20.5.2024 - Martin Marcikán

2024-05-19 Otázky a odpovědi V. V. Pjakina ze dne 13.05.2024

https://odysee.com/@radiosv.studiokadan:6/Ot%C3%A1zky-a-odpov%C4%9Bdi-V.-V.-Pjakina-ze-dne—13.05.2024:a

Fond konceptuálních technologií uvádí analytický pořad Otázky a odpovědi

1 – Zdravím naše vážené diváky, posluchače a kolegy ve studiu. Dnes je 13.05.2024.

Minulý týden došlo ke dvěma událostem s celosvětovým významem. Tou první byla Putinova inaugurace a započetí jeho dalšího prezidentského období a druhou vojenská přehlídka na počest 79. výročí Vítězství ve Velké vlastenecké válce. Ale přestože inaugurace byla dříve, začneme tou vojenskou přehlídkou k Vítězství. Prosí vás okomentovat symbolické naplnění této přehlídky a v čem spočívá její celosvětový význam?

2 – Nyní přejdeme k druhé symbolické události, která má také celosvětový význam, a tou je inaugurace. Jak Valeriji Viktoroviči okomentujete tuto událost?

3 – To je pro dnešek všechno.

– Tak už mi nezbývá, než vám připomenout, že mnohé věci jsou nám nepochopitelné ne proto,

že náš rozum je slabý, ale proto, že jejich podstata nezapadá do okruhu známých nám pojmů.

Proto si musíte rozšiřovat okruh znalostí, abyste chápali, jak jsou řízeny složité sociální supersystémy, státy.

Jak svou každodenní činností můžete zajistit, kam bude ve svém kurzu směřovat stát, aby to dlouhodobě odpovídalo vašim zájmům a stát se nezhroutil v průběhu nějakých kataklyzmat.

Takové znalosti získáte pouze v jednom zdroji, v pracích vnitřního prediktoru SSSR.

A pro stávající složitý silný manévr vnitřní prediktor SSSR vydal třídílnou práci Válka, Stát a Bolševismus, o které jsem před chvíli už mluvil.

Dále vydal práci Státní symboly a státní suverenita popisující prostřednictvím jakých symbolů je možné porozumět tomu, co za čím stojí, jaké důsledky se dají od čeho očekávat, jaké důsledky se dají očekávat, jestliže je na vojenské přehlídce Vítězství nad fašismem nesena státní vlajka fašistů, vlasovců, kterou jim daroval Hitler. Tato vlajka na té přehlídce nemá co dělat. Jestliže je tam přítomna, tak to znamená, že tu jsou určité síly, které chtějí zlikvidovat Rusko, to je nutné si pamatovat.

To všechno najdete v těch knihách. Naši partneři vydali přílohu k třídílné knize Válka, Stát a Bolševismus, je to sborník analytických prací rozšiřující to, co je vyloženo v té třídílné práci Válka, Stát a Bolševismus, poskytuje k tomu doplňkovou faktologickou základnu, je to kniha, která vyšla v rámci série O světě křivých zrcadel a nazývá se Fleet is being. Jen se podívejte, Rusko se jen trošičku pohnulo s ohledem na ta cvičení a celý svět ustrnul v napětí a ztichnul.

Oni se Ruska bojí, dokonce i když je v klidu, když je Fleet in being. A když přejde do stavu Fleet is being, když se pohne, tak strachy ani neopustí záchod. A to se pohnulo jen trošičku.

A co teprve kdyby Rusko uplatňovalo svou vnitřní, vnější a globální politiku v zájmech svých národů, v zájmech celého státu?

Naši partneři vydali doplňkový díl k prvnímu a druhému vydání třídílné práce Válka, Stát a Bolševismus, je to díl s materiály, které se výhledově stanou součástí třetího vydání té knihy.

Ale tento doplňkový díl může být využit i samostatně, jsou tam plně ucelené práce.

V podstatě budou tvořit přílohy, protože jak se ukázalo, speciální vojenská operace odkryla řadu otázek, které by se mohly zdát jasné, a přitom to naší „elitě“ nedochází.

Je proto nutné to rozepisovat písemně, aby bylo jasné, co a jak z hlediska řízení.

Naši partneři vydávají práce vnitřního prediktoru v sérii Knihovna konceptuálních znalostí.

Vydán byl díl O ekonomice, abyste porozuměli tomu, jak má správně fungovat a v čem spočívá podlost a ohavnost toho, co provádí náš finančně-ekonomický blok, Nabiullinova a Siluanov.

Vydán byl díl O imitačně-provokační činnosti.

Znalost těchto prací ukazuje, kdo je skutečně tím, za koho se vydává a kdo jen imituje ten či onen proces.

Vydán byl díl Dostatečně všeobecná teorie řízení, to je páteř Koncepce sociální bezpečnosti.

Vydán byl díl Ejhle Puškin! o konceptuálním obsahu jeho tvorby.

Vydán byl díl Není matrice jako matrice, o tom, jak fungují matrice při řízení.

Čtěte tyto a další práce, buďte konceptuálně mocní, braňte zájmy své i své rodiny a prostřednictvím toho i zájmy svého státu.

Buďte šťastní!

Do příštích setkání!

Přeji vám mírové nebe nad hlavou!

Materiály Koncepce sociální bezpečnosti v češtině a slovenštině naleznete na adrese:

http://leva-net.webnode.cz/,

https://proud-narodni-hrdosti.cz/

Knihy vnitřního prediktoru SSSR v češtině i slovenštině naleznete na

www.leva-net.webnode.cz,

https://ksbzdroje.cz/,

https://www.vodaspb.ru/ nebo můžete zakoupit v knižní podobě na KSBPRESS.cz

Překlad knih Valerije Viktoroviče Pjakina O světě křivých zrcadel I., II. a III. a IV. i Státní symboly a státní suverenita si můžete objednat na: https://zakazanevzdelani.cz/

Je k dispozici fórum Koncepce https://kob-forum.eu/ Podílejte se na něm, přispívejte komentáři, příspěvky…

Další zajímavé materiály a dobré komentáře aktuálních událostí můžete najít na Proudu národní hrdosti, telegramový kanál zde: https://t.me/Proudnarodnihrdosti

Otázky a odpovědi V.V. Pjakin aktuality / bez cenzury / Informace / Koncepce sociální bezpečnosti / Studio Kadaň / SVCS / Svobodný vysílač CS / V. V. Pjakin /

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..