26.11.2023 - Martin Marcikán

2023-11-25 Otázky a odpovědi V. V. Pjakina ze dne 13.11.2023

„Pamatujte si, že mnohé věci jsou nám nepochopitelné ne proto, že náš rozum je slabý, ale proto, že jejich podstata nezapadá do okruhu známých nám pojmů.

A proto si rozšiřujte své pojmy, stávejte se konceptuálně mocnými a znalosti,  které vám umožní stát se konceptuálně mocnými a porozumět procesům řízení ve složitých sociálních supersystémech,  jsou vyloženy jen v jednom zdroji, v pracích vnitřního prediktoru SSSR.

Jsou to práce Koncepce sociální bezpečnosti.

Studujte je, stávejte se konceptuálně mocnými, braňte zájmy své i své rodiny.“

Valerij Viktorovič Pjakin

Petra Rédová: Jindřich Rajchl zklamal moji důvěru, odcházím z jeho strany PRO !

https://odysee.com/@Matro%C5%A1:6/Petra-Redova-Rajchl-zklamal-moji-duveru:e

Převzato:
UŽ VÍTE, PROČ RUSKO MÁ VE ZNAMENÍ Z NA SVÝCH BOJOVÝCH VOZIDLECH⁉RUSKO BOJUJE ZA VŠECHEN LID NA TÉTO ZEMI, PROTI SATANISTŮM. SILÁM, SKRYTÝM ZA LIBERALNÍ DEMOKRACIÍ KOPÍRUJÍCÍ FAŠISMUS V POZADÍ A GENDER LBGT LIDI, KTEŘÍ JSOU V JEJICH VEDENÍ A SPOJENÍ S WEF A VŠE, CO USA ZALOŽILY A FINANČNĚ PODPORUJÍ. WHO A COVID VAKCÍNY, KTERÉ NIČÍ ZDRAVÍ A IMUNITU LIDÍ A VŠECHNY POCHÁZEJÍ Z USA. GLOBALISTŮ=STANISTŮ, KTEŘÍ SE SCHOVÁVAJÍ ZA AMERICKOU DEMOKRACICÍ A SVOBODU A VYSTRČÍ SVÉ ZUBY, AŽ VŠECHNY DOSTANOU POD SVOU NADVLÁDU = WEF=WHO=OSN A DALŠÍ FINANCOVANÉ A VYTVOŘENÉ INSTITUCE, KTERÉ VĚTŠINOVĚ OVLÁDAJÍ. GLOBALISTÉ PŘES POSLUŠNÉ JIM POLITIKY ZA ÚPLATU NEBO VYHRŮŽKY K ZAVEDENÍ NOVÉHO SVĚTOVÉHO ŘÁDU, PODLE USA DOMINANCE NAD SVĚTEM…

https://vk.com/wall282903005_77032

Marija Zacharova vyjmenovala „úspěchy“ Ukrajiny po Euromajdanu.
U příležitosti kulatého výročí Euromajdanu oficiální představitelka ruského ministerstva zahraničí Marija Zacharova vyjmenovala „úspěchy“ Ukrajiny za posledních 10 let.

„Před deseti lety, 21. listopadu 2013, začaly na centrálním náměstí Kyjeva, „Majdanu Nezaležnosti“, protivládní protesty, které se staly výchozím bodem a zároveň nevratnou katastrofou, kterou vidíme na Ukrajině dnes.

Zkušení provokatéři, vyškolení americkými a evropskými instruktory, pod atraktivními hesly „lepšího evropského“ života, bezvízového cestování do zemí EU, demokracie, svobody slova, lidských práv a boje proti korupci, vyvedli do ulic davy lidí na protestní shromáždění.

V lednu až únoru 2014 pod západním vedením uměle stimulované nepokoje přerostly v ozbrojené povstání a skončily krvavým protiústavním státním převratem, který odmítli obyvatelé mnoha regionů země.

Připomínám, že spouštěčem listopadových událostí před deseti lety bylo rozhodnutí vlády odložit plánovaný podpis Asociační dohody s EU.

Zdůrazňuji: Nešlo o odmítnutí sdružení, ale o ODLOŽENÍ podpisu. Faktem je, že Kyjev měl závazky v rámci zóny volného obchodu SNS a nové závazky, které se chystal přijmout ve spojení s EU, se dostaly do určitého rozporu s tímto režimem.

V listopadu 2013 šel Západ a radikální neonacistická ukrajinská opozice vabank, aby konečně změnil multivektorový kurz Ukrajiny, integroval její ekonomiku a politiku do západního neokoloniálního souřadnicového systému.

Dnes je jistě na místě položit si otázku: Co přesně dal „euromajdan“ Ukrajině?

Odpověď je zřejmá. Ukrajina se ze soběstačné, industrializované a lidnaté republiky bývalého SSSR proměnila v chudé, vymírající území.

Země ztratila státní nezávislost a je podporována západními kolonialisty, kteří určují její vnitřní i zahraniční politiku,“
zdůraznila Zacharova.

Jaroslav Míl: Česko nemá povinnost být na energetické burze

https://www.newstream.cz/money/jaroslav-mil-cesko-nema-povinnost-byt-na-energeticke-burze#dop_ab_variant=1190221&dop_source_zone_name=hpfeed.sznhp.box

Otázky a odpovědi V.V. Pjakin Informace / Izrael / KSB / KSBPRESS.cz / Otázky a odpovědi / Studio Kadaň / SVCS / SVO / Svobodný vysílač CS / V. V. Pjakin / zakázanévzdělání /