18.5.2024 - Martin Marcikán

2024-05-18 Ozvěny – Atentát na Roberta Fica

https://odysee.com/@radiosv.studiokadan:6/Ozv%C4%9Bny—Atent%C3%A1t-na-Roberta-Fica—18.05.2024:e

Ozvěny – Atentát na Roberta Fica

Robo Grigorov

https://vk.com/wall295007132_16162

Vyjadrenie k atentátu na Roberta Fica

https://vk.com/video630856485_456301584

Nezavadzaj: Novinári Denníka N vytvorili zavádzajúci politický profil obvineného atentátnika

https://www.hlavnespravy.sk/nezavadzaj-novinari-dennika-n-vytvorili-zavadzajuci-politicky-profil-obvineneho-atentatnika/3494612

Je to zohraná akcia

https://vk.com/wall295007132_16176

Všetci chlapi v perimetri za zábranou nosiaci náprsnú tašku „kapsičkári“ sú akože veľmi nenápadní tajní. (Cudzieho človeka s náprsnou kapsičkou tam nepustia, prešacujú ho a musí si ju dať dole).Jeden tajný je hneď vedľa strelca, je v červenom tričku, ďalší v čiernom je vedľa červeného a „obor“ s tou pani žo pridržiavali zábranu sú tiež tajní.

Obor so strelcom aj s tým v červenom tričku si vymenili pohľady a začala akcia.

Pokus o atentát slovenského premiéra Fica se zdá být operací NATO

https://vk.com/wall295007132_16180

Pokus o atentát na slovenského premiéra Roberta Fica se zdá být operací NATO a mohl by představovat další fázi blokové války proti Rusku, pokoušející se zacílit na zahraniční vůdce, kteří se staví proti americké zástupné válce na Ukrajině, říká Scott Bennett, bývalý Důstojník pro psychologickou válku armády Spojených států.

„Pokus o atentát na slovenského premiéra má pozoruhodnou podobnost s atentáty na Kennedyho,“ řekl Bennett Sputniku.

„Na rozdíl od [hodnocení] amatérských analytiků je 71letý atentátník dokonalým zabijákem pro tento druh operace: jsou ideologicky zaujatí na základě své historie, a to se používá, když se zaměřují na jedince, kteří nejsou schopni změny nebo mentální politické, adaptační a snadno emocionálně explodují.“

Dalším podezřelým faktorem, který se podobá atentátu na Kennedyho, je taktika prostoru a otevřenosti slovenské tajné služby vůči premiérovi, pokračoval expert s odkazem na skutečnost, že Kennedy byl zastřelen, když jeho tajná služba zpomalila auto, ve kterém cestoval a které opustilo prezident vystaven.

Někteří američtí vědci se domnívají, že Kennedy byl eliminován americkým „deep state“ v roce 1963 kvůli jeho politice uvolnění napětí se Sovětským svazem po úspěšném vyřešení kubánské raketové krize v roce 1962.

Slovenský premiér je známý svým antimilitaristickým postojem a obrácením politiky svých předchůdců ve snaze vyzbrojit Ukrajinu, což podle jeho názoru zbytečně prodlužovalo krveprolití, domnívá se Bennett.

Aktuálne informácie o zdravotnom stave predsedu vlády SR Roberta Fica (18.05.2024)

https://vk.com/video344004210_456250887

VYPOČUJTE SI TO CELÉ 

https://vk.com/video678919196_456246383

Adrian Selský

https://vk.com/wall295007132_16200

Tomáš Taraba: Robert Fico bol dlhé obdobie terčom absolútnej ničivej kampane

VIDEO: „Kto nás označoval za dezolátov a dezinformátorov? Kto tu znásilňoval celý národ očkovaním a vyhnal ho na celoplošné testovanie? Viete ako začala vojna v Rwande? Začala nenávisťou. Médiá začali štvať jedných proti druhým. Teraz na nás začali strieľať. Atentát na Fica je výsledok vašej práce,“ reaguje Baránek na výsledok totalitného korporátno-fašistického teroru a rozdeľovania spoločnosti, ktoré na Slovensku rozpútala progresívno-liberálna chobotnica spoločne s médiami, politickými mimovládkami a ideologicky sfanatizovanými aktivistami

https://www.infovojna.bz/article/video-jan-baranek-reaguje-na-atentat-na-roberta-fica

ATENTÁT NA PREMIÉRA FICA

https://www.youtube.com/watch?v=uanzToTsk3I&t=5s

Tajné komando zabijákov SIS s krycím menom Tarantula

Včera bolo povedané, že polícia bude monitorovať nenávistné komentáre na sociálnych sieťach.
Tak ..nech sa páči. Jeden z nich.


PS
Tieto denníky by mali komentáre svojich čitateľov monitorovať tiež resp.pod takýmito oznamami rovno vypnúť.

https://vk.com/wall281211635_141581

Maria Zacharova se stanoviskem ministerstva zahraničí Ruské federace k atentátu na Roberta Fica

https://vk.com/video655367599_456242593

Zacharova ve středu večer v pořadu Vladimira Solovjova na ruské státní televizi prohlásila, že Robert Fico je vnímaný jako dobrý přítel Ruské federace a ministerstvo mu přeje brzké uzdravení. Pokud by Cintula byl pro-ruský, asi by spíš střílel na někoho z řad Progresivního Slovenska než na šéfa “pro-ruského” SMERu. Idiocie českých novinářů je sice vyhlášená, ale tohle není přímo idiocie. Je to účel s cílem sejmout vinu a odpovědnost za vybičovanou anti-ficovskou fašizaci z progresivní liberální opozice na Slovensku a vinu za ten atentát ze zfašizovaných liberálů přenést na Rusko. Atentát se ale podle všeho nepovedl, což rozehraje v celé Evropě zásadní procesy změn. Politici si uvědomí, čeho všeho jsou Američané schopni. Když nejde Fica zastavit převratem v ulicích, ani u parlamentních voleb, ani u prezidentských, tak prostě přichází ke slovu fyzická likvidace. Co ale dovedlo 71-letého člověka k takovému činu? Byla to jen vybičovaná fašizace, která jej zradikalizovala, anebo za tím je něco nebo někdo další? Spáchání atentátu na slovenského premiéra Roberta Fica otřásá evropskými médii, ovšem nikoliv těmi americkými, které informace o události vytěsňují ze svého zpravodajství.

Mrazivé: Fico tušil, co se stane

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Mrazive-Fico-tusil-co-se-stane-755342

Jen čekám, kdy se tato frustrace přetaví ve vraždu. Toto řekl Robert Fico o voličích Progresivního Slovenska a Ivana Korčoka už na začátku dubna. Odpověď přišla ve středu odpoledne na náměstí v obci Handlová. Střelcem měl být regionální básník hlásící se k boji proti nenávisti.

Harabin: Vykopnite presstitútov a mimovládnych agentov z verejného priestoru a polarizácia spoločnosti sa skončí do týždňa

https://www.infovojna.bz/article/harabin-vykopnite-presstitutov-a-mimovladnych-agentov-z-verejneho-priestoru-a-polarizacia-spolocnosti-sa-skonci-do-tyzdna

Bývalý minister spravodlivosti a niekdajší šéf Najvyššieho súdu SR Štefan Harabin v reakcii na pokus zavraždiť predsedu vlády SR Roberta Fica protivládnymi mítingami sfanatizovaným progresívnym extrémistom uviedol, že spoločnosť sa zradikalizovala nielen vďaka hystérii vlastizradných médií, ale aj pôsobením mimovládok a politických strán, ktoré našu spoločnosť cielene polarizujú.

Predseda slovenskej vlády Robert Fico bude chýbať v najdôležitejších mesiacoch

https://vk.com/wall295007132_16185

Nebude sa rozhodovať iba o poslancoch Európskeho parlamentu, tieto eurovoľby a voľby amerického prezidenta rozhodnú totiž o otázkach vojny a mieru.

Vyhlásil to v piatok v pravidelnom rozhovore pre verejnoprávny rozhlas Kossuth Rádió maďarský premiér Viktor Orbán, ktorý dodal, že za Fica, ktorý je medzi životom a smrťou, sa modlia.

S Reflexu se stala dobrá žumpa

https://vk.com/wall325721098_277905

Střelba, atentát. To přichází od těch „lepších“. To my, „dezoláti“, neděláme. Petrov udeřil

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Strelba-atentat-To-prichazi-od-tech-lepsich-To-my-dezolati-nedelame-Petrov-uderil-755509

Podhubie atentátu: Má potenciál skĺznuť kultúrna vojna progresívcov do občianskej vojny?

https://vk.com/wall295007132_16160

SLOVENSKO: Opozícia na čele s agresívnym Progresívnym Slovenskom, angažované politické a ideologické mimovládky, liberálne mainstreamové médiá aj všelijaké ad…

Sledujte: t.me/cz24news

J. Kulhavý: TAK UŽ JE TO TADY!

SLOVENSKO: Středa nám přinesla události, proti kterým je hokejový turnaj MS v Praze a Ostravě pouťovou atrakcí. Prvním varujícím…

Sledujte: t.me/cz24news

Atentát na slovenského premiéra Fica a umělá inteligence

SLOVENSKO: Shrňme fakta známá pár hodin po atentátu na slovenského premiéra Roberta Fica, dnes večer, 15. května.

Premiér…

Sledujte: t.me/cz24news

Evropská unie dováží obrovské množství ruské ropy přes Turecko, skryté pod různými značkami , uvádí Politico .

K tomuto závěru dospělo Centrum pro výzkum energie a čistého ovzduší (CREA) a Centrum pro studium demokracie (CSD). Údaje podporuje i nezávislá zpráva Politico.

Ruská ropa je legálně dovážena do EU jako „směsné“ palivo, označené jako neruské.

Jen prostřednictvím tří přístavů vydělalo Rusko za jeden rok až 3 miliardy eur.

Dalším aktivním dovozcem ruské ropy je Řecko, které uvedlo, že dodržuje sankce tím, že nepřijímá náklady s ruskými etiketami. Pravděpodobně se pouze mění označení.

Jsme ve fázi, kdy NIC NENÍ PRAVDA
Teď jen VŠE VYCHÁZÍ NA SVĚTLO.
Co DeepState plánoval, jak by reagoval na situace.
Proto budeme spolu s  přivedeni až „na okraj propasti“.
Konec svobody slova, konec hotovosti, 15ti minutová města, ne všude, v každém „státě“ něco…
Chce to klíííd , očkované  stejně nebudou reagovat, jsou naprogramované na netečnost.
( nakonec je stejně někam svolaji a vypnou… )
Teď jde jen o to, probudit ještě pár LIDÍ, kteří oslepli materialismem, ale mají ještě šanci se rozhodnout…
A proto MY co VÍME musíme trpělivě čekat na ten zbytek. Nikoho nás to nebaví, ale je taky dost práce za oponou. Je potřeba jen počkat na konec představení…

Čestmir Lička
Jednoho dne svět uvidí, jak blízko jsme byli k propasti.
Jednoho dne svět pochopí, proč jsme strávili tolik času probouzením lidí.
Jednoho dne bude vše jasné. Lidé uvidí válku, kterou jsme pro ně vedli.
Jednoho dne se náš příběh zapíše do historických knih a bude považován za největší příběh všech dob.
Jednoho dne nás svět přestane vnímat jako blázny, ale jako hrdiny.
Nakonec to všechno bude stát za to…

Pro více obsahu mě sleduj na https://t.me/ondrejtanistra

Fico se vzepřel Západu, ale neměl by platit životem, říká americký právní expert

Pokus o atentát na slovenského premiéra Roberta Fica ukazuje „zoufalství“ Západu usmířit jiné země a „démonizaci všeho ruského“, říká právní expert Andrew Napolitano.

Jeho komentáře následují po místních zprávách, že 71letý podezřelý útočník patřil k liberální opoziční straně a byl „politicky motivován“ ke spáchání svého zločinu.

https://t.me/+S-LheoBjTzgp8FY1

OPERATION DISCLOSURE – výběr z reportu z 16.5.2024

Bílý dům se v úterý rozsvítil zelenými světly.
Veškeré prostředky byly nasazeny
Armáda je na pozicích
Připravte se na událost typu „černá labuť na obloze“ – krach na burze, uzavření bank

„Je to kouzlo, Satanovo kouzlo. Upřímně si myslím, že ti, kteří pod ním nejsou, byli naverbováni nebo se dobrovolně rozhodli přijít sem na pomoc. Na nás musí být něco jiného. Musí to tak být. To svinstvo, které ostatní nevidí… No, je na nás něco jiného… vždycky jsme byli černé ovce a vždycky jsme byli jiní. Myslím, že jsme byli svým způsobem vycvičeni k tomu, abychom byli vyděděnci. Abychom, až přijde tenhle čas, kdy budeme vyvrženi a pronásledováni, byli připraveni a s jasnou myslí… je to jako hrát videohru, na kterou jste už super zvyklí… jste vázáni na to, abyste si vedli lépe.“….Q

„Nikdy nezapomeň – naši nepřátelé mi chtějí vzít svobodu, protože já jim nikdy nedovolím, aby vzali svobodu tobě. Chtějí MĚ umlčet, protože JÁ jim nikdy nedovolím umlčet TEBE. Nakonec jim nejde o mě, ale o tebe – a já jim jen stojím v cestě!“ …prezident Donald Trump

Nutný blackout: po události černá labuť se burza tvrdě zhroutí. Aby se zabránilo runu na banky a kolapsu burzy, vypnou proud. Po nahození systému Starlink Space X se opět zapne napájení (přepne z jaderné energie na kvantovou).

15. května 2024 Aljaška: HAARP byl právě vypnut. Nebyl uveden žádný důvod. …Edward Snowden na Telegramu

Business v hodnotě 200 miliard dolarů by se zhroutil, kdyby mainstreamová média připustila, že hydroxychlorochin a ivermektin jsou účinné proti Covidu.

Donald Trump varuje, že demokraté chtějí využít ptačí chřipku ke zmanipulování voleb v roce 2024, a všem vzkazuje: „Nepodvolíme se.“

Zlaté třásně (symbol královské moci), které jsou připevněny na okraji každé americké vlajky visící ve všech soudních síních po celé Americe, symbolizují, že Americe dodnes vládne Velká Británie podle mezinárodního námořního admirálského práva.

Američané nemají v prostorách označených touto vlajkou žádná ústavní práva. Stejně jako je člověk považován za hosta na cizí půdě, když se nachází na ambasádě cizího státu, a tudíž podléhá jeho zákonům, nemají Američané již žádný nárok na svá ústavní práva v místech, kde je vyvěšena vlajka s třásněmi indikující námořní právo ( právo admirality.

https://operationdisclosureofficial.com/2024/05/16/re..

Zprávy bez cenzury aktuality / atentát / bez cenzury / Informace / informační svoboda / Robert Fico / Studio Kadaň / SVCS / Svobodný vysílač CS /

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..