29.5.2024 - Martin Marcikán

2024-05-29 Zprávy bez cenzury

https://odysee.com/@radiosv.studiokadan:6/Zpr%C3%A1vy-bez-cenzury—29.05.2024:4

Zprávy bez cenzury 29.05.2024

Z domova

Palestinský velvyslanec, který neexistuje

https://www.fsfinalword.cz/?page=archive&day=2024-05-28&utm_source=utm_source%3Dnewsletter&utm_medium=utm_medum%3De-mail&utm_campaign=utm_campaign%3Dfinal_word_28.5.2024

Lidové noviny 6. listopadu loňského roku informovaly, že tradiční projev doyena pražské diplomatické obce v době státního svátku 28. října Hrad naposledy zrušil, zřejmě proto, že by jej přednesl palestinský velvyslanec Chálid al-Atraš (Alattrash). Československo uznalo Palestinu v roce 1988 a al-Atraš v Praze působí od 30. září 2014, kdy jeho pověřovací listiny převzal prezident Miloš Zeman společně s těmi velvyslanců

Turecka, Finska, USA, Ghany a Norska. Zeman byl vždy oddaným zastáncem Izraele a v únoru 2002 se jako premiér dostal do problémů, když přirovnal Jásira Arafata k Adolfu Hitlerovi. Přesto Zeman v září 2014 přijal al-Atraše jako nového palestinského velvyslance. Ředitel odboru Petr Hladík z českého ministerstva zahraničí řekl v nedělním pořadu 168 hodin České televize, že země Palestinu jako stát nikdy neuznala a neuznává. Přesto má Palestina velvyslance. To bude chtít nějaké vysvětlení.

Od „všech azimutů“ k „od všeho trochu“

https://www.fsfinalword.cz/?page=archive&day=2024-05-29&utm_source=utm_source%3Dnewsletter&utm_medium=utm_medum%3De-mail&utm_campaign=utm_campaign%3Dfinal_word_29.5.2024

Česká republika oficiálně uznává Palestinu, ale tvrdí, že ne… Je členem Mezinárodního soudního dvora, ale zpochybňuje jeho legitimitu… Chlubí se tím, že pomáhá opozici v Rusku, ale nemá tam velvyslance, který by se takovou agendou mohl zabývat… Hovoří o vyhoštění ruského velvyslance, ale prodloužila mu vízum… Očekává, že Rusko v případě vítězství na Ukrajině zaútočí na Evropu, ale armádě zmrazila platy, aby mohla dát zálohu na stíhačkové vzdušné zámky… Chce, aby Ukrajina mohla začít zasahovat vojenské cíle v Rusku, ale nemá vlastní protivzdušnou obranu, která by se vypořádala s následky… Potřebuje Ukrajince na stavbu domů, silnic a mostů, ale chce poslat ty samé muže domů válčit... V Evropské unii vyjednala migrační pakt, pro který pak nehlasovala. Při projevu k vojenskému velení v únoru loňského roku ministryně obrany Jana Černochová (ODS) kritizovala zahraniční politiku „všech azimutů“ minulých českých vlád. Fialova vláda ji nahradila zahraniční politikou „od všeho trochu“.

Fialův bizár. Chce rozum v Bruselu, sám plnil, co mu řekli. Šichtařová ostře

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Fialuv-bizar-Chce-rozum-v-Bruselu-sam-plnil-co-mu-rekli-Sichtarova-ostre-755856

INVENTURA MARKÉTY ŠICHTAŘOVÉ Kdo bude v europarlamentu, ideologii jako Green Deal pro celou EU nezastaví. Ale může zmenšit tok špinavé vody, která teče z Bruselu až k nám. Hrází by určitě nebyli kandidáti koalice Spolu, jejíž premiér Petr Fiala vyhlašuje, že Brusel potřebuje více zdravého rozumu a méně ideologie. „Poslouchat od Fialy, že chce ‚více rozumu‘ do Bruselu, je vrchol bizáru, když právě Fialova vláda byla tou, která odsouhlasila zákaz spalovacích motorů,“ říká pro ParlamentníListy.cz Markéta Šichtařová. Fiala se sám přihlásil k ukončení těžby uhlí a nechal si nadiktovat Bruselem pro dostavbu dalšího bloku Dukovan takové podmínky, že to u nás elektřinu stejně nezlevní.KRESŤANSKÉ OSOBNOSTI PODALI PODNET NA ROZPUSTENIE PROGRESÍVNEHO SLOVENSKA

https://www.extraplus.sk/clanok/krestanske-osobnosti-podali-podnet-na-rozpustenie-progresivneho-slovenska

Dnes, dvanásť dní po hrôzostrašnom pokuse o atentát, akoby objednaný na verejných mítingoch, na ktorých nenávistné slová zneli predovšetkým z úst predstaviteľov Progresívneho Slovenska a ich šéf sľuboval „urobiť všetko, aby Fico nevládol“, ak „všetko“ tak „všetko“, čo si atentátnik mohol vyložiť aj ako pokyn, aby strieľal, podalo sedem osobností spomedzi slovenských katolíckych aktivistov podnet generálnemu prokurátorovi na rozpustenie strany Progresívne Slovensko. Keďže hrozí, že táto strana nezľaví zo svojich antidemokratických, fašistických, a protištátnych aktivít. Prinášame sken tohto podania. 

SVO RF na Okrajině

Slavný, Pulitzerovou cenou ověnčený investigativní americký novinář Seymour Hersh: Putin tuto válku vyhraje

https://vk.com/video-35660695_456401636


Věřím, že Putin nechce dobýt západní Evropu a nevěřím, že chce znovu porazit Německo. Nemyslím si, že chce něco víc. Putin chce tuto ukrajinskou nárazníkovou zónu. Putin říká, že je to nutnost. Vždyť jsme v roce 2014 svrhli proruskou vládu.

Teď už je to v podstatě uznáno. Bývalá náměstkyně ministra zahraničí Victoria Nulandová mluvila z tajně odposlouchávaného rozhovoru s velvyslancem, který byl později zveřejněn, koho chceme zvolit do příští vlády země.

Tomu se nedá uniknout. Vím, že já bych si s tím člověkem nezahrával. My, zejména NATO, jsme nikdy nebyli velkými fanoušky Ukrajiny kvůli tamní korupci.

ŠÍLENCI – LUBOMÍR VYLÍČIL

https://vk.com/wall295007132_16432

Ukrajinský dron včera zasáhl další ruskou radarovou stanici včasné výstrahy. Tentokrát se cílem stalo zařízení Voroněž M, hluboko v ruském vnitrozemí, poblíž města Orsk v Orenburžské oblasti. Jedná se už o druhý zasažený a těžce poškozený strategický radar, který slouží k varování před útokem jadernými raketami, v průběhu necelého týdne. Tím prvním byl ve čtvrtek objekt Voroněž-DM u města Armavir v Krasnodarském kraji. Rusko tak (částečně) osleplo ve směru na jih a na západ. A v této chvíli, jak už snad každému svéprávnému člověku došlo, končí veškerá legrace….

Řetěz strategických radarů dalekého dosahu obklopuje celé Rusko. Vidí do vzdálenosti cca 6000 km a jeho úkolem je potvrdit start balistických raket, oznámený družicemi včasné výstrahy. Proto sleduje prostor ve výškách od 100 do cca 1000 km nad zemským povrchem. Tedy vysoko, převysoko, nad drahami běžných letadel. Tento systém má „v popisu práce” zachycovat mezikontinentální rakety ještě ve fázi stoupání, aby bylo možné zavčas zahájit nejrůznější protiopatření.

Z uvedeného popisu je zjevné, že poškození takovéhoto objektu nepřinese Ukrajině žádnou bojovou hodnotu. Tyto radary na bojiště nevidí a k jakékoli podpoře války proti Ukrajině jsou tak zcela nepoužitelné. Ukrajinci tedy vyplýtvali „něco” speciálního, něco, co vcelku nepozorovaně doletí na 1800 km do ruského vnitrozemí, na cíl, který průběh války technicky, ekonomicky ani vojensky nijak neovlivňuje. Proč?

Proč napadli drahou a nedostatkovou municí něco, co je nijak neohrožuje a co Rusku v boji nepomáhá? Jaký to může mít smysl? Budeme-li se na věc dívat z perspektivy ukrajinského generálního štábu, který řídí boje na frontě, pak se žádného rozumného zdůvodnění nedobereme. Musíme postoupit o level výše. Do politiky.

Ukrajina válku prohrává. Ani její západní podporovatelé a mentoři už nevěří v ukrajinské vítězství. Pěkným důkazem, že někde v zákulisí už Ukrajinu i se Zelenským odepsali, mohou být slova našeho presidenta Petra Pavla. Na otázku moderátorky Sky News, zda by nyní měla Ukrajina začít vyjednávat s Ruskem a ukončit boje, nedávno prohlásil: „Musíme být realisté. Bylo by naivní říkat, že Ukrajina dokáže znovu dobýt okupovaná území v dohledné budoucnosti. Rusko se jen tak oblastí, které okupuje, nevzdá. Potřebujeme zastavit válku a pak začít debatovat o budoucím uspořádání.” A to si pište, že než ho k téhle myšlence Kolář nabrífoval, než mu na lísteček hlavní frázi napsal a schůzku se Sky News zorganizoval, měl to na tutti potvrzené od lidí, kteří opravdu rozhodují.

Zelenský hraje o přežití. Z jedné strany ho můžou zabít vlastní. Jako překážku k jednání s Rusem, než bude pozdě. Z druhé strany ví, že toho moc ví, a že takoví lidé jsou nebezpeční i dirigentům celé té války proti Rusku. A že by se tedy nemusel dožít důchodu, ani kdyby zavčas utekl na „spřátelené území”, do západní ciziny. Jaké má tedy možnosti? Nic moc. Ale jedno východisko by tu snad bylo. Zoufalé. Ale zoufalí lidé dělají zoufalé věci… Zatáhnout do války Západ. Dotlačit to ke třetí světové. Nebo alespoň k Evropsko – Ruské válce. S tím, že když se boří říše a hynou národy a hoří kontinenty, tak na maličkého Zelenského už nikdo myslet nebude. Šílené?

Ano, ale bohužel má, ve svém šílenství, na Západě řadu spojenců. Část evropských elit si uvědomuje, že s vítězstvím Ruska se začne lámat chleba i v západní části Evropy a že se tak jejich budoucnost a možná i svoboda a životy, ocitají v ohrožení. Že by třeba mohlo dojít k účtování za všeliké greendealy, vítačství, nespočet zákazů, 60 pohlaví a podporu migrace. V Americe zase Bidenovci zoufale ztrácejí na Trumpa, a to pár měsíců před volbami. Natolik, že by se jim nějaká dramatická válka, ve které se lid semkne kolem vedení státu, docela hodila. Zvláště, kdyby ty rachejtle lítaly za vodou, v Evropě.

Jakýmsi neformálním mluvčím těchto sil je server amerického deep státu – Foreign Affairs. Před týdnem vydal text s názvem Teorie vítězství pro Ukrajinu. Šílené čtení. Požaduje masové nasazení zbraní dlouhého doletu. Jako že by Ukrajinci západními raketami stříleli do hlubin Ruska na vojenské i ekonomické cíle. Houšť a ještě houšť. Dál a ještě dál. Aby Rus, chtíc nechtíc, musel bránit celé území svého rozsáhlého státu. Aby rozptýlil své síly. Aby vykrvácel z tisíců škrábnutí. Doslova tu uvádějí: „…Rusko je takticky chudé, což ho činí zranitelným vůči trvalé a rozsáhlé kampani založené na bezpilotních letounech.” Tvrdí, že by šok z útoků na nespočet míst v hloubi Ruska otřásl Putinovým režimem a vedl k potupnému žadonění Ruska o mír. Končí velice optimistickým: „Je proto nejvyšší čas, aby státy NATO přestaly padat do Putinovy pasti. (myšleno – přestali se obávat Třetí světové války) Má-li Západ dosáhnout vítězství, musí se ho přestat bát. Tak může zajistit bezpečnost pro sebe i pro Ukrajinu.”

Šéf NATO už asi nové noty dostal. V rozhovoru, který zveřejnil v pátek týdeník The Economist, vyhlásil, že: „…Ukrajina má právo se bránit, což zahrnuje i útoky na cíle na ruském území.” A Velká Británie, známý protiruský popichovač a války podněcovatel, zašla ještě dál. Britský ministr zahraničí David Cameron oznámil, že Británie dala Ukrajině povolení útočit na cíle na ruském území britskými zbraněmi. Ostatně, je více než pravděpodobné, že i zásahy oněch dvou radarů včasné výstrahy proběhly za použití britské techniky a pravděpodobně i za vedení britskými specialisty. Podobně, jako loňské útoky na ruskou, černomořskou flotilu. Která také Rusa naštvaly, ale Ukrajincům na frontě nijak nepomohly…

Situace není dobrá. Krysa zahnaná do kouta, zaútočí. Politik, v zoufalé situaci, je ochoten obětovat kohokoli a cokoli, jen aby se na chvíli zachránil. Ostatně, jistý Hitler také svého času věděl, že ho Volkssturm, s patnáctiletými, vyděšenými kluky a dýchavičnými staříky, nevytrhne a Berlín neubrání. Ale přece je do té „poslední bitvy” vrhl.

Naše možnosti, jak tyto věci ovlivnit, jsou menší než malé. Ale jedno želízko v ohni přece jen máme. Oslabit, v nadcházejících volbách, stranu války. Nevolit nejen jasně proválečné partaje Pětikoalice, ale ani náhradní Američanovo (a Bruselské) „béčko” – záložní prozápadní tým s názvem ANO. Budou-li podobně uvažovat také občané v dalších zemích Únie, začne se jim to sypat a rozkládat dříve, než nás do té války uvrtají. Doufejme.
https://pravyprostor.net/silenci/

Jedenáct západních zemí již Kyjevu povolilo zasáhnout svými zbraněmi cíle hluboko na ruském území:

https://vk.com/wall295007132_16442

Velká Británie, Francie, Kanada, Nizozemsko, Švédsko, Polsko, Finsko, Česká republika, Litva, Lotyšsko a Estonsko.

Je pozoruhodné, že pouze dvě z těchto zemí poskytly Ukrajině zbraně skutečně schopné zasáhnout náš hluboký týl – Velká Británie a Francie své řízené střely Storm Shadow a SCALP-EG. Ostatní nedodaly Kyjevu nic podobného co do doletu, takže jejich povolení je čirý populismus.

Spojené státy, Německo, Itálie a Španělsko aspoň zatím oficiálně nepovolují použití svých zbraní proti cílům na ruském území.

Generálny tajomník Severoatlantickej aliancie Jens Stoltenberg prekročil svoje právomoci, keď sa vyjadril, že Kyjevu treba dovoliť, aby západnými zbraňami útočil na ruskom území. Ruský minister zahraničných vecí Sergej Lavrov to povedal novinárom

https://vk.com/wall295007132_16428

„Stoltenberga odsúdili samotní členovia NATO, konkrétne taliansky premiér, ak sa nemýlim. Pochybujem, že generálny tajomník môže prevziať takúto zodpovednosť a hovoriť v mene členov bloku, keď sa o tejto téme nediskutovalo v rámci NATO, teda nie na úrovni sekretariátu generálneho tajomníka, ale iba v rámci bloku, ktorý zahŕňa členské štáty, a on plní ich vôľu. Myslím si, že prekročil svoje právomoci,“ povedal ruský minister.

Biden zvažuje, že dá Ukrajině povolení zasáhnout ruské území americkými zbraněmi krátkého doletu (za ty jsou považovány i rakety HIMARS s doletem 150 km), uvedl deník The Washington Post

https://vk.com/wall295007132_16425

Podle publikace je takové opatření považováno za odvetu za postup ruských ozbrojených sil na frontě a také za způsob, jak potrestat Čínu za dodávky klíčových technologií Moskvě.

„Tyto kroky by představovaly výraznou eskalaci Bidenovy pečlivě kalibrované politiky. Skutečnost, že se o takových krocích nyní uvažuje, ukazuje rostoucí obavy administrativy ze zranitelnosti Ukrajiny na bojišti,“ píše publikace.

Jurij Podoljaka – Mohou polští a francouzští žoldáci radikálně změnit kurz SVO?
https://vk.com/wall295007132_16424

Pokud se bude jednat o pravidelnáé části, pak samozřejmě budou moci přispět. Polsko bude čekat do poslední chvíle, a když se ukáže, že VSU již nemohou vzdorovat, vstoupí do západní části Ukrajiny a připojí ji k sobě. Toto je jediné schéma, které jim vyhovuje, zvláště když jsou u moci nacionalisti.

Francie se angažuje v populismu. Macron se snaží vydávat za světového lídra. Každý rok to vypadá vtipněji.

Francouzi mají pouze jednu bojeschopnou divizi – 20 tisíc lidí. Poláci je mají čtyři, tvoří už pátou. Ano, Francouzi mohou vrhnout svou divizi do boje, ale bez zkušeností utrpí seriózní ztráty, po kterých bude mít francouzské obyvatelstvo na prezidenta mnoho otázek. Nebudou schopni zvrátit vývoj konfliktu.

Vojenští zpravodajové nevyloučili protiofenzivu VSU v Charkovském směru. Co se nyní děje v tomto sektoru fronty?

Mají tam sebráno 7-8 brigád proti naší jedné divizi. Teoreticky mají šanci. Avšak pokud přejdou do protiútoku, budou to idioti, protože my máme převahu v letectvu a dělostřelectvu.

Na frontě nyní probíhá klid, ale to neznamená, že se nekonají žádné boje. Směrem na Časov Jar probíhají velmi těžké boje. Včera jsme na severu města zaznamenali taktický úspěch. To, že fronta stojí, svědčí o tom, že se ji nepřítel snaží zálohami zabránit, aby se zhroutila, ale opakuji, intenzita bojů je extrémně silná.

Polsko popírá zprávy, že plánuje vyslat vojáky na Ukrajinu

O víkendu Německá média informovala, že v případě, že Rusko prolomí stávající frontovou linii, mohou být na Ukrajině nasazeny jednotky Polska a pobaltských států. Polské ministerstvo obrany však jakékoli plány na vyslání Polských vojáků na Ukrajinu kategoricky popřelo.

O vyslání Polských vojáků na Ukrajinu neuvažujeme, žádné takové plány neexistují. Vyzýváme ke zvláštní opatrnosti, pokud jde o důvěryhodnost informací objevujících se v mediálním prostoru,“ uvedlo ministerstvo v odpovědi na dotaz zpravodajského portálu Onet ohledně zpráv v Německém tisku.

O víkendu Německá média informovala, že v případě dalšího postupu Ruska na Ukrajinu mohou být na Ukrajině nasazeny Polské a pobaltské jednotky. Podle časopisu Der Spiegel politici z pobaltských států během bezpečnostní konference v Estonském Tallinnu obvinili Německo z přílišné zdrženlivosti, pokud jde o vojenskou podporu Ukrajiny, která zahrnuje odmítnutí Německa udělit povolení k útokům na cíle v Rusku s použitím Německých zbraní.

Zpráva rovněž zdůraznila obavy pobaltských politiků, že spolu s Polskem nebudou čekat, až Rusko dosáhne jejich hranic, a raději nasadí na Ukrajině vojáky, aby zabránili Ruskému postupu. To by potenciálně mohlo do konfliktu vtáhnout NATO.

Polský generál ve výslužbě Stanisław Koziej vyjádřil obavy, že tyto spekulace mohou být Ruskou provokací. Uvedl, že se domnívá, že NATO jako celek není na takový zásah připraveno. Zdůraznil, že Polsko a další státy by měly pokračovat ve vojenské podpoře Ukrajiny, i když bez nasazení pozemních jednotek.

Evropa


Srbský prezident Aleksandar Vučič prišiel do zasadacej miestnosti OSN so srbskou vlajkou. Aleksandar Vučič:

https://vk.com/wall295007132_16440

„Ďakujem Číne a Ruskej federácii, ako aj Spojeným arabským emirátom a veľká vďaka patrí aj maďarským bratom, ako aj Slovákom, Grékom a Cyperčanom… Vďaka mnohým krajinám Ázie a Afriky, ktoré pochopili, o čom hovoríme. Dve tretiny obyvateľov Zeme boli na našej strane,“ prezident Srbska Aleksandar Vučić poďakoval krajinám, ktoré nehlasovali za rezolúciu o Srebrenici.

Ze světa

Saudskoarabský korunný princ Mohammed bin Salmán plánuje navštíviť Irán, aby posilnil diplomatické vzťahy

https://vk.com/wall295007132_16429


Ide o prvú návštevu saudskoarabskej kráľovskej rodiny v Teheráne za viac ako dve desaťročia.

PROBÍHÁ ZLOMOVÝ BOJ O BUDOUCNOST LIDSKÉ CIVILIZACE
https://vk.com/wall295007132_16441

23.5.2024 Jaroslav Štefec

V kouzelné knize Zahradníkův rok vyslovil Karel Čapek zajímavou myšlenku. Že totiž obdobím zmaru a rozkladu není podzim, ale jaro. Teprve na jaře skutečně tleje opadané listí, mizí staré a začíná nový život. Letošní jaro, v pořadí třetí válečné, je na události skutečně bohaté a dokazuje genialitu Čapkova postřehu. Vypadá to totiž, že „něco starého“ skutečně hnije a odchází, zatímco „něco nového“ vzniká a tvrdě se hlásí o své místo na slunci.

Že se něco děje, ukazuje akcelerace „podivných událostí“, k nimž až dosud došlo jenom v měsíci květnu. Ten je jimi přímo nabit. Počínaje změnou dynamiky válečných procesů na Ukrajině a vývojem války mezi Izraelem a hnutím HAMÁS, a konče záhadnými pokusy o atentáty a úmrtími klíčových politiků, nenaladěných na jednu vlnu s USA a VB. Posuďte sami:

7. května – pokus o atentát na saúdského prince,
14. května – pokus o převrat v Turecku,
15. května – pokus o zavraždění slovenského premiéra Róberta Fica,
16. května – byl zadržen člověk, připravující atentát na srbského prezidenta,.
17. května – pokus o převrat v Burkině Faso,
18. května – pokus o převrat v Demokratické republice Kongo,
19. května – za dosud neobjasněných okolností zemřeli íránský prezident a ministr zahraničí.

Podobné události, zejména vyskytují-li se v tak hojném počtu, nebývají dílem náhody. Protože stará zpravodajská zásada zní „sleduj stopu peněz“, jsme pravděpodobně svědky akcelerace a finalizace dlouhodobě zuřícího souboje o budoucnost globálního finančního systému. Ale jak by řekl proslulý Jára da Cimrman, soupeře je obtížné od sebe rozeznat, protože oba mají bílé pláště. Na co se to tedy vlastně díváme?

Přímo před našima očima probíhá zlomový boj o budoucnost lidské civilizace. V něm na jedné straně zoufale bojuje o přežití hroutící se centralizovaný systém fiat měn, představovaný institucemi jako FED, MMF a Světová banka, k jehož zuřivým zastáncům patří i ČR, zatímco na straně druhé se tvrdě a nekompromisně prosazuje nově vznikající decentralizovaný systém národních měn, podložených zlatem a aktivy, za kterým stojí BRICS a další, dosud veřejně nedeklarované, ale mocné subjekty. Které zároveň sice nenápadně, ale zato účelně a efektivně formují zbrusu novou globální vojenskou alianci jako protiváhu globalizujícímu se NATO a AUKUS, a zároveň se zbavují všeho, co je váže ke „starému“ systému.

Vzhledem k tomu, že jde doslova a do písmene o boj na život a na smrt, čekají nás určitě zajímavé časy. Směr dalšího vývoje v našem koutku světa, kterému se ne zcela náhodou říká „východoevropské válčiště“, může určovat právě probíhající nácvik použití taktických a operačně-taktických jaderných zbraní na straně Ruské federace. Při absolutní ztrátě zdravého rozumu vládnoucí garnitury politických nul a nixmachrů v ČR a naprosté absenci příprav na ochranu obyvatelstva tak může být naše budoucnost poměrně krátká a šedivá.

Myslím, že Orbán, Babiš a další politici, nenaladění na jednu vlnu s USA a VB, by si měli opravdu, ale opravdu začít dávat pozor. A my ostatní bychom se měli velmi intenzivně zajímat, proč na nás česká tzv. „vláda“, ze zákona odpovědná za naši bezpečnost, naprosto, ale naprosto kašle. A nekompromisně žádat nápravu.

Chorota vajrus, kočkování

Manžel talianskej europoslankyne, ktorá rozkrývala covidové zločiny v Taliansku aj v EÚ, bol nájdený brutálne zavraždený


Talianska europoslankyňa okrem iného patrí k tzv. Covidovému europarlamentnému výboru,“ ktorý vyšetruje ako nepriehľadné zmluvy s Pfizerom, tak nezákonné schválenie génových injekcií a snaží sa získať utajované SMS medzi šéfkou EK a šéfom Pfizeru Bourlou.

Zaoberá sa však tiež možným stretom záujmov, pretože Heiko von der Leyen, manžel Ursuli, je profesne napojený práve na Pfizer. Okrem toho sa však tiež zaujíma o nezákonné konanie talianskych politikov, ktorí zavádzali veľmi tvrdú covidovú politiku, vrátane povinného očkovania.

Politička je dlhodobo terčom vyhrážok, ktoré podľa všetkého ignorovala. Teraz je presvedčená, že vražda jej manžela priamo súvisí s jej prácou.

Poslanec Evropského parlamentu Cristian Terhes varuje před WHO pandemickou smlouvou a velmi k jejímu odmítnutí, hovoří o myšlence Světového ekonomického fóra o vytvoření jedné světové vlády, snahách EU o vytvoření evropské legislativy, která by byla nadřazena národním ústavům členských států EU. Z rozhovoru pro American Thought Leaders s Janem Jekielekem.

Zprávy bez cenzury aktuality / bez cenzury / Informace / informační svoboda / internetová televize / internetové rádio / Studio Kadaň / SVCS / Svobodný vysílač CS / Zprávy / Zprávy bez cenzury /

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..