25.9.2020 - Petr Václav

2020-09-25 – Hovory při víně 140. díl – 119 min.

Co vše ještě přinese covidmánie? Cokoliv! Pravdivost – relevance a spolehlivost PCR testů – úsměvná až děsivá zjištění. Jsme svědky arogance moci nejhrubšího zrna – komu to vlastně vadí? Prymuloviny. Aktuálně – prof. Žaloudík se stahuje do ústraní! Další umlčený odborník.

Archiv pořadů / Hovory při víně / S-koro-na -sci-fi arogance moci / Covid mánie / hoštapleři a nýmandi / hovory při víně / PCR testy / Petr Václav / prof. Žaloudík / Prymuloviny / střet zájmů / Studio Midgard / umlčení odborníci /

Komentáře

  • Dobesova napsal:

    Co na to říct? Všeho do času, nebo taky Tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu, až se ucho utrhne a spousta dalších rčení, třeba Jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá….Lidová moudrost se nemá podceňovat. A kvůli tomu, že si někdo myslí, že je bohorovný a podle toho jedná, si to ovšem nemusí myslet ten morální zbyteček národa. Ruka osudu jednou udeří a myslím, že to tentokrát bude pořádná rána. Sleduju pečlivě teploměr a bod varu se blíží. Zatím totiž to lidé nepociťují tak tragicky, aby něco společnými silami řešili, ale až na ně krize opravdu dopadne, bude to asi ten bod zlomu.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..