26.10.2020 - Martin Marcikán

2020-10-25 Necenzurované.net – Lodní právo vs. Přirozené právo – Simona Schubert a Martin Bavolár

Lodní právo vs Přirozené právo

Dotazy na hosty:

— Zrušení lodního práva.
Pokud mne znalosti nepletou tak od 21.08.2020 niexistuje žádná Czechische Ltd. I ta byla zrušena. No to je   asi pravda, ale my máme v soukromé firmě Česká republika vše protiprávní a hlavně ni zá- konne. Tak že si jedou dál to svoje. Ltd Česká republika má vše nilegitimni. Proč by nedělali další podvod, když je dělají už 30 let zde u nás ve firmě žádný stát. Tady ji bohužel stále mají https://find-and-update.company-information.service.gov.uk/company/04706528 ale prý bylo zrušeno námořní právo..takže je logické, že cz Ltd byla také zrušena.Ale mám dojem , že je pořád  spíci. Poslední zápis z 26.9.2020
https://find-and-update.company-information.service.gov.uk/company/04706523/filing-history?page=1

  – Dobrý večer pane Martine,
pokud jsme očipovaní formou GMO potravin, tak proč by nás tak moc potřebovali vakcinovat s čipem?
Prosím hosta o názor.
Děkuji a přeji pěkný večer.

Božena.

Testování je de facto dárcovství biologického materiálu!!!!


Všeobecná deklarace lidskýchpráv OSN (Charta lidských práv OSN):
UNITED NATIONS
Každý má právo na svobodu přesvědčení a projevu; toto právo nepřipouští, aby někdo trpěl újmu pro své přesvědčení, a zahrnuje právo vyhledávat, přijímat a rozšiřovat informace a myšlenky jakýmikoli prostředky a bez ohledu na hranice.

KORONAVIRUS:  WHO vrací zpět

POSTOJ k VIRU tím, že ODSUZUJE UZAMČENÍ !

K ovládání Koronaviru po celém světě byly použity uzamčení. Nyní úředník WHO zpochybnil jejich úspěch.

Alex Turner-CohenAlexTurnerCohen
12. ŘÍJNA 2020 8:16

Světová zdravotnická organizace ustoupila od svého původního postoje COVID-19 poté, co vyzvala světové vůdce, aby PŘESTALI BLOKOVAT své země a EKONOMIKY !

Dr. David Nabarro z WHO včera apeloval na světové vůdce a řekl jim, aby přestali „používat UZAMČENÍ jako vaši PRIMÁRNÍ KONTROLNÍ METODU“ koronaviru .

Tvrdil také, že jedinou věcí, které bylo dosaženo uzamčením, byla chudoba – bez zmínky o potenciálních zachráněných životech.

„Uzamčení má jen jeden důsledek, který nikdy nesmíte snižovat a to – činí chudé lidi strašně mnohem chudšími,“ řekl.

SOUVISEJÍCÍ: KDO je mrazivé varování před koronaviry

SOUVISEJÍCÍ: KDO odhaluje, kdo by měl dostat vakcínu jako první

Dr. David Nabarro z WHO včera apeloval na světové vůdce a řekl jim, aby přestali „používat uzamčení jako primární metodu kontroly“. Zdroj: Twitter

„My ve Světové zdravotnické organizaci neobhajujeme uzamčení jako primární prostředek kontroly tohoto viru,“ řekl Dr. Nabarro časopisu The Spectator .

„Jediný případ, kdy věříme, že je uzamčení oprávněné, je poskytnout vám čas na reorganizaci, přeskupení, vyvážení vašich zdrojů, ochranu vašich zdravotnických pracovníků, kteří jsou vyčerpaní, ale obecně bychom to raději neudělali.“

Hlavní kritika uzamčení dr. ​​Nabarra zahrnovala globální dopad a vysvětlovala, jak byly nepřímo ovlivněny chudší ekonomiky.

„Stačí se podívat na to, co se stalo například s turistickým průmyslem v Karibiku nebo v Pacifiku, protože lidé si neberou dovolenou,“ řekl.

„Podívejte se, co se stalo drobným farmářům po celém světě.“ … Podívejte se, co se děje s úrovněmi chudoby. Zdá se, že do příštího roku se můžeme dočkat zdvojnásobení světové chudoby. Můžeme mít alespoň zdvojnásobení dětské podvýživy. “

Uzamčení Melbourne je oslavováno jako jeden z nejpřísnějších a nejdelších na světě. Při uzavření Španělska v březnu lidé nesměli opustit dům . pokud to nebylo chodit se svým mazlíčkem . V Číně úřady zavřely zavřené dveře, aby zabránily lidem opustit své domovy .

WHO si myslí, že TYTO KROKY byly z velké části ZBYTEČNÉ !!!

Místo toho se dr. Nabarro zasazuje o nový přístup k zadržování viru.

Vyvíjejte pro to lepší systémy. Spolupracujte a učte se jeden od druhého. “

Kritika WHO ohledně uzamčení zahrnovala globální dopad a vysvětlovala, jak byly nepřímo ovlivněny chudší ekonomiky. Obrázek: Christopher Black / AFP Zdroj: AFP

Jeho zpráva je aktuální. Jako první na světě se sešla řada zdravotnických odborníků z celého světa, kteří na začátku tohoto týdne požadovali ukončení blokování koronaviru.

Vytvořili petici nazvanou Velká Barringtonská deklarace, která říká, že UZAMČENÍ způsobují „NENAPRAVITELNÉ ŠKODY“.

„Jako EPIDEMIOLOGOVÉ INFEKČNÍCH NEMOCÍ a VĚDCI v oblasti VEŘEJNÉHO ZDRAVÍ máme vážné obavy ohledně ŠKODLIVÝCH DOPADŮ převládajících politik COVID-19 na FYZICKÉ a DUŠEVNÍ ZDRAVÍ a DOPORUČUJEME přístup, který nazýváme FOCUSED PROTECTION,“ uvádí se v petici.

„Současná politika UZAMČENÍ má NIČIVÉ ÚČINKY na krátkodobé a dlouhodobé VEŘEJNÉ ZDRAVÍ.“

Petice má dosud 12 000 podpisů.

Autorem je Sunetra Gupta z Oxfordské univerzity, Jay Bhattacharya ze Stanfordské univerzity a Martin Kulldorff z Harvardské univerzity.

Na otázku ohledně petice měl dr. Nabarro jen dobré věci. „Opravdu důležitý bod profesora Gupty,“ řekl.

Archiv pořadů / Přirozenost Lodní právo / Martin Bavolár / Martin Marcikán / Necenzurované / Necenzurovane.net. / přirozená práva / Simona Schubert-Sebova / Simona z Mallorky / Studio Kadaň / SVCS / Svobodný vysílač CS /

Komentáře

 • Simona napsal:

  VY NEVÍTE, ŽE JSTE „ŽIVÉ BYTOSTI“!?? NECHTĚJÍ PRÁVĚ TOTO, ABYSTE SE DOŽADOVALI TOHO, ŽE POTŘEBUJETE POTVRZENÍ? VŽDYŤ SVOU ŽÁDOSTÍ JEN DÁVÁTE NAJEVO, ŽE ONI MAJÍ PRAVDU.
  VY NEUMÍTE PŘED SOUDEM ŘÍCI: „NEJSEM ŽÁDNÁ VĚC, CHCI ABY BYLO JASNĚ NAPSÁNO, ŽE JEDNÁNÍ PROBÍHÁ PROTI ŽIVÉ BYTOSTI JMÉNEM TAK A TAK“?
  Odkdy Satan a jeho sluhové mohou tvrdit, že jste věci? Že si dali dýchánek na začátku 17. století a tak se rozhodli?
  Dýcháte proto, že vám to umožnil Satan? Nebo je to proto, že jste se svým prvním nádechem na této zemi stali ŽIVOU DUŠÍ?
  Jak lehce příjmete Satanův podvod za svůj úděl? Je to stejné, jako když Evě řekl: „NEZEMŘETE!“. Vždyť se svým jednáním vysmíváte nebeskému Otci, když jednáte podle Satanových lží.
  Začněte používat selský rozum a hledejte svého Stvořitele, Jehovu Boha a On už sám těm jeho sluhům vysvětlí, kdo jste a to v Kristovém jménu.
  Tento boj není váš, ale je mezi Otcem a Satanem.

 • Simona napsal:

  Podstata“živého človeka“,
  ako sa dostať k podstate a teda stať sa
  živým človekom!
  Zivý človek.živá bytosť -sa nemá k „svetským súdom“čo dožadovať nejakých právomocí živej bytosti!prečo*?!pretože všetky(SVETSKE)PRAVNE UKONY SU MRTVE!(vidíme Súdne TALARY-prečo majú??!!spísala som to v dokumete o Lodnom Práve“!)preto sa živý človek nemá čo svojich Práv o živého človeka čo dožadovať na ľudských súdoch-ktoré nemajú žiadne spravodlivé opodstatnenie,preto je viac ako nemožné sa dožadovať na týchto súčasných SUDOCH nejakého právneho úkonu!inak by to bolo aj tak neplatné,pretože tieto súčasné SUDY budú zrušené,kvôli nezákonnosti,nespravodlivosti a nezmyselnosti-sú nulitné,nulové -čiže NEEXISTUJUCE PRAVNE UKONY A ZAKONY!)!Dalej,preto žiaden SUD nemá Týmto pádom nejakú právomoc vydávať nejaký doklad alebo CERTIFIKAT o Zivom človeku-živej bytosti!pretože všetky súdy sú nezákonné-( všetky dnešné zákony sú vytvárané LEN PRE OTROKOV !!! (neživé bytosti, gojimHOVäDÁ, zvieratá, VECi, obchodovateľné komodity, atď…,proste všetky zákony dnešného súdnictva a paragrafy sú v úplnom rozpore „Prirodzených Zákonov a Práv“!)a teda,to znamená,že dožadovať sa nejakého CERTIFIKATU O ZIVOM CLOVEKU NA TYCHTO SUDOCH je v podstatnej veci neplatné a je to neopodstatné právo bez akejkoľvek platnosti!!Zivý človek musí vedieť si obhájiť svojou Znalosťou Prirodzeného Práva(čiže „POZNANIM“životného bytia!)
  ( PS2: samozrejme – v nejakom následnom súdnom procese (ak Ťa sused udá) sa musíš odvolať na dané zaevidované Čestné prehlásenie – a sudkyni, či sudcovi v kľude vysvetliť daný stav … Živý Človek proste KONÁ TAK – že sa NEsúdi !!! = je TAKÝ ČESTNÝ, že sa svojím konaním NEmôže k súdu ani dostať !!! (a keď už na súde je – je tam omylom !!! )že pokiaľ by sa dostal k nejakému súdu(preto tieto súdy musia byť zrušené,a preto malo by prebiehať zmena mrtvej duše na živú bytosť po celom svete!) živý človek má poznanie „prirodzeného Práva(čiže Božie zákony!dané STVORITELA ZIVEHO CLOVEKA“!)a vie ako sa správať,ako sa chovať,vie ,čo je dobré a čo zlé,má úplné poznanie v rozlišovacej schopnosti prirodzených zákonov,čiže vie rozpoznať,čo je spravodlivé v Božích očiach,a čo sa deje nezákonne medzi ľudmi!!!SHALOM!Nech je BOH s všetkými živými ľudmi na zemi!!!