KE STAŽENÍ


JAK UŠETŘIT NA PŘÍSPĚVEK PRO SVCS A JEŠTĚ I SÁM VYDĚLAT!!!!

Již jsem zde několikrát psal a říkal, jak těch 50-100kč pro příspěvek ušetřit tam, kde ho většina zbytečně vyhazuje.

1.) Všichni platí povinně za TV a rozhlas – na toto tedy mají všichni a nikdo neprotestuje! Přitom platit nemusí, když udělá určitá opatření. No, a polovinu z ušetřeného věnujte SVCS!
2) Všichni mají jistě účet u nějaké banky. Většina platí za vedení účtu a různé transakce, které si banka účtuje měsíčně mnoho peněz. Přitom stačí přejít k jiné bance, která si neúčtuje NIC (např.FIO banka, která je navíc jediná česká)! No, a polovinu z ušetřeného můžete přispět na SVCS!

Všimněte si, že ve všech případech pomůžete z 50% sobě a z 50% SVCS. Takto má vypadat oboustranně výhodná spolupráce. Jediný, kdo přijde o nekřesťanské zisky jsou parazité banka, tel. operátor, nebo mainstreamové mádia, neboť tyto jejich minulé zisky si rozdělíme mezi sebe a tedy vyděláme oba! Zisk, který měly tito parazité na náš úkor si bereme zpět!!!!

Co vy na to? Je to férové?

V případě pomoci se všemi návrhy, které jsem popsal, se obracejte na mail: [email protected]


Plakát Svobodný vysílač CS


Propagační samolepky v pdf nebo jpg.


MRKNĚTE SE NA PROPAGAČNÍ TRIČKA SVCS – velmi pěkné
zadní potisk
přední potisk


Tabulka: Zde končí EU v jpg nebo pdf


Dopis Prezidentovi s podpisovým archem tzv. KNIHA LIDU pro prezidenta Zemana ohledně otevření celospolečenské diskuze s vrcholnými představiteli a mainstreamovými médii za vypsání Všeobecného závazného referenda.

Tento dopis obsahuje i podpisový formulář, kde je třeba sehnat co nejvíce podpisů, aby měl prezidet podporu ve vyvolání této události zdola od nás běžných občanů.

NEČEKEJTE A ZAPOJTE SE – JE TO JEDNA Z POSLEDNÍCH MOŽNOSTÍ


Kniha lidu od Z.Ponerta – tato kniha vznikla jako další sofistikovanější pokus Z.Ponerta o vzkříšení poznání mezi všemi občany České i Slovenské republiky.

Vy, všichni, kteří máte pocit, že je nutné pozvat na pomoc našeho prezidenta, aby učinil to, co slíbil – Vy všichni si tuto knihu pořiďte a shánějte podpisy, ať prezident dostane mandát k zahájení celospolečenské diskuze, za účasti kamer ČT, o podmínkách referenda!

Zde je pár foto Knihy lidu.

Uvod knihy

Další část

Další část – delegace podpory

Podpisový arch na 1000podpisů


A zde je podpisový arch Výzvy prezidenta v tisknutelné podobě!


Trestní oznámení na „uměleckou skupinu“  ZTOHOVEN podané p.Doelžalem (českým občanem žijícím v USA)

1.strana

2.strana

Pan Doležal a mnoho dalších občanů má dojem, že by se mělo podat více takových trestních oznámení, neboť je znevažována důstojnost nejen prezidenta ČR, ale i celé společnosti!

Komentáře

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..