O NÁS

Úvodem

Pavel Hlávka - Iniciátor projektu Svobodný Vysílač CS

Pavel Hlávka – iniciátor projektu

Iniciátor rádia Svobodný vysílač CZ a koordinátor integračního projektu svobodných a nezávislých rádiových studií po celé republice sdružených do projektu Svobodný vysílač CS,  vás zdraví.

Projekt Svobodného vysílače je interaktivní informační a společenský portál. Vítejte, svobodní a zodpovědí lidé – tvořme spolu pro nás všechny – zde je i váš prostor!

Nápis na tričku na mé fotce to vystihuje nejlépe. Ano, nemakám již pro tento zlotřilý peněžní systém, ale budu dělat vše, co je v mých silách pro nové společenské prostředí, ve kterém by měla šanci vzniknout nová svobodná společnost založená na principech spolupráce.

Společně s Vámi, prozřivšími, již napolo svobodnými lidmi a s nabídnutou rukou Slovenského Slobodného vysielače to dokážeme.

S úctou,

Pavel Hlávka – iniciátor a koordinátor


Naše filosofie

Svoboda slova, hledání pravdy, zakázaná a kontroverzní témata, příležitost pro všechny s možností se vyjádřit či reagovat. Žádné mazání reakcí a komentářů ala Oskar z ČT. Větší pozornost občanské společnosti.


Naše historie

Projekt začal jako internetové rádio na Slovensku. Součástí projektu bude i internetová televize a prostor pro blogy. Vzhledem k otevřenosti a pravdivém obsahu programů nevidíme zatím reálnost terestriálního (pozemního) vysílání. Snad s podporou posluchačů

Komentáře

 • Kouba napsal:

  Pane Hlávko,

  měl bych na Vás prosbu, viděl jsem, že jste v pořadu z 15.6. konečně začal doporučovat jít volit.Prosím pokračujte v tom, jinak se nikdy nic nezmění.Pokud lidé volit nepůjdou, nikdy se nic ani nenásilnou cestou změnit nemůže.
  Další problém je v tom, že volit pidistrany nemá cenu….hlasy se rozmělní a bude to mít stejný efekt, jako nevolit…Doporučujte Okamuru, osobně jsem celý život volil ODS, vždy jsem nalítl, protože jsem se o politiku jako mladý kluk nezajímal.
  Ted´ toho ale mám už dost…Okamura vždy držel slovo, šmejdi ho podrazili a stále se snaží mu škodit.A ke všemu si tito demokraté ještě utahují, že je šikmooký.
  To jsou ti Sorošovi děvky, zastavaj se homosexuálů, ale když je protivník homosexuál, tak toho neváhaj využit.Jako např. narážky na političku AFD v Německu.

  Musíme se sjednotit, činit kompromisy…jinak nikdy ničeho nedocílíme.Vždy když vidím toho primitiva Kalouska, Junkerse, Stasi agentku Eriku Merklovou, Makarona a další verbež, která ničí Evropu, popadá mě vztek.

  Chtěl bych Vám poděkovat, že jste přehodnotil názor, prosím toto ještě ale více tlumočte Vašim posluchačům.Doporučujte Okamuru, jiná alternativa není…

  Nejsem členem této strany ani politik…jenom „nasraný občan“.

  Děkuji za Vaši práci.

  S pozdravem
  Petránek

  • Studio Plzeň napsal:

   Pane Petránku,
   asi vás zklamu, ale je to vše jinak, než píšete. Největší problém je, že máte pocit, že nasraností docílíte propojení a že když se všichni nasraní spojí a budou volit (třeba zrovna Okamuru) že se něco změní. Velmi se mýlíte, protože to oni si naopak přejí, aby lidé byli nasraní a rozhádaní.
   Ano, říkám nyní, ať jdou lidé volit a to především z důvodu, aby pochopili, že budou opět podvedeni. Jinak volby opravdu nic neřeší. Současně ale říkám, aby při těch volbách nejdéle, podepsali i Knihu lidu, jako pojistku, že budou podvedeni, což určitě budou – to je nadmíru jasné. Tak alespoň podepište Knihu lidu a až budetete vyzváni k akci, aktivujte se všichni za jednu věc….vše se dočtete v Knize lidu!

 • map001 napsal:

  Zdravim,
  tak jsem se stal pravidelnym prispevovatelem Vaseho radia!
  A poslouchal jsem Vazna situace v zemi pred statnim svatkem 28.rijna
  Tak jsem prispevek do radia zase zrusil.
  Bohuzel z toho mam velmi spatny pocit. Nicim se to nelisi od zbytku teto republiky, utocim na vse a na vsechno… Symbolem toho je prznit jmena tech co vam nezapadaji do vasi kultury. A jednoduse vyhranovat se oproti vsem, kdo najednou ma nejaky jiny nazor… Napr. zklamal nas velmi pan Kraus… Proc proste neprijmete, ze pan Kraus vyjadril proste svuj nazor, jako to dela spousta vasich posluchacu?
  Mam rad Dalajlamu, protoze je rozhodne uvedomelejsi osobnost nez ja. E protoze reprezentuje kulturu, ktera je mnohem starsi nez ja a poklada zaklady na kterych by se melo stavet (budhismus). A na druhou stranu si vazim i kardinala Vlka, protoze ikdyz byl za komunistu pronasledovan, neustal ve svem presvedceni.

  … mimochodem ten vtip se zemanem, ze zeman nemuze byt rytirem ten vas posluchac nepochopil…doporucuji poslouchat do pochopeni…

  Skoda, ze tohle radio spojuje nadherne smery (studio Beroun, Krystof), ktere ve vsem vyjadruji spojeni a jednotu a plivani jedu na druhe strane… Skoda, tohle vypinam…

  • Studio Plzeň napsal:

   Hezký den,
   je mi tak trochu líto, co jste napsal, nebo´t jste zcela určitě dost nepromyslel, co tím vlastně sdělujete. Víte, nám o ty příspěvky , které posluchači darují zcela dobrovolně, až tak moc prioritně nejde, takže se mi ani nechce říkat, že se „díky „tomuto pořadu naopak mnoho jiných rozhodlo SVCS podarovat (za což děkujeme), ale je to venku. Pokud ale zároveň píšete, že jsou jiné studia, které se vám naopak líbí, pak je vše naprosto v pořádku, neboť je vidět rozsah a záběr našeho vysílání a zároveň musím říci otřepané: Nikdy se nezavděčíte všem a ani to není naším cílem. My prostě vysíláme, co cítíme a že se zrovna s nějakým programem netrefíme do vašeho poznání, to se nedá nic dělat, ale ostatní lidé s poznáním nemají problém s tím vybrat si ten svůj pořad a nekritizovat to, co jim nesedne.
   Ale díky za vaši reakci.
   za SVCS P.Hlávka

 • papera napsal:

  Dobrý den,
  jsem velmi vděčná za objevení tohoto rádia, objevila jsem vás zcela náhodou na jaře, když jsem se přestěhovala k příteli do Italie a nechápala jsem situaci s emigrantama.Také mi to velmi pomohlo pochopit a poznat i jiné věci duchovní nebo zdravotní.Velmi vám fandím a přeji spousty uspěchu, též jsem vám již alespoň trochu přispěla.Děkuji za vaše rádio Denisa

 • kkaktus_Baxton napsal:

  Ahoj, zjistil jsem že existujete teprve před pár dny a hned jsme musel poslat pár stovek na provoz 🙂 Posílat budu pravidelně a doufám že takových lidí bude přibývat.

  • Studio Plzeň napsal:

   Hezký den,
   ano objevují nás stále noví a noví lidé a to je moc dobře. Hlavním naším úmyslem je, aby se též ale aktivně zapojili do živých vysílání a sdělovali své názory a poznatky ostatním posluchačů. My bychom chtěli ve finále fungovat spíše jako moderované zprostředkování.
   Děkujeme též za Váš příspěvek, pomohl jste nejen nám, ale i ostatním svobodně smýšlejícím lidem a i svým blízkým!

   za SVCS p.Hlávka – koordinátor a zakladatel

 • JoeC napsal:

  Dobrý večer,chtěl bych Vám poděkovat za Vaše vysílání.Je to jako jiskra v temnu.Bude prosím ke stažení relace Boží národ?Děkuji.

 • Harley napsal:

  Děkuji za informace. Dobrá práce

 • jeebee napsal:

  Nesmírně vám fandím. Nevzdávejte, na první pohled jakoby marný, boj za demokracii a SKUTEČNOU SVOBODU. Když nás bude víc, a každý musí přispět alespoň malou kapkou, podle svých možností, bude tady to, co si většina občanů přála v roce 1989 ….
  Vydržte!

 • Petr Klekí napsal:

  Zdravím Váš svobodný vysílač.Právě poslouchám Vaše vysílání.Vy jste pokoutná reklama církve?Ptám se proto, že mluvíte zpúsobem podobným rádiu TWR Monte Carlo.Možná, že tento program co vysíláte má jiný cíl než propagační a je ojedinělý.Ale jinak-hezký Silvestr!

 • Ondra napsal:

  Dobrý den, děkuji za tento projekt. Už jsem si začínal myslet, že jsem ve své myšlení zůstal osamocen. Myslím, že veřejný nepřítel byl definován naprosto přesně. Je to Zeman, Putin,Lukašenko, KLDR, Islámský stát, před časem i Kadafí, Husajn,Miloševič, Castro a tak dále.. O nich se nikde nedočtete, či nedoslechnete nic pozitivního ani neutrálního.. Proč?

 • Věra Kodimová napsal:

  Dobrý večer pane Hlávka,jen náhodou jsem narazila na tuto stanici a musím Vám poděkovat a z takových jako je ten pan Bubeníček si nic nedělejte to jsou lidé,kteří sami nic neudělají ale kritizovat umí a abych pravdu řekla taky nerozumím tomu co chtěl pán říci.Přeji mnoho úspěchů ve Vaší záslužné práci a nenechte se otrávit.

 • Jiří Bubeníček napsal:

  Dobrý večer.Dnes jsem náhodou narazil na informaci o vašem svobodném rádiu nyní vás poslouchám nějaký rozhovor o 100kč no je to legrace,ale nevadí ,zatím co poslouchám je lehce anarchistické a legrační ,pochopil jsem v krátkosti ,chcete se slušně něčím živit.Nicméně stát je dobrovolné násilí,samozřejmě justice je potřeba systém státu také ,tak jak se prezentujete je docela legrace.Nyní poslouchám vaší debatu s panem Bělem,máte pravdu jste svobodní,legrace to však je veliká.Druhý příspěvek taky dobrý slyšel jsem .Dokonce vás zlobí hudba ,mějte se opravdu hezky.Nádherný další vydržel v zaměstnání jen 3měsíce,říkat něco za každou cenu ,nevím o čem mluvíte ,dokonce zálusk na vaše místo ,gratuluji ,rozhovor a téma vysoké kvality .dokonce podnikáte ,předpokládám ,že s tímto svobodným rádiem.Přeji hodně svobody a stokorun.Zdravím Pochopil jsem revoluci a revolucionáři.

  • Studio Plzeň napsal:

   Hezký den,
   nerozumím, co jste chtěl říci. Nemá to pro mne nějak logiku, ale děkuji, pokud to myslíte upřímně. Jak jsem psal, nerozumím vám zcela, ale pokud máte pocit, že tímto je možné se nějak slušně živit, tak se velmi pletete. Celý tento projekt je o něčem jiném a případné nějaké peníze pro vlastní potřebu jsou jen důsledkem (jestli chápete ten opačný postup, než je dnes běžný a též zcela chybný).
   Tak se mějte hezky a pokud vám to přijde legrační, pak opak je opět pravdou. Situace je totiž velmi, velmi vážná! Doporučuji vám poslouchat i jiné pořady na SVCS!

   P.Hlávka za SVCS

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..