1.4.2024 - Martin Marcikán

2024-04-01 Zprávy bez cenzury

https://odysee.com/@radiosv.studiokadan:6/Zpr%C3%A1vy-bez-cenzury-01.04.2024:7

Zprávy, informace a komentáře, které v médiích hlavního proudu neuslyšíte a neuvidíte…

Z domova, SVO RF na Okrajině, Ruská federace, Evropa, Blízký východ, Ze světa, Chorota vajrus

Zprávy bez cenzury 01.04.2024

Z domova

Spravedlnost zvítězila✊: Lidé ve vedení VKM, kteří kryjí léta protiprávní stav v kauze VKM narazili!

https://pravdaovode.cz/novinky/vkm-protipravni-stav-prokazan/

Protiprávní hry vedení Vodárny Kladno – Mělník (VKM) pro Veolii vyplouvají na povrch. Toto vítězství je světlo na konci dlouholetého boje proti nekalým praktikám. Dokazuje, že spravedlnost může zvítězit. Nejvyšší soud (NS) nám dal za pravdu po neskutečných 20 letech. Hodnotou navíc je fakt, že NS rozmetal další pochybný pokus vedení městské vodárny VKM krýt protiprávní stav, neřešit ho a protahovat.

Nejvyšší soud potvrdil neplatnost valné hromady (VH) 28.4.2004

Závazný názor NS potvrdil stanoviska zakladatele Nadace PRAVDA O VODĚ, který říká a prokazuje veřejně 20 let. Na VH  byli do vedení městských vodáren protiprávně nainstalováni lidé z konkurenční společností Veolia. (Šverma, Svoboda….). Ti poté zevnitř dané městské vodárny připravili tzv. provozní model  – smlouvy – a díky dalšímu protiprávnímu jednání (v případě VKM po 15. září 2004, což rovněž prokazuje soudu) ovládla Veolia na desetiletí zisky z monopolu prodeje vody v daném regionu na místo městské vodárny.

Nynější rozsudek NS proto znamená další průlomové vítězství v boji proti protiprávním praktikám politiků jednajících v zájmu korporací, které zasahují do života občanů a do správy městských vodáren (zde na Kladensku, Neratovicku, Kralupsku a Mělnicku). 

Po dvaceti letech veřejného boje, zákeřných útoků a únavného dokládání pravdy, zakladatel nadace odhalili další díl organizovaného komplotu ve vodárenství v České republice.

Nejvyšší soud navíc detailně rozebral účelovost dovolání VKM

Každý z bodů dovolání VKM pečlivě zkoumal, následně je zamítl na základě pevně stanovených právních principů:

  1. Námitka: Odmítnutí prostoru pro užití § 131 odst. 3 obchodního zákoníku ukazuje na zásadní princip, že argumenty VKM nebyly relevantní v kontextu dané situace. Důvod zamítnutí: Nejvyšší soud neshledal v poměrech projednávané věci důvod pro uplatnění § 131 odst. 3 obchodního zákoníku, což znamená, že argumenty VKM týkající se aplikace tohoto ustanovení nebyly přijaty jako relevantní.
  2. Námitka: Proporcionalita následku vyslovení neplatnosti napadených usnesení. Důvod zamítnutí: Nejvyšší soud poukázal na to, že VKM  přehlíží závěr Ústavního soudu, podle kterého v projednávané věci nejde pouze o zákonná práva stěžovatelky jako akcionářky, ale též o její ústavní právo vlastnit majetek, což odůvodňuje potřebu náležité ochrany menšinových akcionářů. Zdůrazňuje, že ve veřejném zájmu musí být ochrana menšinových akcionářů prioritou nad úzkými korporátními zájmy.
  3. Námitka: Možný zásah do práv získaných v dobré víře třetími osobami. Důvod zamítnutí: Nejvyšší soud uvedl, že odvolací soud správně posoudil, že vyslovení neplatnosti napadeného usnesení valné hromady nemá vliv na platnost úkonů provedených zvolenými členy představenstva, což je v souladu s ustálenou rozhodovací praxí. Navíc právní akty, které jsou v rozporu se základními principy spravedlnosti, nemohou být tolerovány.
  4. Námitka: Nepřezkoumatelnost závěru odvolacího soudu. Důvod zamítnutí: Argument o nepřezkoumatelnosti závěru odvolacího soudu byl zamítnut, neboť Nejvyšší soud shledal, že napadené usnesení netrpí vadou nepřezkoumatelnosti a je v souladu s právními předpisy.
  5. Námitka: Vada řízení spočívající v překvapivosti. Důvod zamítnutí: Nejvyšší soud odmítl „argumentaci“ VKM  o překvapivosti rozhodnutí, protože VKM  nepředložil žádnou otázku hmotného nebo procesního práva, na jejímž posouzení by napadené rozhodnutí záviselo. Právní systém musí být imunní vůči pokusům o manipulaci a neočekávané manévry.
  6. Námitka: Argumentace týkající se neplatnosti plných mocí a absence relevantního důvodu. Důvod zamítnutí: Nejvyšší soud neshledal „argumentaci“ VKM přesvědčivou, jelikož výklad a aplikace právních názorů odvolacím soudem byly v souladu se závěry předchozího usnesení Nejvyššího soudu. Navíc, polemika VKM s Nejvyšším soudem o neplatnosti plných mocí není relevantní. Zdůrazňuje význam dodržování zásad poctivého obchodního styku a transparentnosti ve veřejné správě.

Jak vidíte NS přezkoumal argumenty VKM pečlivě a shledal je neopodstatněnými vzhledem k právním zásadám a judikatuře.

Co to znamená pro občany?

Tento rozsudek v kauze VKM představuje právní vítězství proti nekalým praktikám organizované skupiny nájezdníků a s ní kooperujícími politiky. Jde o symbol boje za spravedlnost a ochranu práv občanů. Jde o soudní precedens, který slouží jako důkaz toho, že ve svobodném státu musí být vždy na prvním místě ochrana občanů před nekalými praktikami a zneužíváním moci.

Hodnota tohoto rozsudku roste i proto, že za cca měsíc v dubnu 2024 je nařízeno další jednání u soudu a to konkrétně o neplatnost valné hromady 15.9.2004. Na ní byl tunel VKM protiprávně vedením vodárny a nájezdníky realizován. Stávající rozsudek NS podporuje námi soudu ji předložené důkazy.

Karma

Rozhodnutí předchozích soudů víc a více potvrzují, že to co prokazujeme je pravda.

Vedení VKM léta jedná protiprávně, protiprávní stav kryje a udržuje v chodu a toto již pochopil Vrchní soud, Ústavní soud ČR a nyní i Nejvyšší soud.

Pjotr Fialenko pod drobnohledem Slováků

https://vk.com/video501962522_456245115

Predseda hnutia Zdravý rozum, publicista a politický analytik Ján Baránek s českým energetickým expertom Ivanom Noveským a promotérom vlasteneckých podujatí v Českej republike Jiřím Medulom spoločným rozhovorom nadväzujú na rokovanie týkajúce sa memoranda Aliancie za zrušenie „Green Dealu“.

https://www.infovojna.bz/article/video-o-povstani-proti-klimatickej-politike-eu-a-potrebe-zastavit-extremisticku-ekofasisticku-ideologiu-green-deal

Začíná povstání proti současné klimatické politice Evropské unie. Politický analytik a předseda nové slovenské strany Zdravý rozum Ján Baránek připravil memorandum Aliance za zrušení Green Dealu. V posledních týdnech probíhala na to konto jednání mezi Slováky a Čechy a ParlamentníListy.cz se zúčastnily ve středu toho zatím posledního. Podle přítomného energetického experta Ivana Noveského by totiž mohl být Green Deal zkázou Evropy.

Pokud by se v eurovolbách dostali do Evropského parlamentu (EP) lidé, kteří mají alespoň část mozku a základní vzdělání, protože o fotosyntéze se učí ve třetí či čtvrté třídě, tak je možné s Green Dealem něco udělat. Nicméně česká vláda podle svých výstupů základní školu absolvovanou nemá,“ řekl energetický expert Ivan Noveský ParlamentnímListům.cz. Byli jsme při jednání bojovníků proti Green Dealu za zavřenými dveřmi. Chystají totiž dost velkou a jednotnou akci. Svého druhu povstání.

SVO RF

#Reportpro ráno 31. března:

https://vk.com/wall722877106_15675

Směr Avdějevka.
Boje pokračují v Berdychách podél ulic Tsentralnaja a Sadovaja, západně od Berdyči byl zasažen další Abrams.
Západně od Tonenkoje pokračují ruské jednotky v útočných operacích ve směru na Jasnobrodovku;

Směr Záporoží.
Severozápadně od Verbovoje zpracováváme nepřátelské pozice pro další útoky.
Poblíž Rabotina dělostřelecké a dronové boje;

Směr Cherson.
V Krynkách se situace nemění. Nepřítel se rovněž snaží vytlačit Dněpr;

Směr Artěmovsk.
Pokračuje útok ve směru na Chasov Jar. Bojuje se u Bogdanovky a lesních pásů severně od obce.

Speciální operace, 1. dubna. Hlavní věci od Ria Novosti:

https://vk.com/wall722877106_15736

Ruská vojska zlepšila své pozice podél frontové linie na doněckém směru, příznivější linie byly obsazeny na směru Avdějevka a zlepšilo se taktické postavení na jižním doněckém směru, uvedlo ministerstvo obrany.

Ruská armáda během jednoho dne zničila radarovou naváděcí stanici, bojové řídicí vozidlo a dvě odpalovací zařízení systému S-300 SAM. Nad DNR byl sestřelen ukrajinský Su-27, uvedlo ministerstvo obrany.

Ukrajinské jednotky ztratily za den kumulativně na všech směrech až 1005 osob, uvedlo ministerstvo obrany.

USA zintenzivnily práci na vytvoření zkresleného obrazu o teroristickém útoku v Krokusu, uvedla ruská zahraniční rozvědka. Západní média dostala za úkol odstranit podezření o zapojení Zelenského, uvedla SVR.

V Guljajpolu byl náletem zničen silniční most sloužící k zásobování AFU v Záporožské oblasti, uvedl Rogov.

V Charkově byla zničena téměř veškerá kritická energetická infrastruktura, situace pro energetický sektor je velmi obtížná, uvedl starosta města Těrechov.

Specialisté ruského Centra komplexních bezpilotních řešení zkoumali ukořistěný ukrajinský dron Baba Jaga, v důsledku čehož se jim podařilo zjistit souřadnice místa jeho montáže a dodavatelský řetězec jeho komponentů.

Ukrajinské formace opět ostřelovaly centrální oblasti Belgorodu z Vampire MLRS. Podle ruského ministerstva obrany bylo zachyceno 17 raket

https://vk.com/wall-151315035_301832

Část munice však spadla do města. Obytné budovy na ulicích Gorkého, Šalandina, Slavjanskaja a Yunosti Boulevard a garáže na Gubkinově ulici byly poškozeny. Pod palbou se dostalo i území školy č. 41.

Neexistují žádné oficiální zprávy o obětech, ale místní obyvatelé hlásí několik zranění.

Podle krajského hejtmana Vjačeslava Gladkova bylo při ostřelování zraněno devět lidí.

Hups! Zase to v ČT neuhlídali a myslím, že bude velké mrzeníčko

https://vk.com/video534537538_456239953

Vloudil se jim tam šestidílný seriál „Historie SS“ a cenzor (pardon – odpovědný redaktor) to zjevně nedokoukal do konce. A copak to tady máme?! SS a pluk Azov! Ale to je překvapení!

Rusko prvýkrát použilo ťažkú ​​leteckú bombu OGAB-1500 proti Ukrajine pri útoku na Sumi — BILD

https://vk.com/video657895158_456248683

Po zásahu OGAB-1500 sa k oblohe zdvihol oblak dymu vysoký 1 km. Veľká detonačná letecká bomba (ODAB) je termobarická strela, ktorá približne 10 metrov pred zásahom cieľa vypustí horľavú kvapalinu vo forme aerosólu a zapáli ju.

Predtým bolo oznámené, že „ruská armáda použila leteckú muníciu ODAB-1500 na zasiahnutie pozícií ukrajinského práporu Kraken*

Situácia na Ukrajine sa mení a z pracovníkov TCC sa stáva pomaly lovná zver

https://vk.com/video648724520_456243487

Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj na dvě zásadní a naprosto klíčové otázky odpověděl tak vyhýbavě a tak neurčitě, že to vyděsilo nejen moderátory v americkém studiu, ale především ukrajinské novináře.

Tak tohle byl opravdu šok, a to nejen pro moderátory americké televize CBS, ale úplně pro všechny válečné jestřáby a chciválky. Volodymyr Zelenský totiž v posledním rozhovoru pro americkou televizi CBS vedl opravdu velmi divné řeči [1], které se naprosto vymykaly všemu, co jsme dosud od něj slyšeli.

Zcela pryč je kdysi nezlomné přesvědčení Zelenského o vítězství Ukrajiny a o vyhnání Rusů z celé Ukrajiny, včetně Krymu, protože v posledním rozhovoru bylo již jasné, že všechno je najednou zcela jinak. První zásadní dotaz se přitom týkal toho, jestli Zelenský stále ještě věří tomu, že se Ukrajině povede Rusy vyhnat ze své země, a to včetně Krymu v případě, že dostane od USA a Západu úplně všechno a všechny zbraně, které potřebuje. Když tohle všechno bude Kyjev mít, vyhraje Ukrajina válku?

A na tuto otázku Zelenský odpověděl tak opatrně a neurčitě, jak to jen šlo, protože redaktorovi CBS vysvětlil, že tohoto cíle vítězství může Ukrajina dosáhnout pouze tehdy, pokud bude Rusko poraženo nejen vojensky na Ukrajině, ale i doma v Rusku ekonomicky a rovněž ve světě politicky, tedy podle toho, jestli budou fungovat sankce na izolaci Ruska, a jestli západní partneři budou Ukrajině pomáhat ve všech oblastech, a rovněž podle toho, jestli se podaří Rusko izolovat politicky. Jinými slovy, Zelenský položil na stůl úplně novou situaci! Ukrajina už nemůže Rusko porazit pomocí zbraní dodaných na Ukrajinu, protože to k porážce Ruska nestačí.

Zelenského “divné řeči” na CBS naznačují obrovský zlom, konec války je možná blíže, než tušíme

dpověď Zelenského tak zněla doslova jako konceptuální kapitulace. Je totiž jasné, že sankce na Rusko nefungují, ekonomický kolaps nenastal a ruské HDP namísto toho rostlo za minulý rok téměř nejvíce v celé Evropě, a o politické izolaci Ruska vzhledem k dominanci skupiny BRICS ve světě nemůže být ani řeči.

Zelenského odpověď zkrátka byla vodou na mlýn Donaldu Trumpovi a Republikánům, že posílat zbraně na Ukrajinu nemá smysl, protože zbraně a munice samy o sobě už Kyjevu válku nevyhrají. A v tomto rozhovoru tento argument najednou zazněl od samotného Zelenského! Ukrajinští novináři už začali mluvit o tom, že Zelenský chce válku ukončit, ale pouze tak, aby z kapitulace nebyl obviňován on, ale právě Američané a kongresmani. A to nebylo všechno.

Redaktor vzápětí citoval nedávný výrok Zelenského, že bez americké pomoci Ukrajina válku prohraje. A zeptal se ho, jestli to stále platí. Zelenský na to odpověděl, že je to pravda, že Ukrajina válku prohraje bez americké pomoci. A co bude následovat? Bojovat bez americké pomoci by bylo těžké, stálo by to mnoho lidských životů a podle názoru Zelenského jsou lidské životy důležitější, než je navrácení Rusy obsazených území!

V tom okamžiku to už CBS nevydržela a utnula rozhovor a předala vysílání do studia k diskusi s odborníky. Prostě Ňuchačenko v rozhovoru vedl tak divné řeči, že to na CBS už bylo vážně moc a museli to korigovat, protože to vystoupení Zelenského čpělo na dálku z Kyjeva, kde rozhovor probíhal, až do Ameriky, jako naprosto čirý a nefalšovaný defétismus říznutý silným alibismem. Mimochodem, ve Velké Británii se dějí věci.

Americká technika naďalej horí v Rukách skupinových bojovníkov: skratka všetkých zničených M1A1SA Abrams

https://vk.com/wall630856485_145346

https://vk.com/video630856485_456298084

Bojovníci skupiny „Centrum“ už za necelý mesiac zničili 6 amerických tankov v bojoch v smere Avdeevsky.
Celkovo bolo na Ukrajinu dodaných 30 jednotiek. Týmto tempom už ozbrojeným silám Ukrajiny do konca leta neostane ani jeden Abrams.

Ruská federace

Dúfame, že sa krajiny dokážu spojiť a bojovať proti tomuto zlu“ : Bolívijska veľvyslankyňa v Ruskej federácii si prišiela do Crocusu uctiť pamiatku obetí teroristického útoku

https://vk.com/video630856485_456298052

Pre REN TV povedala, že to, čo sa stalo v koncertnej sále, spôsobuje bolesť.

„Prišli sme sem povedať svoje slová solidarity,“ povedala Maria Luisa Ramos pre Ursagaste.

Veľvyslankyňa zdôraznila, že na boj proti terorizmu sa musia všetky štáty zjednotiť – jedna krajina nemôže odolať tomuto zlu. Dodala, že Bolívijský prezident tiež vyjadril sústrasť Rusom a Ruským úradom.

USA a Európska únia, porušujúc všetky medzinárodné normy, vyvíja na iné krajiny bezprecedentný nátlak, pričom ich núti, aby nespolupracovali s Ruskom.

https://vk.com/wall418654168_14374

Novinárom to povedal tlačový tajomník prezidenta Dmitrij Peskov.


Prvý zástupca stáleho predstaviteľa Ruskej federácie pri OSN Dmitrij Poľanskij pripomenul predstaviteľom krajín Západu v BR OSN, ktorí opäť zmarili zasadnutie na tému agresie NATO proti Juhoslávii, slová prezidenta USA Joea Bidena, ktorý v roku 1999 vyhlasoval, že to on predniesol návrh na začatie bombardovania Belehradu.

https://vk.com/wall418654168_14373

„V tejto súvislosti chcem citovať prejav v roku 1999 na špeciálnom vypočutí v Kongrese bývalého senátora a terajšieho prezidenta USA Joea Bidena. Citát: „To ja som vtedy navrhoval bombardovať Belehrad. To ja som navrhol vyslať amerických pilotov a vyhodiť do vzduchu všetky mosty na Drine. To ja som navrhol prerušenie všetkých dodávok ropných produktov. Práve ja som navrhol tie a iné konkrétne kroky,“ povedal.

Západné krajiny dali kosovským orgánom moci carte blanche na vyčíňanie proti srbskému obyvateľstvu. Vyhlásil to prvý zástupca stáleho predstaviteľa Ruskej federácie pri OSN Dmitrij Poľanskij na zasadnutí Bezpečnostnej rady.

https://vk.com/wall418654168_14371

„Situáciu v Kosove a to, ako sa plní, alebo presnejšie, neplní rezolúcia Bezpečnostnej rady OSN 1244, aktívne posudzuje Bezpečnostná rada. Existuje na to objektívny dôvod. Situácia v regióne sa rapídne zhoršuje kvôli tomu, že západní kolegovia fakticky dali carte blanche na ľubovoľné vyčíňanie proti srbskému obyvateľstvu,“ povedal.

Krajiny NATO sa uchyľujú k akýmkoľvek úskokom a zaoberajú sa slovnou ekvilibristikou, aby v Bezpečnostnej rade (BR) OSN nezaznela pravda o ich zločinoch. Vyhlásil to prvý zástupca stáleho predstaviteľa Ruskej federácie pri OSN Dmitrij Poľanskij na zasadnutí Bezpečnostnej rady.

https://vk.com/wall418654168_14372

„Dnes sa členovia aliancie (NATO – pozn. TASS) uchyľujú k akýmkoľvek úskokom, aby nedovolili, aby zaznela pravda o ich zločinoch (agresii proti Juhoslávii – pozn. TASS) v sále Bezpečnostnej rady,“ povedal.

Evropa

Blízký východ, Magreb

Masové protesty v Izraeli požadující rezignaci Netanjahua a dohodu s Hamásem o propuštění rukojmích.

https://vk.com/video722877106_456243273

Ze světa

V americkém Arkansesu narazila do mostu další loď

https://vk.com/wall353026901_13007

Za posledních sedm dní je po havárii v Baltimoru a v Clevelandu, Ohio již třetí v pořadí.
„Dálniční hlídka z Oklahomy zasahovala v okrese Sequoyah poté, co do mostu poblíž zdymadla a přehrady Kerr v oklahomském městě Sallisaw narazila loď.
Silnice US-59 byla po určitou dobu uzavřena, zatímco vyšetřovatelé reagovali a kontrolovali stav mostu.“
Video zachycuje havárii v Clevelandu, kde se loď po kolizi s mostní konstrukcí vznítila. Je to jen náhoda?

Grín debíl, Greténi a zelené šílenství

Ekologický prechodový podvod, v tomto prípade elektrických vozidiel, zlyhal:

Vodiči čakajú vo Valencii na nabitie svojich vozidiel až dve hodiny.

https://vk.com/video657895158_456248709

Chorota vajrus, kočkování

Alarmující zjištění: Italské soudy měly jednotný příkaz jak soudit případy poškození genovými injekcemi

https://necenzurovanapravda.cz/2024/02/alarmujici-zjisteni-italske-soudy-mely-jednotny-prikaz-jak-soudit-pripady-poskozeni-genovymi-injekcemi/


Na úvod upozorňuji, že se to velmi pravděpodobně týká soudů po celém světě. To, že se v Itálii podařilo tyto skutečnosti rozkrýt, je spíše náhoda, zřejmě v tom hraje roli i fakt, že se mezitím změnila vláda a ta stávající se nesnaží prohřešky minulé vlády v tomto směru nijak zastírat.

Podle toho, jaké rozsudky padají také u nás, je naprosto jasné, že zde velmi pravděpodobně došlo k podobné instruktáži soudů a tato pravidla jsou – a i do budoucna budou – uplatňována i nadále, protože u nás není prakticky možné nastolit takovou vládu, která by měla zájem podobné skutečnosti řešit.

Aby byl i u nás zájem se tímto problémem zabývat, museli by být zvoleni politici, kteří zatím neměli možnost vládnout a nejsou či v minulosti nebyli nijak spolčeni s „covidovou mafií,“ což je u nás prakticky nemožné.

Lze jen doufat, že v jiných zemích se tyto okolnosti rozkryjí. Například Slovensko má k něčemu podobnému slušně našlápnuto.

V Itálii se však jednotné instrukce pro soudy netýkaly pouze poškození genovými injekcemi, ale také soudů s odpůrci povinného očkování, které bylo nařízeno pro některé věkové či profesní skupiny.

Italský novinář Andrea Zambrano objevil, co mohlo být důvodem téměř jednomyslných očkovacích narativů v případě rozsudků v oblasti základních práv jednotlivců v celé Itálii: průvodce rozhodováním z pera italského nejvyššího soudu.

Jako horké stopy v různých rozsudcích byly nalezeny textové moduly ze „Zprávy pro soudce číslo 103 o legislativních novinkách z 28. října 2021“, které byly určeny k zamítnutí budoucích žalob.

Vysvětlením k tématům „bezpečné a účinné vakcíny“, „opatření v souladu s Ústavou,“ „spravedlivá povinnost pro sebe a ostatní“ byli soudci přesvědčeni, aby se drželi státního narativu, který v Itálii vyžadoval povinné očkování pro osoby starší 50 let a pro všechny, kteří pracují ve zdravotnictví, všechny učitele, strážce zákona a všechny zaměstnance soudního systému, stejně jako extrémně přísná pravidla 2G.

To konkrétně znamenalo, že neočkovaní neměli povolen vstup téměř nikam, včetně veřejné dopravy, restaurací, kulturních akcí a mnoha dalších míst (podobně jako u nás).

Prohlášení byla založena na falešných předpokladech týkajících se „obecného konsenzu vědecké komunity ohledně účinnosti a bezpečnosti“ takzvaných „vakcín.“ Některé z těchto domněnek byly již 28. října 2021 vyvráceny, ale alespoň byly jasné náznaky oprávněných pochybností o správnosti prezentace.

Soudní zpráva klasifikovala „vakcíny“ jako absolutně bezpečné a podle definice účinné s odkazem na jednomyslné přesvědčení všech vědců. Povinné očkování – z loajality k republice – je solidární a spravedlivé pro očkovaného i pro ostatní. Ústavní požadavky byly v každém případě dodrženy.

V této argumentační linii se diskriminovaní, poškození, zdravotně postižení občané a zaměstnanci bez solidárního zeleného pasu (covid pas EU) museli před soudci pověřenými rozhodováním v občanskoprávních, trestních a správních rozsudcích jevit jako horda bezdůvodně rebelujících egomaniaků.

Směrnice pro rozhodování, i když jsou právně nezávazné, ale obsahově působivé, nepocházejí od žádného konkrétního soudce, ale od italského nejvyššího soudu. Nejvyšší soud Itálie je zodpovědný za systematický a analytický přezkum judikatury a vypracovává zprávy a revize všeho, co je vyhlášeno jménem italského lidu.

Co by se stalo, kdyby tento průvodce jednáním pro soudce, neexistoval? Využil by pak jednotlivý soudce více své autonomie, která je zvláště výrazná v Itálii? V Itálii jsou soudci jmenováni sborem soudců, Národní radou soudců, a nejsou tedy ve své kariéře závislí na milosti ministra spravedlnosti.

Jsou však odkázáni na dobrou vůli svých kolegů soudců. Pikantní v tomto kontextu: Předsedou Národní rady soudců je prezident Sergio Mattarella, který společně s tehdejším premiérem Mario Draghim neustále hlásal veřejnosti pohádku o bezpečném a účinném „očkování.“

Ti dva opakovaně říkali obyvatelstvu jako kafemlejnek: Pokud se nenecháte očkovat, zabijete sebe i ostatní.“

Předmětný dokument s názvem „Očkování proti Covid-19 a povinnost Zeleného průkazu v současném ústavním a legislativním rámci,“ dostupný výhradně časopisu La Nuova Bussola Quotidiana v plném znění, nese podpis soudkyně Marie Acierno a její zástupkyně Antonietty Scrima.

Stejný dokument najdete v mírně zmenšené verzi v Ročence 2021, sborníku publikací a spisů Nejvyššího soudu pro rok 2021 (otištěno tam od str. 116 ).

Psal se říjen 2021, uprostřed očkovací kampaně na třetí dávku. To byla doba, kdy již odborná literatura silně zpochybňovala účinnost i bezrizikovost „očkování.“ Produkt AstraZeneca byl již zamítnut jako nevhodný pro hromadné použití z důvodu trombózy.

Tehdy dostupná devátá zpráva od AIFA, italského regulátora, poukázala na 608 úmrtí, ke kterým došlo záhy po „očkování na COVID19“. Tento znepokojivý vývoj nebyl zahrnut do textu, který napsala soudkyně Milena D’Oriano.

Nejnovější ročenka pro rok 2022 neobsahuje žádné aktualizace k tématu a ročenka 2023 zatím není veřejnosti dostupná.

Použití „vakcín“ k zavedení povinného očkování a pravidla 2G představovalo v Itálii off-label použití, protože bylo údajně používáno k prevenci virové infekce SARS CoV2 namísto pouhé prevence závažného průběhu onemocnění COVID- 19.

Přesvědčení vyjádřené v akčním průvodci dalo na vědomí soudcům, že všechny právní akty v první fázi nouzového stavu, jako je nařízení o mimořádné události a nařízení ministerstva zdravotnictví s sebou nesou také omezení o právech a ústavních svobodách.

Obtížný vztah mezi „povinným očkováním a očkovací zátěží“ vyžaduje zvážení „vyjádření povinnosti solidarity jednotlivce vůči komunitě“ s „vyjádřením práva jednotlivce na sebeurčení.“

„Sebeurčení je jistě cenným statkem, ale nemůže překročit hranice založené na povinnosti solidarity v zájmu komunity,“ píše soudkyně D’Oriano. Dochází k závěru, že „pravidelné bulletiny ISS o průběhu epidemie (…) dokazují, že profylaxe očkování je účinná jak při potlačování příznaků onemocnění, tak při drastickém snižování rizika závažných syndromů a při prevenci přenosu infekce.“

Očkování se tak v Itálii ještě v roce 2022 prezentovalo nejen jako „bezpečné a účinné,“  ale takém jako efektivní. Proč soudkyně D’Oriano nevzala na vědomí také dokumenty EMA, které se již 21. prosince 2020 v předvečer kampaně hromadného očkování objevily na webu AIFA, a které demonstrovaly neschopnost vakcíny Pfizer zabránit infekci?

To, co uváděla EMA, zcela popíralo Draghiho neblaze proslulé tvrzení: „Nenecháš se očkovat – on, ona se nakazí a zemře!“

Další důkazy o podstatných problémech s „vakcínami“ pocházejí z vědy a průmyslu: 10. února 2022 zveřejnil British Medical Journal zprávu, že očkovaní lidé se mohou nakazit stejně snadno jako neočkovaní lidé.

Publikace Lancet také ukázaly, že účinnost proti symptomatické infekci Covid u očkovaných lidí rychle klesá, dokud úplně neklesne a po 6–7 měsících se dokonce stane negativní.

Wolfgang Philipp, ředitel Evropského zdravotnického úřadu HERA, řekl vyšetřovacímu výboru Evropského parlamentu pro COVID19: „Pokud chcete vakcínu, která zabraňuje přenosu, hodně štěstí. Nepodařilo se nám ji najít, zatím není k dispozici.“

Na základě příkazu amerického Úřadu pro kontrolu potravin a léčiv (FDA) byla společnost Pfizer nucena předložit zprávu o své farmakovigilanci prováděné od 1. prosince 2020 do 28. února 2021. Zjistilo se, že „celkem bylo 42 000 případů obsahujících 158 000 hlášených vedlejších účinků, z nichž 25 000 pocházelo ze samotné Itálie.“

Nic z toho se v roce 2022 nedostalo do zprávy soudkyně.

Po posouzení Nejvyššího soudu soudci většinu žalob neočkovaných občanů na pozastavení práce a mzdy zamítli kvůli tomu, že se odmítli podřídit údajně ústavnímu aktu solidarity očkování.

Časopis La Bussola jmenuje případy: například tragický příběh mladého Runa Codyho a jeho nevysvětlitelné smrti na zánět osrdečníku. Matka již v červnu 2021 přinesla do soudní síně mnoho dokumentů, které prokazují výskyt perimyokarditidy po „očkování“   poskytnutím  dokumentů Aifa.

Odpověď od soudce odpovědného v Civitavecchii byla: „V době správy a dokonce i dnes byla vědecká literatura na toto téma extrémně vzácná nebo chyběla.“

Přestože úmrtí a poškození již byly zdokumentovány v rámci mezinárodní farmakovigilance a zabývali se jimi známí vědci, zpráva Nejvyššího soudu z 28. října 2021 ukazuje ochotu zcela popřít existenci významných nežádoucích účinků.

Vychází výhradně z poslední dostupné zprávy AIFA z 22. října 2021, u které se později zjistilo, že byla zmanipulovaná. Znepokojivé informace o vážných vedlejších účincích byly záměrně potlačeny rozhodovacími orgány, což je nyní předmětem řízení u římského soudu a ministerského tribunálu pro bývalého ministra zdravotnictví Roberta Speranzu, uvedl 2020News.

Soudkyně Maria Acierno a Antonietta Scripa na stránce 13 příručky pro své kolegy soudce píší: „Je vědecky dokázáno a uznáváno, že vakcíny jsou jedním z nejúčinnějších preventivních opatření s obzvláště vysokým poměrem přínosů a rizik a povinné očkování je výrazem solidarity….“

A – pro zdůvodnění souladu s čl. 32 Ústavy – upozorňují, že „podle Ústavy je povinné zdravotní ošetření v souladu s požadavky čl. 32, pokud má za cíl zlepšit nebo udržet zdravotní stav subjektu, kterému je určeno a nařízeno a nepoškozuje zdraví příjemce.“

Ústavnost povinného očkování by mohla být prosazována pouze tehdy, pokud by byly důsledně popírány všechny již známé a dramaticky se objevující škody nebo pokud by oběť jednotlivce pro kolektiv mohla být potvrzena ve falešném hodnocení rizika a přínosu.

Ve skutečnosti musí být posouzení rizik provedeno individuálně: je třeba posoudit riziko jednotlivce, že se nakazí virem a skončí v nemocnici v ohrožení života, ve srovnání s (údajnými) výhodami, které by mělo přinést takzvané „očkování.“

Na straně 18 zprávy soudci konstatují: „Pokud jde o bezpečnost, monitorování prováděné AIFA prostřednictvím systému farmakovigilance, který shromažďuje a vyhodnocuje všechna hlášení o nežádoucích účincích, ukazuje naprosto přijatelnou rovnováhu mezi přínosy a riziky.

Škody, které vyplývají z podání vakcíny proti SARS-COV 2, je vzhledem k extrémní vzácnosti výskytu vedlejších účinků nutno považovat za vzácné a dlouhodobé či krátkodobé negativní reakce nejsou vyšší než u jakýchkoli jiných vakcín.“

Docházejí k závěru, že případný požadavek na očkování proti Covidu, který je stanoven zákonem, by s největší pravděpodobností musel být považován za ústavní.

Soudce, který by chtěl vlastními argumenty zpochybnit hodnocení skutkového a právního stavu prezentovaného s takovým přesvědčením nejvyšší autoritou, by se musel obávat, že bude vystaven nepřátelství podobnému nepřátelství kádrovaných údajných „antivakcinačních aktivistů.“

Kolik soudců uvěřilo této oficiální a směrodatné zprávě Nejvyššího soudu, a proto zamítlo žaloby mnoha obětí, které byly nuceny se nechat očkovat?

Je nejvyšší čas aktualizovat zprávu o všechny důkazy, které se mezitím objevily, a poskytnout tak soudcům, státním zástupcům a právníkům lepší vedení v procesu soudního sporu. Nejen s ohledem na údajnou účinnost, ale také a zejména s ohledem na vysoká rizika takzvaného  „očkování.“

Byl takový vliv „z vyšších míst“ také v jiných zemích?

Oběť poškození vakcínou konfrontuje britského premiéra: „Chci, abyste se na mě podíval!“ (video)

https://necenzurovanapravda.cz/2024/02/obet-poskozeni-vakcinou-konfrontuje-britskeho-premiera-chci-abyste-se-na-me-podival-video/

V drtivé většině zemí, kde byly genové injekce vnucovány jako „bezpečné a účinné,“ se jejich oběti nedočkají nejen odškodnění, ale ani správné léčby.

Zvrácený systém totiž odmítá tato poškození uznat a dokonce i ti, kteří si říkají „lékaři,“ odmítají byť jen zmínku o tom, že by za stav některých poškozených mohly právě mRNA injekce.

Jeden z poškozených Skotů nyní hezky od plic vyjevil britskému premiérovi Sunakovi, jak se oběti genových injekcí cítí…

Zprávy bez cenzury aktuality / bez cenzury / Informace / informační válka / infowars / Studio Kadaň / SVCS / Svobodný vysílač CS / Zprávy / Zprávy bez cenzury /

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..