidí tak na tom asi něco bude, tímto vaším chování v celkovém smyslu spíš přijdete o přízeň a to ani nemluvím o tom kašpárkovi Petrovi z Austrálie. Pane hlávka ten člověk plácá páté přes deváté a je schopen smíchat vše do hromady a to podat jako fakta. Neumí jasně a přímo odpovědět na otázky je to slyšet v jeho hlase a jelikož jsem slovák tak vám povím že jeho hlas poskakuje a zasekává se to je známka toho že neví nic jen něco vyhrabal na internetu. Chodí sem k vám lidé jako J.Chvátal a kdyby jste ho poslouchal tak ten říká úplně přesný opak toho co kašpárek Peter. Lidi v tom budou mít akorát bordel.

 • VK napsal:

  Dobrý večer, již nějakou dobu Svobodný vysílač s manželem posloucháme a Vaší práce si velice vážíme. Nicméně některé komentáře zde ze strany Svobodného vysílače mě docela překvapily v tom smyslu, že takové jednání bych z Vaší strany nečekala, každopádně nehodlám to zde rozebírat. Jen jsem chtěla říci, zda by nebylo možné číst i jiné knihy pana Jana Van Helsinga, např. Kdo se bojí smrti? Děkuji

 • PetrM napsal:

  Musím říct, že jste mě nehorázným způsobem zklamali tím, že zmizel můj komentář u pořadu 22/09/15 ohledně pana Kapala. NIKDY bych nevěřil tomu, že se snížíte k něčemu takovému jako je mazání komentářů, když by se mi to nestalo. A pokud by tady takový komentáře neměl objevovat (špatné téma, nebo raději přímo autorovy), tak by bylo dobré se mi ozvat.

  • studio-kladno napsal:

   Dobrý den, děkujeme za váš nazor. My určujeme pravidla vysílání, komu a kolik dáme prostoru. Pokud se Vám naše vysílání nelíbí, tak ho neposlouchejte. Tím to považuji celou záležitost za uzavřenou. a již se k ní nebudeme vyjadřovat.

   Za SVCS Kladno

   Martin Dukát

   PS Váš předchozí komentář nebyl ve spamu nýbrž nebyl schválen. Nemáme čas řešit malichernosti jako Vy trollové, viz. formát vaší email adresy

   • PetrM napsal:

    Vážený Martine, děkuji Vám za vyjádření. O tom, že se tu podobná diskuse již vedla jsem já neměl nejmenší tušení. Pokud ke všem kritikám budete přistupovat takto diktátorsky, tak moc nechápu o jakém svobodném vysílači je tady řeč.

    Rád bych se ještě dozvěděl na jakém základě rozhodujete, zda komentář bude finálně zveřejněn?

    S pozdravem, PetrM.

    • PetrM napsal:

     Nejsem troll, SVCS poslouchám téměř od počátku a několikrát jsem vám i finančně přispěl – to, jaký má tvar má emailová adresa snad není rozhodující 🙂

    • studio-kladno napsal:

     Vy mi nemáte právo něco říkat o „diktátorovi“ pane „dsddd“ a že jste něco nikdy přispěl to může říct každý

     • PetrM napsal:

      No se to může někomu jevit prostě tak, že „buďte rádi, že vůbec něco děláme a tak buďte zticha a nekritizujte“, místo toho, aby to bylo „tvořeno lidmi – pro lidi“… Vy na SVCS propagujete například reformu společnosti a další podobná smýšlení které právě na tomto principu fungují – tedy na řízení společnosti odzdola a tak byste se tímto způsobem mohli i lehce prezentovat. Chcete interakci a když Vám někdo napíše slušným způsobem kritiku a má pro vás nepřijatelnou emailovou adresu, je to troll se kterým se nemáte potřebu zabývat. Vážně by to chtělo trochu zamyšlení a zůstat nohama na zemi.

 • tomtom napsal:

  Vazeny pane Hlavka…
  Verim Vam ze se pozadavky na vysilani ze strany posluchacu ruzni ale ja zadny nevznesl.Jen napsal ve vsi ucte k moderatorovi kladenskyho studia muj osobni postreh bez potreby kohokoliv “buzerovat”.K tomu co mi bylo odpovezeno se uz vracet nebudu.Jak jste uvedl-kazde studio pristupuje k veci tak jak citi a k jakemu poznani doslo. Sam pro sebe vyvodil zaver ze si necham do budoucna nektera vysilani ujit.
  Osobne povazuji vysilani Vaseho Plzenskeho studia za vysoce profesionalni a Vas pristup k moderovani a SV jako projektu takoveho taky.Z myho pohledu jste nejsilnejsi clanek SVSC.Zustavam aktivnim posluchacem,podporovatelem a drzim Vam palce.
  Dekuji
  Tomas (svy prijmeni ani zamestnavatele neuvadim-mam pro to svy duvody,neni to ze bych se stydel jak mi bylo naznaceno a necitim potrebu psat smyslene)

 • tomtom napsal:

  Jen muj postreh…myslim ze trochu vice profesionality v ramci moderovani by panu Kapalovi neskodilo.Poznamky o tom ze si jde zapalit mi prijdou v lepsim pripade usmevne.Podotykam ze jsem pravidelny posluchac a podpurce SV.
  Tomtom

  • studio-kladno napsal:

   Začněte vysílat také a ukažte že umíte moderovat lépe než pan Kapal! Ale ono je lepší nic nedělat ale říkat jak by to Ti druzí měli dělat že?

   Martin Dukát SVCS Kladno

  • studio-kladno napsal:

   A co se týče k tomu zapolování si cigeret…. Pokud Vám to vadí jděte si na ČT nebo Radiožurnál. My si to budeme dělat jak budeme chtít…

   • tomtom napsal:

    Pane Dukat..v mym postrehu jsem nekomentoval moderovani pana Kapala jako celek.Nezivim se jako novinar ani moderator a nemam potrebu nikoho presvedcovat ze bych to zvladl lepe nez kdokoliv jiny potazmo pan Kapal.Pouze jsem vyjadril svoji nelibost k vyrokum pana Kapala ze si jde zapalit a jeho propagace koureni.Nemyslim ze to do vysilani patri.ale jak jste se vyjadril ze si to budete delat jak Vy chcete..mate pravdu delejte si to jak chcete ikdyz myslim ze trochu zamysleni co by jste mohli zmenit,zlepsit ve Vasem vysilani k lepsimu by neuskodila namisto posilani posluchacu na mainstream za to ze projevi svuj nazor ktery Vam neni vhod. Tim spise pokud pravidelne bojujete o preziti Vaseho projektu.
    Dekuji

    • studio-kladno napsal:

     Vážený pane, svůj názor si můžete říci, to je ale tak vše… Já zase nevidím důvod aby mne nikdo buzeroval, za to co vysílám na svém zařízení (za své peníze) za energii kterou si platím. A hlavně ve svém volném čase!!! Já určím, s spolu s panem Kapalem co a jak budem vysílat… Jsme na SVOBODNÉM VYSÍLAČI pane… Ještě jednou na S V O B O D N É M VYSÍLAČI Laskavě si to uvědomte !!!! A když už Vám jde tolik o obecnou morálku, tak je slušnost se pod svůj přispěvek podepsat svým občanským jménem a přijmením !!!! Ja také ve vysílání vystupuji pod svým jménem a přijmením… Nemám se totiž narozdíl od Vás za co stydět…

     Martin Dukát
     SVCS Kladno

     • tomtom napsal:

      Preju Vam hodne posluchacu a at se Vam dobre dari.
      Tomas

     • studio-kladno napsal:

      Já Vám přeji abyste našel to správné médium kde se bude ortodoxně tvz udájná správná morálka, najdete ji nejspíš na na veřejnoprávním Radiožurnálu. Kde půsubí i tvz správný občan pan Veselovský… Hodně potěšení z poslechu našeho veřejnoprávního rozhlasu… Jste narozdíl od mé osoby správný občan

     • Studio Plzeň napsal:

      Vážený pane „tomtom“.
      Jsme skutečně na Svobodném vysílači, kde jsou všechna studia samostatná a sami odpovídají za svou činnost, názory a co vysílají. Společný je jen název SVCS, účet na který zasíláte příspěvky (velmi děkujeme) a „vysílací frekvence“.
      Já, jako koordinátor a zakladatel tohoto projektu nemám žádný vliv na ostatní studia a v ničem jim neudávám co mají vysílat a jak. Domlouváme se omezeně jen na času vysílání.
      Nevěřil by jste ale, jak se požadavky na vysílání od posluchačů různí – nejde vyhovět všem a navíc z prostředků, které máme k dispozici! Opravdu bych byl nerad, aby jste se cítil nějak dotčeně odpovědí z kladenského studia!
      Já osobně, jako zakladatel, bych měl ale jiný přístup k vašim námitkám, které jste zde napsal. Ale jak jsem již uvedl, nemohu a nechci jiná studia nijak řídit, nebo jim něco přikazovat – každé studio přistupuje k věci tak jak to cítí a k jakému poznání došlo – to je základ nové strategie v nezávazné spolupráci.

      Hezký den a zůstaňte aktivním posluchačem

      za SVCS P.Hlávka zakladatel a koordinátor – studio Plzeň

 • Hampl napsal:

  Dovolil bych si doporučit Svobodnému vysílači i posluchačům tato díla a informace:

  Vyd. A. F. Pavlov; ŽIDOVSKÁ NEVYHLÁŠENÁ VÁLKA LIDSTVU
  http://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com/literatura/Zidovska_nevyhlasena_valka_lidstvu.pdf
  Miroslav Dolejší; ANALÝZA 17. LISTOPADU 1989
  http://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com/literatura/Analyza_17_listopadu_1989.pdf
  Johannes Rothkranz; KDO SKUTEČNĚ ŘÍDÍ ISLÁM
  http://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com/literatura/Kdo_skutecne_ridi_islam.pdf
  Erich Ludendorff; ELIMINACE ZEDNÁŘSTVA ODHALENÍM JEHO TAJEMSTVÍ
  http://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com/literatura/Eliminace_zednarstva_odhalenim_jeho_tajemstvi.pdf

  Další materiály jsou na
  http://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com

 • okal01 napsal:

  Jsem tady poprvé ale co jsem si tady přečetl – stačí a nelituji toho, že jsem tady poprvé.Jsem překvapen co je v ČR. zastánců tohoto režimního bordelu pokleslé demokracie. . Netolerantnost k druhému názoru, sprostota, napadání druhých přispěvovatelů, Příspěvky lidí pro které toto medium není určeno, myslím, že máte množství oficiálních režimních výplodů, proto dopručuji sledujte i nadále vysílání
  ČT, těch sranda režimních radiííííí a neobtěžujte zde.. A opravdu se divím těmto zastaralým názorům „modrých“ mozků – hlásným troubám současného českého lumpenkapitalismu.

 • jirka. napsal:

  Chtěl bych se také zúčastnit vašich komentářů. Ovšem bez urážek ostatních pisatelů. Mnoho názorů je pravdivých a v rámci dnešní doby smutných, tím že mi sami toto připouštíme. Tato demokracie se systematicky zvrtla ve prospěch mamonu mnoha jedinců dříve páchajících zlo a dnes ho ještě více rozšiřující v rámci státních zmanipulovaných médií. Podpořme každý názory které přinesou prozření pro nás pro všechny, kteří to myslí aspoň trochu dobře. Fandím tomto vysílání.

 • Petr Nevečeřal napsal:

  Vlastně nic nechci, jen že jste odporné kolaborantské rádio. Ovšem pokud do něj přispívá taková komunistická kreatura, jako je Vladimír Kapal se svými prolhanými blogy http://kapal.blog.idnes.cz/c/456871/pravda-o-udalostech-okolo-americkeho-konvoje.html .. je to jen dobře.
  Takže vám přeji soudruzi brzké vychcípání a čest práci 🙂

 • Stanislav napsal:

  Dobrý večer Pane Dukáte, pokud budete propagovat vysílání tohoto rádia na Novinkách.cz, mafie portálu Vás natrvalo zablokuje.Je to jen otázka času.Bylo by škoda přijít o své jméno, když se můžete na tom portálu registrovat pod jiným jménem…Není to žádná zbabělost, ale je účinnější, když svým názorem pod vlastním jménem přispějete do diskuse a každý ví, že to je od člověka, který nelže a nesklonil se pod novodobou feudální totalitou.Pokud Vás redakce neblokne kvůli propagaci, věřte, a není to jen můj názor, budete velmi nedůvěryhodný zdroj.V tomto státě neustále vznikají subjekty, které jsou na oko pro lidi, ale ve skutečnosti v pravou chvíli se odhalí jako součást vládnoucí mafie.Klasickým příkladem jsou Věci veřejné…

  Přeji hodně úspěchů v práci.

 • Honza napsal:

  Konečně máme Blesk, Aha a Haló noviny také ve formě mluveného slova. Ať žije Svobodný vysílač!

 • Pavel napsal:

  Zasílám 100 ,- a budu to dělat každý měsíc, následujte, protože jinak si můžeme jen sledovat hnusnou a odpornou ČT.

 • A.G. napsal:

  Já si dovolim tvrdit, že když nedojde dostatečné množství fin. prostředků neni to tím, že by lidé neměli zájem o svobodná média, ale tím, že lidi prostě nemaj prachy.
  Je mi líto. S pánem bohem

  • studio-kladno napsal:

   Myslím že 50 Kč mesíčně může přispět vetšina posluchačů

  • Studio Plzeň napsal:

   Hezký den,
   již jsem zde několikrát psal a říkal,pane A.G., jak těch 50-100kč ušetřit tam, kde to většina zbytečně vyhazuje.

   1.) Všichni platí povinně za TV a rozhlas – na toto tedy mají všichni a nikdo neprotestuje! Přitom platit nemusí, když udělá určitá opatření. No, a polovinu z ušetřeného věnujte SVCS!
   2) Všichni mají jistě účet u nějaké banky. Většina platí za vedení účtu a různé transakce, které si banka účtuje měsíčně mnoho peněz. Přitom stačí přejít k jiné bance, která si neúčtuje NIC (např.FIO banka, která je navíc jediná česká)! No, a polovinu z ušetřeného můžete přispět na SVCS!
   3) Prakticky všichni vlastníte mobilní telefon, kde platíte v 99% nehorázné částky za volání na různých „supervýhodných“ tarifech od operátora. I zde vám můžeme pomoc tak, že budete zírat! No, a polovinu z ušetřeného můžete věnovat SVCS!

   Všimněte si, že ve všech případech pomůžete z 50% sobě a z 50% SVCS. Takto má vypadat oboustranně výhodná spolupráce. Jediný, kdo přijde o nekřesťanské zisky jsou parazité banka, tel. operátor, nebo mainstreamové mádia, neboť tyto jejich minulé zisky si rozdělíme mezi sebe a tedy vyděláme oba! Zisk, který měly tito parazité na náš úkor si bereme zpět!!!!

   Co vy na to? Je to férové?

   za SVCS P.Hlávka

   V případě pomoci se všemi návrhy, které jsem popsal, se obracejte na mail: [email protected]

 • Jana Pechmannová napsal:

  Češi . národ, který potřebuje nad sebou tvrdou ruku?

  Povolme Čechovi uzdu a stane se z něj kapitalista, lump, podvodník, zloděj a v neposlední řadě brutální vrah a jen tak, mávnutím proutku. To převážně mládí s červenými kartami a jemu podobní, mluví za všechno. Mladí nic ještě neprožili a ti starší rychle zapomněli. Historie je překrucovaná, některé časové úseky se raději ani neučí. Vše v zájmu dnešní politické scény. Co třeba víme o padesátých letech minulého století? Zářný příklad, jak se z člověka, tedy českého člověka snadno stane lump, podvraťák a vrah.
  Vyvstanou nám otázky. Kdo vlastně byl hlavním viníkem skutečné celonárodní tragédie? Kdo mohl za to, že na popravišti bylo z politických důvodů usmrceno 248 osob, na 267000 osob prošlo pracovními tábory a věznicemi, mnoho lidí bylo umláceno ve vyšetřovacích vazbách a nejméně 300 osob zabito na československo německé hranici? Pokud to někdo neví, aktérem byla Komunistická strana Československa a její výkonný orgán. Známý je proces s doktorkou Miladou Horákovou, která byla pro zinscenovanou velezradu popravena. Těch pamětníků, kteří si vzpomínají, že v roce 1948 podvodně vyhráli komunisté, ale zároveň se připravovalo ozbrojené povstání proti komunismu, je už velice málo.
  Nikomu nic neříkají jména pplk. Sok-Sieger Vilém, pplk. Gonic Josef, kpt. Sebera Karel, Jebavý Miloslav, mjr.. Krátký, Hubálek Bohuslav a další. Tito pánové byli hlavními aktéry připravovaného ozbrojeného povstání proti komunismu u nás. Měli připravené i některé vojenské posádky (např v Žetecká) a cca 20 tanků. Povstání bylo vyzrazeno a v roce 1949 hlavní aktéři popraveni. Komunisté se nezastavili ani před vlastními členy a prováděli čistky ve vlastních řadách, gen. Reicin Bedřich, Slánský Rudolf, Wahl Veleslav a další v roce 1952 popraveni.
  Nikomu zřejmě už nic neříkají ani jména – Ota Tulačka, Mařík Jindřich, prap. Liška Stanislav a další, kteří riskovali životy své a svých rodinných příslušníků. Pomáhali v útěku za hranice těm, kteří se nechtěli smířit se situací v tehdejším Československu pod komunistickým terorem. Operovali v úseku přechodu Všeruby na Domažlicku. Tudy prošel i Pavel Tigrid s rodinou. Čest památce těmto hrdinům.
  Chci neznalým otevřít oči, ukázat na příkladu nedávné historie, čeho je schopen zmanipulovaný český člověk. Už v té době byli Amerikáni velice aktivní, ale ne kvůli Československu. Jen chtěli u nás rozšířit zpravodajskou síť, kdyby došlo k mezinárodnímu konfliktu na ochranu zemí na západ od československých hranic. Zapomeňme na představy, že by v připravovaném povstání nám nějak pomohli.
  V pozdějších letech již nedocházelo k popravám, ale KSČ stále pokračovala v silném útlaku lidí, kteří nesouhlasili s těmito komunistickými fanatiky.
  A další otázky. Poučili jsme se dostatečně ze všech útrap totalitních režimů minulého století? Vštěpujeme dostatečně mladším generacím do paměti svoje zkušenosti objektivním způsobem? Ani starší generace se nepoučila. Komunistická strana Československa i po roce 1989 zůstala na politické scéně, je strana parlamentní a má i své zástupce v senátu. Sametová revoluce ji paradoxně prospěla. Nemluvě o těch, kteří převlekli kabáty a pod hlavičkou jiných stran a ve spojení s mafií a církví pustoší dál naši republiku.
  Co je tedy ve skutečnosti naší největší tragédií? Kdo byl a stále je naším největším nepřítelem? Komistická strana nebo naše morální hodnoty v rámci světově navozené situce? Proč tolik zločinů proti lidskosti – rozuměj Čecha na Čechovi – zůstává dodnes nepotrestáno? Lze svést vše na komunismus, který dohnal člověka k tomu, že přestal být člověkem? Proč psychický teror je praktikován i dnes, kdy se bojí lidé říci veřejně svůj názor ze strachu před ztrátou zaměstnání? Proč z jedné totality jsme sametově přešli k ještě tvrdší a nekompromisnější totalitě? Proč stále je tendence, aby Čech likvidoval Čecha?
  Český národ je zatím nepoučitelný. Lidé český, prozři už konečně! Vše, co se doposud dělo a děje v naší republice, směřuje k zániku, ne k rozvoji, prosperitě, blahobytu a spokojenosti lidu.
  Šteffl Miroslav

  vážení, poslal mě to kamarád, abych to šířila dále, protože s jeho slovy se plně ztotožňuji a ráda budu šířit tuto myšlenku, rozhodla jsem se dopis vložit na tyto stránky. Opět jedna smutná skutečnost, nepopiratelná pravda z našich dějin, ale nejen dějin, ale bohužel ty dějiny se prolínají do naší současnosti. Začněme si to každý uvědomovat, jak jsme neskutečně manipulováni, vláčeni tam, kde být nechceme, co nám neprospívá a až si nás to uvědomí většina, není možné, abychom to dál trpěli. Jana.

  • Kulišák napsal:

   paní Jano, pohled Vašeho kamaráda a potažmo Váš je trochu úzký, zjednodušený. Ta manipulace vědomím se tady na Zemi děje tisíce let. Vycházela vždy od těch nejmocnějších v dané době. Římští císařové, později církev, tajné společnosti, no a nyní od průmyslové revoluce jsou to korporace a banky. Nikoli komunisti, socialisti či jiní isti, nikoli Brežněv, Bush, Obama či Husák-to jsou taky jen loutky, objekty manipulace. Ta probíhá pyramidovým způsobem, postupně od vrcholu k základně, kde ti v nejspodnějším patře už ani nevědí, co se vlastně s nimi provádí. Tragédie je v tom, že to lidi „zbaští“. Pak jedni utíkají, jiní převádějí, hledají své štěstí v pouhé materiální oblasti, někteří jsou přesvědčeni, že ho i našli. Neuvědomují si, že se i oni podílejí na všeobecné postupné degradaci hodnot, která vrcholí v této době- to se netýká jen Čechů. Ne, v dopise popisované činy nejsou hrdinstvím, neposloužily lidstvu jako celku, posloužily v dané době jen dané osobě. Byly to činy ze zmanipulováné neinformovanosti, stejně zmanipulované jako protagonisté procesů 50-tých let.(viz. kniha Výbušnina) Chceš vládnout? Rozděl, postav proti sobě a panuj-staré heslo! Po příčinách se musíme podívat do nejstarších dob (Hyperborea, Atlantida) a všechno si pospojovat. Poslouchejte SVCS, čtěte naše i zahraniční alternativní materiály. Chcete změnit svět? Změňte sebe, své přístupy, svá, třeba i hluboká přesvědčení. Doba je navzdory vnějšímu chaosu tomu příznivá.
   Máme-li přežít, musíme! viz. video.
   https://www.youtube.com/watch?v=ipe6CMvW0Dg#t=485

 • Duboslav napsal:

  Dobrý den,
  chtěl bych jen něco podotknout ke studiu Beroun, respektive jednomu nevinnému výroku, jež tam zazněl. Pan Koucký občas čte články z Protiproudu a jednou jsem ho slyšel vyjadřovat se ve smyslu že jde o „kvalitní zdroj“. Taky ho rád čtu i když spíš pro pobavení (nejradši mám ty vtipné koláže a grafiku jako v bulváru), ale párkrát jsem byl naštvaný a to ne kvůli obsahu, ale kvůli tomu, že uvedli něco jako „máme exkluzivní tajný zdroj informací“, ale potom jsem zjistil, že jen přeložili článek z nějakého anglického webu a ani se neobtěžovali to na konci článku uvést jako zdroj. Podle mě je teda Protiproud velmi neprofesionální a i to, co se tam píše je třeba brát s velkou rezervou. Avšak jedno musím panu Hájkovi nechat: dostalo mě, stejně jako o tom mluvil pan Koucký na SV, jak P.H. konspiroval okolo zmizení Malajského letadla na jaře 2014 a o pár měsíců později došlo k onomu incidentu s jiným (nebo tím stejným?) Malajským letadlem, které bylo podle některých svědků, kteří přišli k místu nehody ještě v ten den, naplněno lidskými těly již v určitém stadiu rozkladu. No ale to že panu Hájkovi občas vyjde prognóza z jeho stránky nedělá seriozní zdroj, ale spíš doplňkový zdroj informací s různou pravdivostní hodnotou.
  Jinak dobrý projekt tento SV, doufám že sledovanost a třeba se do něj časem zapojí i nějaký pořad který povede nějaký klasický poskok a obhájce Systému, aby trochu vyvážil informace, jež poskytujete a aby se mohla rozproudit diskuze mezi lidmi opačných názorů, protože diskuze mezi lidmi, kteří si myslí totéž často končí jen jakýmsi přitakáváním.

  • Studio Plzeň napsal:

   Hezký den
   Děkujeme za podporu a vcelku s vámi souhlasím, ale není to myslím v dnešní informační válce médií důležité, kdo je považován za seriózního a kdo ne. Všechno je prostě většinou jinak a z toho vycházíme a nesnažíme se vydávat na SVCS nějaké „ověřené“ zprávy, protože prostě neexistují. Ať si každý nad vším zapřemýšlí sám – to je nejdůležitější!

   I z tohoto důvodu nemáme v úmyslu (není to v duchu vysílání) zapojovat do vysílání nějakého „pravdoláskaře“ či někoho z pražských kaváren (stejně pochybuji, že by se někdo takový našel – jsou to většinou jen zmanipulovaní až zhypnotizovaní hulváti bez vlastního názoru a jakéhokoliv poznání).
   A pokud jde o zprofanované a stále omí(ý)lané vyvažování informací apod. co se dnes hlásá všude tam, kde se JEDNOZNAČNĚ zaměřují na jednostrannou propagandu, tak právě tím, že se stavíme na opačnou stranu a straníme lidem kteří opravdu se alespoň o věcech snaží přemýšlet, tak tím právě vyvažujeme mainstream!!!

   za SVCS P.Hlávka koordinátor

 • David napsal:

  Přátele, nenechte se rozhodit lidmi typu „Michal M., Vláďa_Nymburk“. Jsou to TROLOVÉ a nemusí Vás poslouchat. Každý má právo volby. Ať si jdou ke svému mainstreamu. Vydržte a držím pěsti.

 • Michal M. napsal:

  Konspirační teorie, ničím nepodložená závažná obvinění – to je první, co mě napadá po pár minutách poslechu. I když se mi některé názory zamlouvají, nelze uvádět veřejnost v omyl a zneužívat svého postavení k prosazování vlastních pohledů na situaci.
  K výroku „lidé na novinkách mají dobré názory“ se vyjádřím pouze stručně – lidé na „novinkách“ jsou převážně jedinci reprezentující shrnutí těch nejhorších vlastností čechů (závist, zášť, pomluvačnost, lenost a neschopnost hnout prstem pro změnu). Vzájemně se pouze ostře napadají a uráží, protože to je vrchol jejich argumentačních dovedností. Neznají ani tak základní věci, jako například „Jak se z návrhu stane plnohodnotný zákon“, přesto se pouštějí do politických diskusí.
  Když už máte tu „moc“ oslovovat masy, oslovujte je spisovně a správně. Takhle pouze omlouváte jazykovou degeneraci celého národa. (O vašich psaných projevech na FB nemluvě, to je ještě horší.)
  Abych to nějak shrnul: Prozatím působíte jako parta kamarádů nadávající u piva na místní poměry. Když už jste se rozhodli své opilecké výlevy pouštět do éteru, konejte tak alespoň zodpovědně a trochu profesionálně. Je docela smutné, že i v dnešní demokratické době bych hlasoval pro zákaz takového „rádia“, neboť zatím páchá více škody než užitku. A svému kolegovi M. Dukátovi prosím sdělte, ať vás přestane podsouvat každému diskutujícímu na facebookových stránkách rádia ČRo1 – tohle si může dovolit kvalitní konkurence.

  • Studio Plzeň napsal:

   Hezký den,
   možná máte v lecčems pravdu – svoji pravdu – možná byste se měl více zajímat o to, jaký je vlastně význam slova konspirace…možná byste pak mluvil jinak.
   Parta kamarádů v hospodě při pivě? Příteli, s rádiem jsem začal před rokem prakticky sám a postupně se přidávali všichni, co dnes vysílají svým úsilým a se svým přesvědčením, že dělají právě mnohem více, než nadávat u piva.
   Takže parta těžko – prakticky se osobně vůbec neznáme a už vůbec nejsme profesionálové! Profesionály si můžete poslechnout na mainstreamu, který si musíte platit, ale snadno se vám z nich přesto může udělat špatně.
   A kdo tedy vlastně uvádí veřejnost v omyl úmyslně a za peníze? Pokud jsme to my , tak neúmyslně ,svobodně a prakticky zdarma! Alespoň to případně není úmyslně.
   Kolega Dukát diskutuje na ČRo1 (snad svobodně) a jestli podsouvá SVCS, je to jeho věc, je to jeho svobodné rozhodnutí.
   A zda si tohle může dovolit kvalitní konkurence…to nevím, co jste tím chtěl říci. My nikomu nekonkurujeme…slovo konkurence vypouštíme se slovníku…my chceme znát JEN spolupráci..
   Uměl by jste třeba Vy spolupracovat?

   za SVCS P.Hlávka

  • Martin Dukát napsal:

   Vážený pane Michale M,

   vaše argumenty jsou na bodu mrazu, jste zastánce systému, kde je ten blahobyt pro většinu lidí po roce 89? Co exekuce u dětí? To je v pořádku? Co podpora fašismu na Ukrajině? Co prohlášení představitelů krajiny že je potřeba vyvraždit miliony obyvatel jelikož jsou nepotřební? Tohle naše vláda podporuje a Vy také když se jí a systému zastáváte. Co se týče mého psaní na ČRO proč bych si nepsal? Máme snad demokracii. Ale je mi jasné, že demokracie v ČR taková že je dovoleno hlásat pouze oficiální propagandu… Věřte, že mám i jine důvody vystupovat proti systému než jenom lhaní ve zprávách. Že jste nebyl tak statečný a nezavolal mi do rádia? Ono to stojí korunky a ty nemáte no…. Jedno mne ale těší, že Vás mé vysílání zaujalo. Tudíž začnete nad věcmi přemýšlet a třeba jednou otevřete oči….

   • Michal M. napsal:

    Vážený pane Dukáte,
    jsem rád, že se konečně „setkáváme“. Nikdo nesliboval blahobyt, slibovali demokracii a demokracie je svoboda, ale také ZODPOVĚDNOST (záměrně píši velkými písmeny). Dokud se lidé nenaučí zodpovědně jednat, budou se do exekucí dostávat i ve chvíli, kdy budou pobírat trojnásobný plat. (Dluhy budou akorát trojnásobně vyšší, toť vše) Osobně ale moc nerozumím, proč na mne vytahujete svoje předpojaté názory – já nekritizoval systém, já kritizoval vás. Dále bych se rád zeptal, proč se domníváte, že symbolem odvahy je volat vám do rádia? Napsal jsem otevřený dopis, na který máte možnost reagovat – stejná situace jako telefonický rozhovor. Zmiňovat se o tom, zda-li mám korunky, je od vás docela pokrytecké, když o stránku vedle žebráte od veřejnosti. (A to se raději nebudu zmiňovat, co to o vás vypovídá dále. 🙂 )
    Co na to říci – stavíte na odiv něco, za co já bych se pouze styděl. Máte-li ale pocit, že nespisovné vyjadřování, neprofesionální chování a prosazování svého jednostranného zaujatého pohledu na věc obohatí národ, konejte tak i nadále. Potom se ale moc nelišíte od těch médií, které tolik kritizujete. (Neboť média mají jeden pohled a vy máte vždy automaticky ten druhý, jen abyste šli „proti proudu“) Rozumný člověk dokáže brát média s nadhledem, utvořit si svůj názor na věc a nenechat si ho vnutit. Vy ale neděláte nic jiného, než opět pouze vnucujete.
    Nečekám, že můj dopis něco změní, ale po dlouhé době jsem si rád zabojoval s větrnými mlýny.

    • Martin Dukát napsal:

     takže děti mají být odpovědné za své dluhy dle Vás… Ač nemají rozum, lecos neznají, nevydělávají, prostě proto že jsou ještě děti. Pěkně asociální názor. A ve světle toho názoru mne budete kritizovat za nespisovnou mluvu. Měl byste se stydět… Co se týče ohledně údajného žebrání o peníze. Nás vysílání neživí. Vysílá se proto že to je potřeba. A pokud lidi toto vysílání lidi nepodpoří libovolným finančním darem. Tak se vysílání omezí, nebo se vůbec vysílat nebude. To co říkám ve svém vysílání říkám na základě svého přesvědčeni a kritického myšlení. Poslouchejte si váš milovaný Radiožurnál tam bude v bezpečí a nebudete muset přemýšlet.

  • Jarka Kacali napsal:

   „Vážený pane“, konspirace je celé Vaše celé myšlení a snad i celá Vaše bytost? Prosím, uspat 🙂

 • david napsal:

  Dobrý den,
  poslouchal jsem Vás dneska poprvé, vydržel jsem to asi hodinu a mám pár výtek.
  Add 1.) Konspirace a nepodložená fakta při řešení problematiky Amerika vs. Ukrajina potažmo Rusko.
  Add 2.) Mluva o korupci v politice, v policii… Řekněme, že v těchto kruzích se pohybuji a s tvrzením o zkorumpovaných elitních útvarech zásadně nesouhlasím. Stejně tak nesouhlasím s tím, že by proti Vám někdo brojil. Ani já proti Vám nic nemám, jen bych doporučil šířit podložené informace a nešířit pouhé konspirace. 🙂 Zavání to politickou zainteresovaností (v rámci zahraniční politiky – USAxRUS).

  Přeji pěkný den,

  David.

  • Studio Plzeň napsal:

   Hezký den,
   pokud jste nás (mou realaci Interakci v akci mezi 17 -19hod) pak jste mohl slyšet dlouhý autentický rozhovor on-line s jedním občanem z Krymu, který působí dlouhodobě v humanitárních misích na Ukrajině (Luhansk a Doněck). Nechápum jak můžete hovořit v této souvislosti o konspiraci!
   Pokud působíte v elitních sborech a nevidíte korupci, pak se není čemu divit – z vnitřku to není vidět – je asi třeba pohledu z vnějšku. Osobní zkušenost ale nemám – nikdy jsem se s korupcí nesetkal, ale to neznamená, že neexistuje. A též jsem jasně řekl, že jsem se zatím ani nesetkal s tím, že by proti někomu v rádiu SVCS někdo brojil. Politicky zainteresovaný též nikdo z nás není (ale nevidím v tom problém, kdyby někdo byl). Jsme zatím naprosto svobodné rádio…… Jsme svobodní s názorem, proto nejsme nestraní…

   • david napsal:

    Osobně znám bývalého šéfa protikorupční policie a znám i mnoho současných činitelů z protikorupčního.

    Nepopírám existenci korupce, ale bohužel média (tím myslím i Vaše rádio) rády zveličují a překrucují daný problém. Možná je to způsobeno i nedostatečným přístupem k těmto informacím a domýšlivostí medialistů. Bohužel obsah je daleko za „poslouchatelností“ řečníka. Dnešní společnost dá většinou přednost dobře poslouchatelnému textu před pravdivým obsahem.

    Co se týče USAxRUS… Nepopírám autentičnost rozhovoru a nezpochybňuji názor/pohled řečníka (obyvatel, působící v dané oblasti), zpochybňuji ale jeho objektivitu. Pevně věřím, že sto lidí, sto názorů a sto pohledů – to platí ovšem i v tomto případě.
    Na druhou stranu oceňuji poslední větu, nikdo není skutečně nestranný, je dobře, že si to uvědomujete. Jen je potřeba si uvědomit jednu věc- média jsou mocná zbraň a neúplné informace můžou napáchat více škod, než samotná pravdivá verze dané informace.

    • studio-kladno napsal:

     Takže rozkradený státu není velké? A to že naše automobilka Škoda byla prodána koncernu Volkswagen Group za 200 milionů DM ačkoliv měla účetní hodnotu 2 miliardy DM je naprosto OK. Kupónová privatizace to taky nic nebylo…. Rozkrádání Euro dotaci a obrovská míra korupce taky nic není Další věc technologické zaostávání v komunikační sféře díky monopolu SPT Telecom a jeho neochota zavést Flat tarif přístupu na Internet to taky nic nebylo. Co exekuce u dětí pane to je OK?! PANE PROBERTE SE ZE SNA A MODLETE SE, ABYSTE NEPŘIŠEL O PRÁCI KVŮLI SPLÁCENÍ HYPOTÉKY. Ale jistě chápu že bejt v teple a mít pohlednou manželku na klíně a poslouchat u toho zprávy ČT jak se vlastně máme všichni moc dobře a papat u toho brambůrky může budit iluzi, že je vše OK:-))

     Martin Dukát
     SVCS Kladno

 • Ivana Olejníková napsal:

  Dobrý den pene Hlávko.Dnes jste reagoval na můj komentář a seznamu.Ráda bych Vám vyjádřila podporu.Netušila jsem,že podobný projekt existuje.Ke všemu v mém rodném městě.Ráda se po návratu z ciziny zapojím.Zdravím z Tenerife.

 • Pavel napsal:

  Zdravím všechny slušne lidi a přeji hodně štěstí do Noveho roku,
  Myslím,že ho budem potřebovat.

 • pokles ropy napsal:

  Neustále se ve vysílání zmiňujete o navázání finančního systému na dolar. je to bohužel pravda, jestli bude ropa dál klesat tak Rusko bude mít velký problémy. Bohužel nedje to zbrátit dokud bude dolar hlavní světovou měnou a vyvázání se z této pasti bude trvat několik let přinejmenším

 • Vláďa_Nymburk napsal:

  Poslouchám vás chvíli, no nevím… Stylem vysílání to připomíná kdysi dávno Svobodnou Evropu. Ostré střihy, useknutí muziky a zjevně neškolený hlasatel. Já vím, důraz se klade na obsah a né na formu. Politické zaměření spíše na východ? Otázka je, jak jsou zde uváděné informace potvrzené. Přece jen říkat že USA chtějí napadnout Rusko, je „poněkud“ odvážné.
  Ono ale není jednoduché dělat soukromé rádio – pár jsem jich už viděl. Příjem z reklam musí zaplatit poplatky z muziky, zpravodajství, energii, lidi. Proto všichni vysílají podobnou muziku, aby přitáhla lidi ve věku, kdy mají nejvyšší kupní sílu. Vymanit se z toho je asi problém. Muzika jen nezávislá, zpravodajství vlastní. Pak je otázka, jestli takové rádio může být zajímavé a nestranné. Jestli to není jen nějaký politický bulvár.

 • tomas marny napsal:

  nez neco zacnete kdakat tak si to kurna proberte v hlave, posloucham vas dohromady 3 minuty a zasnu hruzou… ve 20 000 kilometrech:-)) Gill Gates atd.. premyslejte nez neco z ty huby vypustite…

 • David napsal:

  Moc si vážím Váší práce a poslouchám vše s otevřenou pusou. Jaksi jsem tak celý život tušil, že je to jinak. Oči se mi otevřely teprve, když jsem pořádně spadnul na hubu. Měl bych dotaz, zda je archív v pořádku. Nelze se mi přepnout na další stránky archívu. Jinak ještě jednou díky a určitě Vás budu podporovat.

 • Havran napsal:

  Nechcete vypnout to automatický spouštění rádia? Mě to dost štve když vlezu na vaše stránky a začne to hulákat na plný kule.. Všichni neposlouchají živej přenos.

 • Ondra napsal:

  Dnes jsem viděl v tv na programu čt dokument o státu jménem Omán. Velice mě to zaujalo a četl jsem si o Ománu i na Wikipedi. Oni maji velice nízkou kriminalitu, mají jednu z nejsilnějších měn na světě a podle toho co jsem viděl i četl se mají dobře. Ta země má řád, má cíl a má budoucnost. Nemá prakticky žádný veřejný dluh….
  Dle mého názoru oni jsou mnohem vyspělejší než EU, než USA. Oni… Arabové z pouště.. Co si o tom myslíte?

 • Vladimir napsal:

  Dobrý den,
  rád bych poslouchal vaše rádio v autě jelikož často jezdím. Naladit na netu je moc fajn ale stále je těch posluchačů málo. V USA či jinde jsou alternativní kanály možné i chytit. Vím že to stojí peníze ale snad se vám brzy podaří rozšířit vysílání a vydávání vlastních zpráv události ze světa s pravdivými informacemi. Ta zločinná placená media plná propagandy, kterým ještě hodně lidí věří, musí vidět (slyšet), že je tu alternativní kanál. Spojit se se sponzorem a pak zpětně díky posluchačům reklamě vyděláte na provoz až bude 50-100-200tisíc posluchačů běžně poslouchat vaše radio jistě se peníze vrátí z reklamy. Případně sponzora. Držím vám palce, ať jste slyšet po celé ČR i SK at lidi slyší co se skutečně děje a změníme společně tuto společnost k lepšímu. S pozdravem V. Vítek

  • Studio Plzeň napsal:

   Hezký den,
   rádio je možné poslouchat i na Androidových telefonech když si stáhnete aplikaci NOBEX. Pak již jen zadáte Svobodny vysilac a můžete poslouchat kdekoliv.
   Nikdy nebudeme fungovat na reklamách, to je konec svobodného vysílání. Buď to tisíce posluchačí pochopí a přispějí pravidelnými splátkami (třeba po 50 – 100Kč) nebo rádio prostě proto, že ho lidé nepotřebují a vystačí si s mainstreamem , zanikne! Je to prostě jednoduché, jako mnoho jiných věcí v životě!
   Díky za vaši podporu a šťastné dny za volantem při poslechu SVCS.

   P.Hlávka iniciátor SVCS

 • David napsal:

  Dobrý den koukal jsem že sháníte pracovníky.Jsem dlouhodobě v invalidním důchodě a nemůžu sehnat zaměstnání.Mám s manželkou 3 děti a 4 je na cestě.Mohli by jste mi poslat informace na mail [email protected] děkuji.Jsem z Přelouče.

 • Martin napsal:

  Američani (vláda) existenčně potřebuje válku. Přál bych světu, aby se jim toto podařilo, ale ne na cizím území. Co se doslýchám, občané v některých oblastech k tomu u nich nemají daleko. Zní to hrozně, ale pro Evropu lepší varianta. A je na americkém lidu, zda se nechají naverbovat do US Army, nebo něco udělají.

 • Martin napsal:

  SV je pro mě úžasná věc. Snažím se Vás doporučit mnoha svým známým. Doufám, že mezi nimi nenarazím na tajné 🙂 Právě čtu o summitu G20
  http://aeronet.cz/news/summit-g20-v-brisbane-odstartoval-novou-studenou-valku-putin-jednal-6-hodin-s-merkelovou-o-paktu-neutoceni-v-pripade-vypuknuti-valecneho-konfliktu-kvuli-ukrajine-rusko-mobilizuje-prave-ted-armadu-i/
  Jsem zvědav, jak se Evropa rozhodne. EU byla před svým koncem už dlouho před agresí v Ukrajině. Je otázkou, zda US governement nepřivodí zánik téhle struktury, pokud se mu postaví do cesty. Přeju Vám více a více spokojených posluchačů a včasné odkrytí případné provokace, ze strany těch, kdo by Vás chtěli umlčet.

 • ILONA KULÍČKOVÁ napsal:

  OPĚT SI POSLANCI A SENÁTOŘI PŘIDALI.MÁM INV.DÚCHOD 5900KČ.A MUSÍM S TIM ŽÍT.TED BY MĚL LID JÍT DO ULIC!A NEŘEŠI P.ZEMANA S NĚJAKÝMI KARTY.!

 • ILONA KULÍČKOVÁ napsal:

  Děkuji za odpověd.Mám zájem o spolupráci.Dík.ILONA

 • Miroslav Vorel napsal:

  Díky za Vaše rádio. Jsem posluchačem Rádia Ubuntu od jeho založení, před tím jsem sledoval i Czech News TV s panem Petrem Ortekem, nyní poslouchám i Vaše rádio. Ještě jednou díky za alternativní podání zpráv a různá zajímavá témata. Začínám zjišťovat, že narážím mnohdy na naprosté nepochopení u některých mých kolegů – jejichž „informovanost“ je čistě z TV Nova.

  • Studio Plzeň napsal:

   Hezký den, a díky za přízeň a příspěvky. Že narážíte na nepochopení? Hmm,tak je proboha netrapte s vaším poznáním, mohlo by je to zabít, jako když někoho najednou probudíte z hrozného snu! Jemně je upozorněte, že existuje i něco jiného, než ČT, nebo NOVA a můžete jim i předat nějakou internetovou adresu……třeba SVCS

 • ILONA KULÍČKOVÁ napsal:

  Ahoj.Jsem nová posluchačka a jsem moc ráda že zde existujete a vysíláte.Chtěla bych finančně přispívat.Prosim o č.účtu.Děkuji ILONA KULÍČKOVÁ

 • Zdeněk napsal:

  Díky za toto svobodné rádio, konečně si mohu poslechnout rádio a nemusím za každým slovem komentátora s prominutím kurvovat a poslouchat ty žvásty těch přizdisráčů a pravdoláskařů ve veřejnoprávních zdělovacích prostředcích. Před 89 lezli do řiti Rusům a teď zase Amíkům.
  Teď zrovna poslouchám Vaše živé vysílání, kde je debata o tom, že premiér Sobotka je v USA a zdrží se tam ještě asi 2 dny. Proboha, on snad nemá ani páru a tom, co se tady děje.
  Ještě jednou díky za toto rádio. Zdeněk

 • Karel napsal:

  Teda vy mi dáváte kapky, včera kompletní záznam z Vratimovského semináře, prokládané skvělými písničkami (revolta- povstan s láskou) a dnes 1984, Orwell. Nemám z této doby dobrý pocit, vůbec ne. A díky za rádio, které se zdá že je první, co se dá poslouchat ! Ty popové sra*ky a propaganda, co je na jiných rádiích se nedá poslouchat. Vážím si zejména i vaší snahy hrát písně neobvyklé ale hlavně české ! Váš nový posluchač, Karel

 • tenodnikud napsal:

  Dobrý den či večer přátelé….
  Máte tohle zapotřebí ve vašem věku a přiměřené inteligenci, nemáte tak trochu pocit, že vedete žabomyší války ve sporech kdo tomu všemu rozumí lépe.. Tímto způsobem se dá utratit čas, ale nic se ve skutečnosti nezmění… Ke změně je třeba činu, toho se vám tady nedostává….. Přemýšlíte taky někdy nad tím, jakým způsobem drancujeme tuto planetu, kolik si toho ještě nechá líbit a kdy a to zcela jistě nastane konec lidstva…. určitě to nebude ta pověstná 100 koruna…

 • Sofie napsal:

  Dobrý den,
  konečně se mně podařilo si Vás naladit a jsem nadšená, hlavně z obsahu programů, jeho šíře a hloubky – pro přemýšlivé. Připadala jsem si jako tulák pouští, který se dostal konečně k oáze a vodě :-), děkuji.
  Vítám i vysílání ve slovenštině, pro naši generaci byla slovenština přirozená a lituji rozdělení Československa – ale lidé dobré vůle si k sobě najdou cestu vždy – což ostatně potvrzuje i Vaše rádio.
  Moc pozdravuji, přeji hodně posluchačů a prosím, neslevujte na kvalitě, lidé se časem probudí i z mediálně-politické hypnózy, k čemu mohou napomoci i Vaše programy. Sofie

 • Stanislav Bicek napsal:

  Pěkný den,
  tento vysílač je bezva a konečně bez censury ale čekat až hodně lidí pochopí kde je pravda a rozšíří se okruh posluchačů, kteří budou rádi financovat toto rádio je běh na dlouhou trať.Co takhle živé reportáže z ulice nebo při demonstraci. Viz teď na 17 listopadu, kdy se čeká štvavá kampaň proti Zemanovi?
  Přeji Vám hodně zajímavých příspěvků.

 • Petr Sochor napsal:

  Dobrý den,
  zatím nejsem stálým posluchačem, a to i z důvodu, že vaši stanici se mi, bohužel, nedaří poslouchat (přes WI-FI) na mém mobilním telefonu vybaveném systémem Windows Phone 8.1 – víte o nějakém řešení, které by mi poslech umožnilo? (mimo možností typu jiný telefon apod.)

  Přeji vám bezměrnou vytrvalost a trpělivost s vaším projektem

 • Lída napsal:

  Naladila jsem si Vás poprvé, a nestačím se divit. Jsem v České republice nebo na Slovensku? Budete vysílat taky třeba polsky nebo německy? Bylo by to zajímavé, i Rusů je tu dost.. Ale slovenské vysílání si už určitě nepustím, Něco jiného jsou písničky, ale mluvené slovo, no fuj.To lezeme někomu do řiti ? L.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..