20.3.2020 - Martin Marcikán

2020-03-19 PROJEKT KORONAVIRUS – Aktuální komentáře ANS – PhDr. Vítová a JUDr. Hais

PROJEKT KORONAVIRUS –

co to znamená pro civilizaci,

jak bude ovlivněna lidská společnost jako celek

a co to znamená pro ČR?

Hosté:

Vladimíra Vítová, předsedkyně ANS

Karel Hais, 1. místopředseda ANS

FIKCE, VIRY A ODVEDENÍ POZORNOSTISdělovací prostředky nejsou v davově-elitářské společnosti (a v té prosím žijeme)…

Zveřejnil(a) Petr Novák dne Středa 4. března 2020

Petr Novák

Víte kolik lidí mělo loni prokazatelně (vyhledali lékaře) u nás chřipku? 996 000, skutečně jsem se nespletl v nule. A z toho 625 skončilo na JIP a z nich zemřelo 195. Na následky této chřipky a komplikacemi s nimi spojenými zemřeli další stovky lidí, takže se číslo zastavilo cca u 2000. Loni tedy v ČR zemřelo na chřipku a komplikace s ní cca 2000 lidí, což je každoroční standard, který se prý pohybuje v rozmezí 1500 až 2000 osob za rok. A teď si vezměte, že by média dostala zadání, že z těchto případů mají udělat stejný „info-produkt“, tedy nástroj řízení, jako je nyní akce koronavir. Každý rok by lidé dělali nálety na obchody, skupovali by nesmyslně mouku (to máme najednou v ČR pekařů, že?), firmy by zakazovaly služební cesty (v okolních zemích totiž každoročně také „chřipkují“ a umírají), zasedala by vláda, WHO by se předhánělo s „predikcemi“ možného vývoje, u lékáren by byli fronty na roušky a mnoho lidí by z preventivních důvodů nešlo do práce.

Jak jsem již psal 26.2. – Koronavir je nástrojem globálního řízení…

http://www.szu.cz/tema/prevence/je-koronavirus-jako-chripka?fbclid=IwAR2BYCufqiMtZaoLtANF9p9F5Hh_VAS08qVZq9cn9OnchsaDBYtbmHSpg0U

PREP Act byl poprvé v dějinách USA povolán na celonárodní úrovni – bude následovat stanné právo?Co je tento akt…

Zveřejnil(a) Aliance národních sil dne Čtvrtek 19. března 2020

https://www.parlamentnilisty.cz/politika/politici-volicum/Vitova-ANS-Evropa-rusi-Defender-20-zato-prijima-USA-bombardery-urcene-k-jadernemu-utoku-617441?fbclid=IwAR2ptC6ZepR9S5lZhp4M50hHUJE9N36EGy3Y8YpnQVkcRqrDVBxBNyMDmVM

https://pravdive.eu/news/188330/koronavirus-pandemie-ceho-lzi-same-lzi-a-chystana-lecba-ktera-bude-daleko-horsi-nez-samotna-infekce?fbclid=IwAR0-Z6SqS-hrSzdFBrAQ_PUHr0oeHSGf7wQh0wIKsf0cJ-KAmbaEeqcwtPM

Suverenita

Komentáře

 • vladvit napsal:

  Milá paní, končím s vámi diskusi, protože tak arogantní a nesmyslné připomínky, jako jsou ty vaše, je pod moji úroveň dále komentovat.

  Nabádáte mě, abych si poslechla MUDr. Pekovou – já jsem si ji poslechla, ale vy evidentně ne, jinak byste netvrdila stále dokola nesmysly, které jak papoušek mainstreamu stále opakujete – navzdory tomu, co říká tato odbornice!

  A jestliže označujete Jona Rappoporta a jeho blog „NO MORE FAKE NEWS“ za hoax, tak jste skutečně padlá na hlavu! JR byl nominován na Pulitzerovu cenu, pracuje 30 let jako investigativní reportér, je světově proslulým politickým analytikem – píše o politice a medicíně a zdraví pro CBS Healthwatch, LA Weekly, Spin Magazine, Stern a další noviny a časopisy v USA a Evropě a přednáší o globální politice a zdraví po celém světě. V roce 1996 zahájil The Great Boycott proti osmi podnikovým chemickým gigantům: Monsanto, Dow, Du Pont, Bayer, Hoechst, Rhone-Poulenc, Imperial Chemical Industries a Ciba-Geigy. V obdobné činnosti pokračuje dodnes.

  Zcela nelogicky (jen proto, že mám jiný názor než mainstream a tedy i vy) mě osočujete z toho, že blábolím, že jsem sprostá, že mi má být hanba a tak dále. Celkem mi vyrazily dech vaše primitivní řeči – vůbec jsem nic takového nečekala. Pro mě jste přestala existovat – jakékoliv další vaše přihlouplé dotazy na SV CS již nehodlám zodpovídat. Měla byste se za svůj hulvátský a urážlivý projev stydět!

  • Lenka napsal:

   Milá Vladimíro, ukončujte si diskuzi s kým chcete, jestli najdete někoho tak trpělivého jako já, aby ji s vámi vůbec vedl.
   Pokud byste pochopila dr. Pekovou, nepadaly by z vás takové nesmysly, jaké padají. Zkuste si to poslechnout ještě několikrát
   Stejně tak si přečtěte ještě několikrát, co jsem napsala. Poslala jsem Váš odkaz do Itálie na postižené místo a napsali mi oni, že se jedná o hoax.
   Osučuju (jak to nazýváte) vás proto, že ZLEHČUJETE SOUČASNOU SITUACI, OZNAČUJETE JI ZA POUHÉ DIVADLO. HIHŃÁTE SE ROUŠKÁM U LIDÍ, JAKOŽ U POLITIKŮ V TV (kdyby je neměli, budete určitě protestovat, že je nařizují lidem a oni je nemají). PODÁVÁTE JAKO FAKT, ŽE V ITÁLII ZEMŘELI NA VIR JEN DVA LIDI. JE TO OVŠEM POSUN, PROTOŽE JEŠTĚ PŘED 14 DNY JSTE TVRDILA, ŽE ŽÁDNÝ VIR NENÍ. V DOBĚ, KDY SE VĚTŠINA SNAŽÍ BOJOVAT S INFEKCÍ ZE VŠECH SIL A SOUCÍTÍ S POSTIŽENÝMI JINÝCH ZEMÍ, TAK VY BLBNETE LIDEM HLAVY, ŽE VIR NENÍ A ŽE JE TO DIVADLO. NEJEN MĚ VYRAZILY DECH ZASE VAŠE PRIMITIVNÍ, HULVÁTSKÉ A URÁŽLIVÉ ŘEČI. NEPOUŽÍVEJTE SLOVO STYDĚT, PROTOŽE NEVÍTE, CO ZNAMENÁ. MÝCH PODLE VÁS PŘIHLOUPLÝCH DOTAZŮ SE NEBOJTE, TO MUSELA BYCH TOTIŽ NADÁLE POSLOUCHAT VAŠE HLOUPÉ POŘADY.

 • vladvit napsal:

  Virus nemůže být nakažlivý z více než jednoho důvodu.Virus není naživu. Pouze uvnitř živého těla, se směrnicemi z tohoto těla, může virus fungovat na příkaz RNA a / nebo DNA kódované a dané červenými krvinkami, které jej vytvořily. I když je virus vstříknut do těla (očkování), tělo ho analyzuje pouze jako cizí tkáň, která musí být odstraněna. Vzhledem k tomu, že virus nepochází z tělesného hostitele, toto tělo nezná čas a místo, kde bude virus aktivní, protože nemá klíč k jeho dekódování (RNA nebo DNA daná buňkou) a nemůže najít čas jeho činnost. Jako takový je analyzován jako cizí látka. Tělo je pak musí vyloučit vytvořením proteinových rozpouštědel (virů), protože za takových okolností jsou živé mikroby otráveny smrtí, když konzumují takové toxické látky, které je otráví. To je důvod, proč většina lidí dostane chřipku, když dostanou chřipku – je to reakce a reakce těla v důsledku toxicity. Úroveň a trvání tohoto viru závisí na těle, do kterého byl injikován. Chřipku nedostávají, protože dostali virus chřipky. Naopak – buňky v těle produkovaly virus jako reakci na cizí trosky, aby se očistily od cizích zbytků / tkání a chemických látek, protože takové látky jsou příliš toxické pro běžné živé mikroby, aby se mohly živit a odstranit.

  A different explanation: Buněčné kultury jsou pěstovány v kontrolovaných podmínkách mimo jejich přirozené prostředí. V takovém sterilním prostředí nemohou buňky využívat celou řadu svých běžných čistících metod, jaké by byly v lidském těle. Pouhé pozorování buněk konzumovaných, rozpuštěných nebo infikovaných vůbec neznamená, že se jedná o funkci v těle – není. V takovém prostředí se buňky degenerují a jejich mikrobiální správci se stanou prominentními.

  Závěr:
  Vakcinační věda je založena na ničem jiném než na podvodné vědě, která má za cíl udržet status quo a vlnit vlnu přes oči veřejnosti. Hlavním účelem je dosáhnout oslabení populace tak, aby se příliš zajímalo o své špatné zdraví, tělo i mysl, aby bylo schopno bojovat nebo se proti nim postavit totalitní hrozbě; aby je v podstatě učinili otroky. Vakcíny jsou mnohem nebezpečnější, než si většina lidí přeje přemýšlet, a neustále používají propagandu a strach na své základní úrovni, aby podnítili strach a použili ho proti lidem.

  Vývěr z textu je přeložen automaticky – stačí si dát „přeložit do češtiny“ – na konci tohoto obsáhlého textu je seznam literatury.

  https://www.reddit.com/r/conspiracy/comments/euj3z1/vaccine_science_and_the_intentional_myth_of/

 • vladvit napsal:

  „Infekční vlna přichází každou zimu, ale letos je její průběh ještě mírnější než v minulých letech,“ vysvětluje expert……Pokud do statistiky Euro Momo nahlédnete, zjistíte, že se v Evropě nedělo nic v 10. týdnu roku 2020, a neděje se nic výjimečného ani v týdnu jedenáctém. Lidé umírají v každé evropské zemi jako vždycky, a to ve všech věkových skupinách. Z tvrdých dat vyplývá jediné: Celkový počet infekcí dýchacích cest není vyšší než v minulých letech.

  Virů, které tato onemocnění způsobují, je evidováno minimálně 15 druhů a koronavirus je celou dobu mezi nimi. Nový typ koronaviru (pokaždé je nový, jinak by nepřežil a nefungoval) má nyní u nás pro srovnání 833 lidí…

  Tak odkud se vzala celá ta panika, která zaplavila titulní stránky médií a ochromuje jednotlivé evropské země? „Jediné, co se změnilo, je, že se vybral jeden konkrétní virus, na který se začaly dělat testy,“ vysvětluje doktor Wodarg tento prostý trik. Běžně se totiž testy na chřipková onemocnění neprovádějí a nerozlišuje se, zda jde o klasický vir chřipky, nebo příbuzného koronaviru či jakéhokoli jiného viru, kterých je nepřeberné množství a neustále se mění. To je také jejich podstata. Navíc má každý z nás v sobě virů, v takzvaném spícím stavu, nespočet a záleží jen na síle imunity, zda se probudí, či nikoliv.

  Tyto infekce se běžně házejí do jednoho chřipkového pytle, protože je průběh nemoci vždycky podobný. S výjimkou případů, kdy se hodí nějaký ten virus, ať už z politických, obchodních či ekonomických důvodů (popřípadě všech dohromady, jako u letošního koronaviru) povýšit na mimořádnou hrozbu.

  V médiích se dnes a denně objevují informace o tom, že se koronavirus COVID-19 nezvykle rychle šíří nebo se nějak výrazně liší od jiných virů z rodiny koronavirů a chřipek. Opravdu? „Jediné, co víme s určitostí, je, že se rychle rozšířilo testování a provádění měření. Ty viry mohly v Číně, potažmo v Itálii, už dávno být. Jen je dříve nikdo nehledal, a proto také nenašel. Ale když už tu paniku uměle někdo vytvořil, nemocnice a všichni ostatní se z ní snaží vymáčknout co nejvíc,“ glosuje starý německý praktik, který už se ve svém pokročilém věku nemusí bát, že ho někdo vyhodí z práce. Jako třeba hlavní hygieničku České republiky Evu Gottvaldovou, která si jako jediná z hlavounů dovolila říct, že jde o virus podobný chřipce a není vůbec žádný důvod k panice a obavám, proč by měl být v čemkoli nebezpečnější.

  I COVID-19 je obyčejný koronavirus. Samozřejmě v nové podobě, protože viry neustále mutují.

  Naštěstí jsem byl přímo u toho, byl jsem předsedou zdravotního výboru v Radě Evropy, a mohl jsem tak téma vynést na světlo. Vyvolal jsem k tomu slyšení a zřídil vyšetřovací výbor, kde se WHO musela zpovídat, jak k něčemu takovému mohlo dojít. Ptali jsme se, proč vyhlásila pandemii, když o žádnou pandemii nešlo,“ vzpomíná Wolfgang Wodarg, jenž díky tomuto vyšetřování zjistil velice překvapivé věci. „Vyšlo najevo, že děsivé množství profesorů v grémiu mělo obrovský střet zájmů a změnili kritéria pro definici pandemie. V minulosti byla totiž pandemie vyhlášena jen v případech, kdy docházelo k šíření velmi nebezpečných nemocí, na které lidi umírají ve velkém. Jenže potom na nátlak farmaceutických firem změnili definici pandemie tak, že k jejímu vyhlášení stačí, aby viry cestovaly po celém světě. To ale viry dělají po celou dobu, každý rok.“

  Doktor Wodarg před deseti lety obvinil Světovou zdravotnickou organizaci (WHO) z toho, že podlehla tlaku farmaceutických firem, jež se na falešné pandemii napakovaly. Zjistil totiž, že těsně před vyhlášením pandemie WHO účelově změnila kritéria pro vyhlášení tohoto výjimečného stavu tak, aby mohl být nastolen.

  Německý lékař nabízel své články o současné pandemii koronaviru do nejvýznamnějších německých médií Frankfurter Allgemeine Zeitung či Süddeutsche Zeitung, aby zmírnil rostoucí paniku, ale byl odmítnut s tím, že publikování takových informací by bylo „nevhodné“. A tak zveřejnil své nové poznatky, které uvádějí koronavirové běsnění na patřičnou míru, v několika videích na portálu YouTube, kde není cenzura – když se to nepřežene – tak důsledná.

  Podle nové definice k pandemii stačí, aby se vir trvale šířil na více kontinentech, což dělá každá chřipka nebo herpes virus.

  Podle nových pravidel tedy záleží spíš na tom, jestli pandemii chcete mít, nebo nikoli. Pokud začnete sledovat jakýkoli vir v globalizovaném světě, který se pokaždé šíří rozšíří z kontinentu na kontinent, můžete vyhlásit pandemii. Když ho sledovat nebudete, pandemie nebude – tak je to jednoduché.

  To, že jsou v Itálii přeplněné nemocnice, je sice fakt, důvod je ale jediný – panika. „Nikoho by ani nenapadlo jít s chřipkou do nemocnice. Tohle se děje jen proto, že se začal měřit a hledat koronavirus,“ uvádí věci na pravou míru doktor Wodarg

 • vladvit napsal:

  Ještě dodatek pro p. Lenku!!!!!!! PROJEKT KORONAVIRUS – celosvětová DLOUHODOBĚ PŘIPRAVOVANÁ AKCE na globální změnu civilizace.WHO prohlásil coronavirus COVID-19 za „pandemii“, i když nejde o sebemenší stopu pandemie. Pandemie může být stav, kdy míra úmrtnosti na infekci dosáhne více než 12%. V Evropě je míra úmrtnosti asi 0,4% .

  NĚKDO s největší pravděpodobností obdržel rozkaz od „těch nahoře“, tedy od lidí, kteří řídí i „vůdce“ (sic) Evropské unie a jejích členských zemí, a kteří si kladou za cíl ovládat svět silou – New World Order, (Nový světový řád).

  Projekt koronavirus byl na rýsovacím prkně před léty. Konečné rozhodnutí pokračovat TEĎ bylo přijato v lednu 2020 na Světovém ekonomickém fóru (WEF) v Davosu, samozřejmě za velmi zavřenými dveřmi. Gates, GAVI (sdružení léčiv podporujících očkování), Rockefeller, Rothschild, atd., všichni jsou za tímto rozhodnutím – implementací Agendy ID2020.

  Poté, co byla pandemie oficiálně prohlášena, může být dalším krokem, také na doporučení WHO nebo jednotlivých zemí „násilné očkování“ pod policejním a / nebo vojenským dohledem. Ti, kdo odmítnou, mohou být potrestáni (pokuty a / nebo vězení – a všichni budou stejně očkováni násilím).

  Dr. Tedros z DG WHO, řekl před několika dny – „musíme se přiblížit k digitálním penězům, protože peníze na papíře a mince mohou šířit nemoci, zejména endemická onemocnění, jako je koronavírus„. Předpověď věcí, které přijdou? Nebo na realitu jenž je již tady? V mnoha skandinávských zemích je hotovost již z velké části zakázána a dokonce i jedna malá čokoláda může být zaplacena pouze elektronicky.

  Jdeme směrem k totalitnímu stavu světa. Je to součást Agendy ID2020 a tyto kroky je třeba provést již nyní. Byly připraveny mimo jiné počítačovou simulací koronaviru v Johns Hopkins v Baltimoru dne 18. října 2019, sponzorovanou WEF a Bill & Melinda Gates Foundation.

  Bill Gates, jeden z hlavních obhájců očkování pro všechny, zejména v Africe, je také velkým zastáncem snižování počtu obyvatel. Snížení populace patří mezi cíle elity v WEF, Rockefellerů, Rothschildů, Morganů a několik dalších. Cílem je méně lidí (malá elita) může žít déle a lépe se sníženými a omezenými zdroji, které Matka Země velkoryse nabízí.

  Dva týdny po počítačové simulaci v Johns Hopkins Medical Center v Baltimoru v Marylandu, která „produkovala“ (jako simulovala) 65 milionů úmrtí (!), se virus COVID-19 poprvé objevil ve Wuhanu. Nyní je téměř jisté, že virus byl přiveden do Wuhanu zvnějšku, pravděpodobně z bio-válečné laboratoře v USA.

  Co je to neslavná Agenda ID2020? Je to aliance partnerů veřejného a soukromého sektoru, včetně agentur OSN a občanské společnosti. Je to program elektronických identifikací, který používá všeobecné očkování jako platformu pro digitální identitu. Program využívá stávající registrace narození a očkování, aby novorozencům poskytl přenosnou a perzistentní biometricky spojenou digitální identitu. GAVI, Alliance for Vaccines and Immunization, (Globální aliance pro vakcíny a imunizaci), se na své webové stránce identifikuje jako globální partnerství v oblasti zdraví organizací veřejného a soukromého sektoru, které se věnují „imunizaci pro všechny“. GAVI je podporována WHO a je samozřejmé, že jejími hlavními partnery a sponzory je farmaceutický průmysl.
  Aliance ID2020 se na svém summitu v roce 2019, nazvaném „Rise to Good ID Challenge“, v září 2019 v New Yorku, rozhodla zavést svůj program v roce 2020, kdy toto rozhodnutí potvrdilo WEF v lednu 2020 v Davosu.

  ZDROJ:
  Peter Koenig je ekonomem a geopolitickým analytikem. Je specialistou na vodní zdroje a životní prostředí. Více než 30 let pracoval ve Světové bance a Světové zdravotnické organizaci po celém světě v oblasti životního prostředí a vody. Přednáší na univerzitách v USA, Evropě a Jižní Americe. Pravidelně píše pro Global Research, ICH, RT, Sputnik, PressTV, 21. století, Greanville Post, Defend Democracy Press, TeleSUR, Blog Saker, New Eastern Outlook a další internetové weby. Je autorem knihy „Implosion – Economic Thriller“ o válce, ekologickém ničení a firemní chamtivosti, která vychází z faktů a třiceti let zkušeností ze Světové banky po celém světě. Je také spoluautorem knihy „Světový řád a revoluce„. Je výzkumným spolupracovníkem Centra pro výzkum globalizace.
  Originál zdroj článku:
  https://www.globalresearch.ca/coronavirus-causes-ef…/5706153

 • vladvit napsal:

  Paní Lenko, Vy nechce NIC vidět ani slyšet ! Pořád se jen nesmyslně vztekáte a absolutně nelogicky nás napadáte. A evidentně nechcete pochopit ani obsah řečeného! O co Vám proboha jde, že píšete stále dokola takové nesmysly, které nemají vůbec nic společného s tím, co bylo řečeno?! Poslechněte si ještě jednou celý pořad – až se uklidníte (pokud se to vůbec někdy stane) a pochopíte, že se ve velké míře stále dokola a dokola – jako totální zaslepenec – vlamujete do otevřených dveří.

  A co se týče Itálie – tak jste si evidentně nepřečetla výše uvedený odkaz (ostatně nejen tento, ale vůbec žádný), takže si počtěte níže a přestaňte, prosím, pořád tak nenávistně útočit a prosazovat přihlouplé a manipulativní teorie mainstreamu!

  https://blog.nomorefakenews.com/2020/03/17/corona-bologna-the-truth-begins-to-leak-out/?fbclid=IwAR0iC-btMXEoXy3gtP4DIBp8acV3EORUS7OFBHB5R_DYUVgybvblJ2OhV1o

  • Lenka napsal:

   P. Vladimíro, ten, kdo se tu vzteká, jste vy. To jste tak zabedněná, nebo to děláte? Já jsem s vámi nediskutovala o pozadí, které je za virovou nákazou a ani nehodlám tak činit. Takové vaše informace o tom, že jde o obyčejný vir si nechte pro hlupáky. Poslechněte si např. naši odbornici dr. Pekovou, odkaz jsem dávala. je od vás SPROSTÉ, že rozšiřujete ty vaše blbosti, třeba že jsou v Itálii dva mrtví, taktéž jste k tomu dávala odkaz. Ověřovala jsem si pro zajímavost váš odkaz přímo v zasažené oblasti v Itálii a bylo mi sděleno, přesně jak jsem očekávala, ŽE VÁŠ ODKAZ JE HOAX. Že vám není HANBA vůči všem postižených lidem šířit bláboly a zlehčovat situaci. Více s vámi nehodlám marnit čas. Přejmenujte se na Alianci protinárodních sil, protože to jste, děláte nám ostudu až do zahraničí.

 • Lenka napsal:

  Prosím ANS, napište do Itálie, že mohou být v klidu, protože koronavirus tam zabil jen dva lidi, jak tvrdíte.
  https://www.novinky.cz/zahranicni/koronavirus/clanek/mrtve-uz-ani-nepocitame-jsme-na-konci-sil-rikaji-italsti-zdravotnici-40317395

 • Lenka napsal:

  Mimochodem,kritizujete, že byly zrušeny skldy CO, že nejsou roušky, …. souhlasím. Ale po bitvě každý generál, to teď ví každý. ALE ŽE JSTE S TÍM NEPŘIŠLI, KDYŽ TY SKLADY RUŠILI, ŽE JSTE NEKŘIČELI TŘEBA PŘED ROKEM, ŽE NEMÁME ROUŠKA A RESPIRÁTOY!!!,

  • Studio Plzeň napsal:

   Opět pí. Lenko – to, že jste to neslyšela, že se o tomto problému mluvilo snad stokrát na SVCS s mnoha hosty (i když možná nepřímo) tak to by možná omlouvala vaše občasná fanatičnost, která nevnímá nic jiného.

 • Lenka napsal:

  ANS opět katastrofa. Vůbec nechápou, proč se roušky mají nosit, neumí to lidem vysvětlit, místo toho chichot. Bohužel i někteří volající si dělají srandu z nošení roušek. V Itálii prý zemřeli na koronavir dva lidi! I kdyby, tak ty stovky zemřelých na komplikace se nepočítají? Umí si ANS představit kolaps zdravotnictví, kdyby vláda nedělala žádná opatření, protože se podle nich jedná o nafouknutou uměle vytvořenou bublinu? Podívejte na reakce některých lidí nyní, co teprve, kdyby zavedli ještě žádoucí drastičtější opatření? A že to rozděluje staré, mladé a rodiny? To ty dva týdny až měsíc nevydržíme? Vždyť svět nekončí a vše si můžeme vynahradit. Chápu, že asi skutečně onemocní až 70% obyvatel, ale za prvé je nutné ochránit staré a nemocné, aby patřili do šťastných 30% a aby ostatní prodělali nemoc ne najednou, aby to zdravotnictví zvládalo. Pokud onemocní i zdravotní personál nebo bude nedostatek ventilací, bude to průšvih. Odmítám argument, že na chřipku umírají lidi také, to je fakt útěcha. Tento vir není přírodní, možná opravdu nebezpečně mutuje, nikdo neví, co udělá! Zdrhla před ním i US armáda, NATO zrušilo cvičení. To si myslíte, že zdrhli před chřipkou? Ne paniku, ale chladný rozum, disciplinu a obezřetnost. Jestli za tím je něco skrytého, asi je, ale to nám teď nepomůže, že o tom budeme tlachat a dělat si srandu z roušek a blbnout lidi, že jde o bublinu. Události nám ukáží dříve či později, o co šlo. Škoda, že nám dr. Vítová zapomněla říct o nákaze v Číně, prý je to úplně jinak, než že tam dělali celkem drastickou karanténu. Ale na dotaz, co by dělali za opatření jinak, než dělá tato vláda, řekli, že by dělali totéž. Tak tedy proč, když je koronavir nafouknutá bublina? Zdá se, že v tom nemají jasno a jen dělají chytré. A že by jako vláda odkryli pozadí (to si docela fandí, analytici jedni). Možná by se taky nedožili rána, minimálně dvě třetiny národa by je mělo za blázny, nevím, ale určitě by si poté dlouho neužívali svých postů.

  • Studio Plzeň napsal:

   pí.Lenko, nebuďte opět takto fanatická. Pokud máte pocit, že máte pravdu, již jste to vyjádřila mnohokrát…nemá smysl to dělat dál ve vašem případě – jen rozdmýcháváte vášně. Své přesvědčení jste již ukázala a nyní si počkejte – však ono se ukáže co za tím je a kdo měl pravdu a který postup byl správný, a to v okamžiku, kdy se odhalí, co celý vir měl zakrýt. Pak až je třeba hodnotit postup, který ten který stát zvolil, pod vlivem skutečného záměru.
   Mimochodem, zjistila jste si statistiku, kolik lidí umírá denně v Itálii za normálního stavu? Možná, že by Vám pak leccos došlo!!!
   Zjistila jste si kolik lidí u nás z těch nakažených je v nemocnoci a kolik na ventilátoru? Stejně proti tomu není lék, tak k čemu zdravotnictví a jeho „péče“? Jak chcete léčit, když není čím? A těch otázek by bylo více, ale musela by jste umět být nefanatická a vidět i celé pozadí, které může být úplně jiné!

   • Lenka napsal:

    Jsem ráda, že se shodneme, že se vše ukáže v budoucnu. Vadí mi ale, že dochází k podkopávání vážnosti stávající situace.
    Mimochodem, zjistil jste si VY sám statistiku mrtvých? Prosím, abyste ji zde zveřejnil pro informovanost.
    K tomu léčení: ne každý nemocný potřebuje ventilátor. Existují i jiné léky, než ty klasické medicíny, stejně tak prevence.
    K mé fanatičnosti bych jen odpověděla asi to, že je směšné, že Vy sám neustále omíláte dokola ty samé věty a fanatický Vy nejste? Ale když já si stojím za svým, jsem fanatická? No to je teda chucpe.
    Píšete, že pozadí může být úplně jiné … ale nepíšete jiné NEŽ CO? A pokud vím, já jsem se k pozadí koronaviru vůbec nevyjařovala, jen to, že to ukáže čas.

    • Studio Plzeň napsal:

     No právě, v tom je to nepochopení, vy řešíte jen důsledky a my se snažíme naopak důsledky zatím pominout, nebo srovnat s tím, co je běžné v normálním stavu až dosud (a to se nechá jen s běžnou chřipkou), ale snažit se přijít na to co za tím vším stojí a co to má zastřít. Proto těm následkům (které se navíc ukazují jako zkreslené) každý dáváme jinou váhu.
     Proto se projevujete jako fanatik vy, a ne já, který připouští i několik variant – vy jen jednu!
     Jo, a s tou statistikou běžně umírajiících denně nejen v Itálii (kde ji kompletně, dle všeho, zahrnuli jako ty kteří umírají na Koronavirus) si to zjistěte sama—- o tom to totiž je! Vás nikdo nepřesvědčí, ani nemáte zájem se nechat, tak hledejte a pak mi napište, jak se to shoduje!

     • Lenka napsal:

      P. Hlávko, nemám už sílu Vám vysvětlovat, co jsem Vám už několikrát říkala. Třeba srovnávat chřipku x koronavir. Tady máte rozhovor s jednou p. doktorkou, která říká to, co já, Pusťte si to třeba 100x, třeba Vám to dojde.
      Asi mě fakt neposloucháte, jinak byste nemohl napsat, že já fanaticky zastávám jen jednu variantu. Já nezastávám žádnou, natož fanaticky. Já opravdu nevím, co zatím je, říkám, že to ukáže čas. Já dále říkám, teď je to tu, je to vážné a je potřeba se podle toho chovat. Pokud Vy máte několik variant, tak vlastně víte kulový. Hlavně, že jste alergický na slovo názor, že je to nedostatek informací!
      Vzhledem k tomu, že jste se statistikou přišel vy, tak nevím, proč já bych Vám měla hledat data. jestli je potřebujete a pomůže Vám to, tak si je najděte.

 • Ivo Gec napsal:

  Odstartoval coronavirus Armagedon?

  https://vk.com/@ivogec-odstartoval-coronavirus-armagedon