10.12.2023 - Martin Marcikán

2023-12-10 Komentované zpravodajství

https://odysee.com/@radiosv.studiokadan:6/Komentovan%C3%A9-zpravodajstv%C3%AD-10.12.2023:5

A/ Komentované zprávy

      1. Zprávy z Ruské federace

      2. události na Ukrajině

      3. Izraelsko-palestinský konflikt

      4. Informace z USA

      5. Aktuality z EU

      6. Novinky odjinud

      7. Covid, očkování, následky

      8. Zajímavosti z domova

B/ Tematické okénko

     Směřuje EU k multipolárnímu horizontu?

Hosté: ing. Jaroslav Tichý

www.svobodny-vysilac.cz

Vladimir Putin namísto izolace jezdí po světě
a v Abú Dhabí ho přivítali jako krále na koních. Toto uvítání s koňskou jízdou a nesením vlajek je nejvyšší poctou ve Spojených arabských emirátech a je vyhrazeno jen pro krále, aristokraty a velice vzácné a vážené hosty. A to nebylo všechno, nad Abú Dhabí létaly stíhačky a pomocí barevných dýmovnic na křídlech kreslily na oblohu ruskou vlajku. A to je pro kolektivní západ sůl v očích, protože Vladimír Putin získává pocty i jinde ve světě. Není se čemu divit, Vladimír Putin nechyběl ani na jednom summitu G7, zatímco Zelenský se zúčastnil pouze prostřednictvím telekonference. V závěru videa je německý prezident, který čekal na oficiální přivítání v Kataru půl hodiny.

Situace v Kyjevě je hodinu od hodiny dramatičtější
protože podle posledních informací z ukrajinských sociálních sítí se prý chystá násilné sesazení náčelníka generálního štábu Valerije Zalužného z funkce náčelníka generálního štábu, což by ale vyvolalo hrozbu vypuknutí vojenského převratu, protože mezi vojáky a generály má Zalužný téměř nedotknutelný status. Volodymyr Zelenský je ale prý přesvědčený, že Zalužný plánuje s Američany a Rusy vojenský převrat s cílem odstranit Zelenského z funkce prezidenta jako poslední překážku na cestě k mírové dohodě. Zelenský je přesvědčen, že Zalužný usiluje o jeho funkci, a proto se prý chystá Zalužného sesazení, před čímž ale varují Američané, kteří se bojí tzv. libanonského scénáře, kdy původně válka proti cizímu nepříteli (Izraeli) se transformovala do brutální občanské války.

https://vk.com/video655367599_456242024

Ukronacističtí verbíři už za pomoci pěstí, kopanců a samopalů pochytali „dobrovolníky“
ve fitcentrech, na ulicích, v obchodních centrech, v restauracích i na plážích. Mentálně postižené už na smrt posílají také. Slovanské maso ale pořád dochází a tak už chytají i staré chlápky a ženské v lázních. Už jen čekám, kdy začnou se samopaly v rukách chytat „dobrovolníky“ v LDNkách.

„Kyjev je vyřízený. Zastaví se Rusové tam, nebo půjdou dál?“
Taková reklama CNN se objevila v New Yorku.

https://vk.com/video-35660695_456381839

Steve Kirsch – britský parlament 4.12.2023.
Setkání odborníků na téma Pandemie Covid-19, vakcinace a její následky. Steve Kirsch: „Nyní máte data, která dokazují, že jste zabili své občany. Kde je vaše vyšetřování? Budete se zodpovídat? Kdo a kdy se za to bude zodpovídat? … Proč britský Národní statistický úřad tyto údaje tají?“

https://vk.com/video655367599_456242038

Zprávy bez cenzury bez cenzury / Informace / informační válka / Jaroslav Tichý / komentované zpravodajství / Studio Kadaň / SVCS / Svobodný vysílač CS /