18.2.2019 - Studio Klatovy

2019-02-09 – O.Zlínský_Co škodí SVCS

odkaz na pořad – https://www.youtube.com/watch?v=sS1H65r7cyw

 

Podstata zde je , že mě všichni obviňují že jsem necenzůroval p.O.Zlínského ,na Svobodném Vysílači bez cenzůry. Dochází to vůbec někomu ?

 

 

Studio Klatovy / SvětObjevující střípky

Komentáře

 • fiijalka napsal:

  Naštěstí si můžeme vybrat co a koho budeme tady na SVCS poslouchat a koho ne, nechci nikoho odsuzovat, poslechla jsem si vše k této situaci mezi studiem Klatovy a panem Hlávkou a udělala jsem si jednoznačný názor, prostě Klatovy poslouchat nebudu a hotovo:) Mám SVCS opravdu moc ráda a nenechám se odradit. Jsem na straně pana Hlávky, má pravdu a je mi moc líto, že se mu stále snaží někdo házet klacky pod nohy….Pánové Miro, Jirko, Koudelko a Zlínský, styďte se!

  • Studio Plzeň napsal:

   HEZKÝ DEN, chtěl jsem vám poděkovat,ýe jste asi jako jedna z mála pochopila jak ze situace, kdy někdo z kolektivu přestane respektovat základní pravidlo o neútočení, následně nereaguje na snahy kolektivu vyžadovat vysvětlení a chtít po něm nápravu a konkrétní studio(a) vůbec nereagují a místo toho se snaží různými manipulačními technikami zatáhnout do toho i lidi posluchače, kteří samozřejmě neznají všechny souvisloati, tak jste pochopila jak to napravit.
   Kolektiv studií, kteří dodržují nepsaná pravidla vycházející z vyššího poznání(kde již není třeba vše psát a pak se o to soudit) nemůže prostě jen tak vyloučit někoho ze svého středu (protože pak by sám používal prostředky, které se snaží odstranit) – to můžete svým přímým působením na konkrétní studia jen vy, sami posluchači! Až když ani tohle nepochopí a budou dál používat praktiky, které se neschodují s duchem fungování SVCS, pak se sami musí přistihnout při tom, že úmyslně škodí a že používají praktiky, které jsou proti pravidlům SVCS, a tedy sami jistě pochopí, že nadále nemohou setrvávat ve společnosti lidí s kterými nesouzní a vlastně jim tím pádem nemají co říci (nehledě na to, že je brzy bude poslouchat jen pá lidí typu O.Zlínského a p.Koudelky, kteří ale jistě nemají ty nejčistší úmysly, což průměrně vnímavý člověk velmi rychle prohlédne. Ale toto jim musíte dát jasně najevo právě vy POSLUCHAČI A DIVÁCI SVCS! Opravdu to nelze udělat třeba z mé pozice zakladatele SVCS – to bych sám porušoval základní nepsaná a etická pravidla! P.Hlávka

   • Studio Klatovy napsal:

    Dobrej , už pouhý pokus o jakékoliv vyzvětlení (nedej bože omluva) je zbytečné , protože všichni jste si udělali názor ze svých doměnek a útoků ostatních.
    Právě proto nereaguji ,nemá to smysl , vy všichni jedete samy za sebe všechny ty konspirační teorie. 🙂 Prostě si jedete vaše(obecně) peklo ve vašich
    vlastních hlavách. 🙂
    No takhle lidská mysl funguje , nezná podstatu všeho a domýšlý se přesně podle vnitřního nastavení.

    A to jste všichni ukázali

    Podstata zde je , že mě všichni obviňují že jsem necenzůroval p.O.Zlínského ,na Svobodném Vysílači bez cenzůry.

    Dochází to vůbec někomu ?

 • Kamil Papezik napsal:

  Dobrý den
  Ze začátku to vypadá, jako by to nebylo předem dohodnuto. Ale po poslechnutí celého pořadu je evidentní, že to bylo připraveno. Jen si nejsem jistý, zda pan Jirka nesehrál pouhého užitečného idiota. Oni v pořadu kritizovali a tudíž jsou jistě schopni kritiku i přijímat. Udělali to špatně. Kdyby pozvali pana Hlávku a ještě někoho, aby nebyli tři na jednoho a prodiskutovali názory, nebyli by z nich nyní takoví ňoumové. Nyní je mnozí lidé vnímají jako zákeřné ňoumy… 🙁 Ten pán ze Slovenska mi byl po hlase nesympatický již dříve. Dnes je mi nesympatický i svým vychloubáním. Pán, který se schovává za přezdívku Otoman (Otomar?) Zlínský je podivuhodná osoba. Možná se jedná o příslušníka nějaké státní organizace (pod MV ČR?), který má nějaký úkol.

 • Kacali napsal:

  Tohle jsem neposlouchala, stačil mi pořad 2019-02-14 –
  „IvA_Rozebíráme nastalou situaci v řadách SVCS“
  Pavel má svatou trpělivost a divím se, že vám okamžitě nezatnul tipec. Drtivá většina posluchačů je pro!
  Další věc je ta, že si pletete IQ se vzděláním. Vzdělání není záruka kvality!
  INTELIGENCE JE VROZENÁ, TA SE NAUČIT NEDÁ!
  Ti vaší povedení hosté, a zřejmě i vy, ačkoliv mají vzdělání, zoufale jím chybí inteligence.
  Idiotský smích Zlínského jen dokladuje, že je to psychicky nemocný člověk.
  Pevně doufám, že už vás na SVCS neuslyším!

  • Kamil Papezik napsal:

   Dobrý den paní Kacali
   Ve většině, co píšete, s vámi souhlasím. Pokud máte čas si to pustit (třeba jen jako kulisu při nějaké činnosti), pak vám to doporučuji. Je to poučné například z toho hlediska, že tam vysledujete jakým způsobem takoví „kritici“ pracují.
   Kamil