7.11.2019 - Studio Plzeň

2019-11-06 – J.Piroutek_M.Vidlák_ZKUMAVKA_Zkoumáme manipulace veřejnoprávních médií – tentokrát se to zúžilo na téma stávka učitelů

Zkumavka - manipulace ČT

Komentáře

  • Dobesova napsal:

    A projekty jsou stejné svinstvo jako dotace. Z naší školy odešlo před 5 lety 6 učitelů dobrovolně na vlastní žádost-na některých školách totiž absurdity dosáhly svého vrcholu.

  • Dobesova napsal:

    A paní Lenka taky nemá pravdu, třeba na naší škole se suplovalo zadarmo. A o 40 000 se nám tak mohlo akorát zdát. Brali jsme kolem 20 000, a to ještě spousta práce navíc a zadara. Ale to je Morava, v Čechách je to možná jinak.

  • Dobesova napsal:

    Dobrý den, probírá se to, že lidé jsou málo informovaní. Ale oni jsou medii informováni záměrně lživě a nebo neinformováni. ČT má programů jako metele, proč nemůže být jeden kanál vyčleněn pro společenské a ekonomické otázky¨, ale pouze na bázi odborných informací, vysvětlování různých témat, a to formou diskuzí, ne tlachání jednoho člověka, kterému nikdo neoponuje a mele si tam svoje moudra bez toho, že by mu někdo s opačným názorem mohl oponovat. Politici jsou zmanipulovaní korupcí a lobisty, na ty nikdo zvědavý není. Mohly by se tak vysvětlovat nově připravované zákony, zákony nově vstoupené do legislativy apod. Ale z úst kovaných odborníků. A pan Vidlák , jak tak skepticky mluví o zvýšení platů ve školství, má pravdu. Dřív toto přerozdělovaly okresní odbory školství a mám informace od kolegyně, že na okres měly přijít 2miliony ( a to byly v té době velké peníze) na náš okres a z učitelů z těch peněz nikdo neviděl ani korunu. Když pátrala po tom, kde peníze šly, zjistila, že zmizely neznámo kam. Prostě je to asi tak, jako s charitou-potřebým se dostane směšný zlomeček vybraných peněz.