22.11.2020 - Martin Marcikán

2020-11-22 Necenzurované.net XXXXIV – Simona z Mallorky / Přirozenost

VIDEO –


Igor Matovič po včerajšom proteste odpovedá na otázky novinárov
řas 12:30 – 13:57

JUDr. Adriana Krajníková, Košice – 21.11.2020, stretnutie s klientmi, priateľmi a verejnosťou

23 minut k demokracii

Shrnutí 2 – Petr Taubinger

————————————————————————————————————OBROVSKÉ SPRISAHANIE BRUSELSKEJ, NIKÝM NEVOLENEJ EUROKOMISIE PROTI NÁM !!! COVID PLÁN EUROKOMISIE NA VAKCINÁCIU OBYVATEĽSTVA EÚ POCHÁDZA UŽ Z ROKU 2018 A BOL PREZRADENÝ – SCENÁR A RÉŽIA JE ÚPLNE JASNÁ! 

Budete zodpovední za genocídu detí, ak…

Prečo nie je vakcína ako vakcína? COVID-19 a pošliapaná ľudská dôstojnosť

Mnohé COVID-19 vakcíny obsahujú bunky z potratených ľudských plodov

Cesta k prodloužení života: O zdraví lidí se budou brzy starat nanoroboti proudící v krvi

Zveřejněná nová studie, která jasně potvrzuje, že rouška není pro naší ochranu, ale je to symbol, že máme být zticha.

Noví nanoroboti jsou tak malí, že se do těla dostanou injekcí

Odběr vzorku z nosohltanu je už vakcinace? Ano nebo ne?Celý svět je gigantická korporace, která zotročuje nevědomé lidi /UBUNTU/
Téměř všechny země jsou registrované korporace. Všechny nesmyly, nelogičnosti a neekonomičnosti, které jsou zaváděny a skrytě podporovány ve společnosti, začnou dávat hluboký smysl, jakmile zjistíme, že naše země byly celou dobu registrovány jako korporace. A co dělají zapsané korporace? Obchodují s majetkem, včetně obyvatel, na světových akciových burzách. Ale tady to nekončí, registrace společností se rozšiřuje dále do států, provincií, měst a dokonce vlády samotné jsou nebo byly registrovány jako korporace. Celý svět kolem nás a všechno, co je nám drahé, je proměněno na korporátní majetek, aby mohl být vlastněný a kontrolovaný nějakou korporací a nakonec bankéři, kteří si na to vytisknou peníze. Závěr je zcela jasný: Vše má být nakonec kontrolováno a vlastněno elitními bankéřskými rodinami, jejichž královské rodokmeny sahají tisíce let zpátky. Toto vše se děje bez naší vědomosti, našeho souhlasu, a jelikož máme „volené“, ale spíše jmenované vůdce, (jak naznačují nynější volby v USA) kteří pro nás přece „dělají to nejlepší“, tak musíme dojít k závěru, že vše je jen řízená temná protilidská agenda a špatný úmysl.
Podle Black’s Law Dictionary občan je osoba, která se zavazuje věrností státu výměnou za výhody a privilegia. Víte vůbec, že prohlášením se za „občana“ se podřizujete státu (nebo korporaci) výměnou za několik málo výhod a privilegií schovaných za termínem práva? Jestliže naše země jsou korporace, pak lidé jsou jejich akciemi a majetkem. Náš rodný list je akciový lístek, potvrzující, že se s námi obchoduje na akciových burzách. Vyzývám vás, abyste si ověřili všechny tyto informace a tak se ujistili o tomto obrovském podvodu. Je čas se probrat z našeho hypnotického spánku nevědomosti a sdílet toto se všemi. Celý svět je zotročený těmi, kteří řídí korporace – elitními bankéřskými rodinami. Jak tohle vysvětlíte vašim dětem? Vaše ignorance váš nezájem a naivita umožní, nechat dobrovolně prodávat vaše děti do otroctví. Budou majetkem korporací a absolutními otroky systému, stejně jako my a budou bez budoucnosti, pokud se proti tomu důrazně nepostavíme a něco s tím neuděláme, dokud to ještě lze zvrátit. Pouze my můžeme zastavit tento neustále vytvářený a pokračující řetěz zotročování.
„Nikdo není více zotročený než ti, kteří věří, že jsou svobodní.“ Goethe
Nejen naše země jsou registrovány jako korporace, ale rovněž vlády, parlamenty, provincie, státy a také města. Nyní po odstranění závoje podvodu je zřetelně vidět rukopis celosvětové korupce, organizované skrytou Deep state. Protože i vlády jsou také registrované jako korporace, tak dochází okamžitě ke změně ve vztahu mezi vládou a jejím lidem. Vláda již není služebníkem lidu, ale s lidmi cíleně manipuluje, za účelem co největšího profitu. (Přesně v tomto duchu probíhá celá falešná corona pandemie, jejíž cílem je očipovat a ovakcínovat většinu lidstva s 30 násobkem vložené investice jak prozradil Bill Gates, a to bez ohledu na utrpení, mnohá úmrtí a na závažné vedlejší zdravotní účinky, které vakcinace lidem přinese), Korporacím Česká republika, Slovenská republika a ostatním, přece nejde o to, aby lidé byli zdraví, spokojení, aby prosperovali, byli vzdělaní a dobře informovaní, měli dobrou životní perspektivu, ale aby ihned vydělali skrytým elitám a jejich přisluhovačům co nejvíce peněz. Zároveň pomocí vakcinace a skrytého čipování, chtějí upevnit kontrolu nad lidmi a též prosadit eugenické cíle, tedy snížit množství lidí na planetě. Vlády přijímají takové zákony, aby se staly nedotknutelnými ze strany lidu, protože zákony korporací chrání vládu a ne lid. Takže když vláda prohlásí, že je jediným majitelem nějakého průmyslu, znamená to, že se jedná o vlastnictví soukromé korporace, která přináší výhody akcionářům, ale už většinou nepřináší výhody lidem dané země. A tak jsme stále klamáni nenápadným překrucováním slov a platíme přehnané ceny za všechno další, na co vláda sáhne, protože musí vytvářet zisky pro korporace. Je jasné, že naše práva jsou hrubě zneuctěna a my všichni jsme byli vmanipulováni do pozice služebníků, aniž bychom si to uvědomili. Nyní ale nastává doba, kdy máme ještě poslední šanci zvrátit tento nechutný a protilidský proces tím, že se probudíme, semkneme a pochopíme, že odhodlaná, informovaná a spolupracující masa vědomých lidí je nepřemožitelná.

Přirozenost COVID-19 / Lodní právo / Martin Marcikán / Necenzurované / Necenzurovane.net. / NWO / přirozená práva / Robert Novotný / Simona / Simona Schubert-Sebova / Simona z Mallorky / Studio Kadaň / SVCS / Svobodný vysílač CS /

Komentáře

 • Simona napsal:

  Tým, že vás učia o zemeguli a nie o pravde o plochej zemi, odvádzajú vás od poznania pravdy o Stvoriteľovi, v skutočnosti vám zatieňujú zrak z učenia Stvoriteľa, pretože obloha je pevná, nedá sa ňou preniknúť!Satan vytvoril veľký tresk ako ilúziu a obrovský vesmír sa v skutočnosti nazýva teória(je to teoretická dogma učenia nepodložené na ničom,iba na neoverenom slove falošného učenia!) pretože nevie dokázať „evoluciu“, urobil nasledovné: ukryl pred ľuďmi tvorbu stvoreného, aby im ukázal ilúziu veľký tresk, aby ste uverili nejakej šanci, ktorá stvorila všetko z ničoho nič. nikde nič nebolo a zrazu niečo vzniklo, odkiaľ „evolučná demencia vzala priestor, z ktorého pochádza? „Jedna vec je poprieť Stvoriteľa a druhá vec je až po tú prvú. Pochopte, čo píšem, je tu od začiatku stvorenia, preto vymyslel Satan“plán, ako poprieť Stvoriteľa prostredníctvom veľkého tresku a dať im falošného „stvoriteľa evolucie“prostredníctvom rovnakej lži a je to tak, aby ľudia uverili v nekonečný vesmír a možnosti iných civilizácií a pred koncom stanoveného času od Boha ponúknu(globálny prediktor-Satan!) ľuďom svojho Antikrista, ktorý pred výstrelom ľudí ako UFO Satan vládne nad klamom hmoty, takže ľudia skutočne uvidia UFO (modrý paprsok,Blue Beam!)a ako jeho Antikrist vynorí ľudstvo, samozrejme predtým, čo spôsobí chaos ľuďom v hľadaní úľavy od utrpenia srdcom .. Čo sa už deje na svete? píše sa v Biblii na znak toho, že je prijatý o mesiac .. prekrúti pravdu o Ježišovi a slová Božie .. Čo sa píše .. V Písme! Pripravoval to od začiatku stavaním pyramíd v línie hviezd, kreslenie na steny a kamene obraz pripomínajúci UFO po celé generácie. viedol ťa“-SATANSKE ZNAMENA! Neverte svojmu srdcu hriechom, pretože hriech zavrie vaše oči pred pravdou! -(HRIECH je prestúpením Božieho Zákona,alebo aj nedôjsť k cieľu ktorí bol určený Bohom,a to je,k:“večnému životu prostredníctvom Ježiša Krista,čiže to znamená,prijať Ježiša Krista!)Hľadajte a nájdete Ježiša, ktorý je vašou spásou, ktorá vás vykúpil ,je to Kráľ kráľov! Taká je aj Božia pravda! Musíme sa na tieto veci pozrieť z iného pohľadu,aby sme našli podstatu charakteristiku týchto udalostí ktoré sú zo dňa na deň jasnejšie. Záhada šelmy, ktorá podľa Jána vychádza z mora: Zem je povrch, čo znamená, že meteority nemôžu padnúť, Satan každý rok opakuje divadlo s názvom Perzeidy, Perzeus v mytológii bol synom Boha Dia, Dio nie je nič iné ako Satan bol zachránený rybármi z mora, toto je Satanovo napodobnenie Mojžiša, pretože Mojžiš bol zachránený z Nílu, z vody a priniesol vyvolený národ z Egypta, takže ho Satan napodobňuje prostredníctvom Perzeusa, Perseus predstavuje Antikrista jeho vyvoleného ten, ktorý na oplátku neprivádza ľudí do krajiny medu a smotany, ale vedie ľudí do zatratenia, sa Perzeidy opakujú každoročne medzi 9. a 12. rokom.
  ———
  Augusta je harmonogram nasledovný a dátum je stanovený na 11.8. 2023, pretože okrem iných vecí, ktoré s tým súvisia, 11×8 = 88, čo je HH, nemecká Hail, Hail, ktorá je tiež SS a SS nie je nič iné ako hadovitý had podobný SS a S-Satan, 2023 pretože v prvom rade cez čas od začiatku, ale cez toto lepšie pochopíte, že 11.8 je 223 dní v roku, opýtajte sa lebiek a kostíprečo majú číslo 322 v znaku lebky, ale je to jednoducho tak, plán je taký, že v ten deň vyprovokuje tsunami po celom svete a povedzme zo spadnutého meteoritu 11.8. zo súhvezdia Perzeus to nerobíme preto, aby sme oklamali tých, ktorí pochybujú o tvárach Zeme, a umocňujú ich v klame sféry a otvoreného priestoru, napriek tomu, že dorazí meteorit a následne príchod záchrancu mesiáša UFO. Naplánované je, že je to jeho božský vill. Prečítajte si Enocha a rozumiete tomu, že Enoch je Ježiš, nech to už sedí alebo nesedí tak, ako je to možné, pretože je to tak. Predtým, ako Satan vytvorí v budúcnosti prenikajúci nenávistný pohľad na Boha STVORITELA, tak sa píše, že jeho meno (Satana.ktorí bol stvorený Bohom ako Anjel v nebesiach,ale bl zvrhnutý na Zem pre jeho spurnú a pyšnú povahu!)bolo pred Bohom vyslovené pred vznikom Zeme. Potrebovali ste pochopiť, že plán Boha bol perfektný. Od začiatku vie Boh všetko, čo sa stalo,čo sa deje a čo sa bude diať-tak je písané, a vedel, že Mesiáša cez jedného človeka dostali najlepšie zo všetkých. A jeho haprujúci Enoch bol 7 od Adama Enocha, jeho chôdza s Bohom, svätý život. Toto je šťastie pre poznanie ľudí a pre národy na celej zemi,pre záchranu každej ľudskej duši na zemi! jeden rok na vysvetlenie toho, že všetkému jeho synovi a rodine bol venovaný „život večný“ ako živej bytosti, – 364 ľudských rokov je ako jeden rok Božieho dňa!Takže ak Ježiš vidí prvé a posledné, znamená to prvé, ako jeho príchod žije k Bohu a ten posledný. Ježiš je jeho nové meno pre Enocha. Ježiš novší nastavil, že on je Boh.Čo sa doteraz nechápalo, ako to ide? Chápete, prečo Ježiš vidí, že každá živá duša je Božie dieťa? Len preto, že jediný Boh dáva život večný! a ak Boh tu žije, čo to teda znamená? Aký je potom tvoj otec? Takže teraz chápete, ako je možné byť synom človeka cez Božieho syna-Ježiša,ktorí ti povedal, aby bol každý s jeho Otcom, pretože je jediný Otec v Nebesiach! Boh je jeho jediný, ale Ježiš sa stáva slávou a mocou! Teraz bolo také niečo o tom, ako napísal Enoch, aby bol Boh po celú dobu a mal šťastie, že Boh bol spolu na zemi a videl všetkých ľudí a jeho hriech. Bol obživený v Boží život cez Božiu moc, … Predsa len pochopíš, ako to jeho Henoch bojuje s celým svojím ponížením a všetkými svojimi znalosťami o ľuďoch a o svojich dňoch smrti. Daň zo svojich hriechov ľudská bytosť musí platiť, a tým ostávaš v duchu a sile satana cez jeho hypnozu,ktoré pretvára svojich ludí ked hladajú špiritizmus a On-Satan ich vyhladáva v ich duchi bezbožnosti! Ludská bytosť,ktorá je v hypnoze satanskej duchovnosti nemôže byť v bezpečí, všetci ľudia ktorí sú pod hypnozou satanskej sily sú jeho vlastníci!
  -Pamätajte, čo je napísané o Bohu, že on je jediný. Pamätáte si, čo sa píše, ako keď Ježiš píše, kde je ľudský syn človeka? Niekto vidí Eliáša, niekto Mesiáš a niekto Boží syn. Pamätajte na to, že je to niečo iné, ako keď sa píše Boží syn a buďte s Bohom(nie ale :“budte bohom sami v sebe!) A pamätate tiež na to, čo sa píše, že Ježiš mal všetku Božiu moc. A písanie ktoré Boh dal bolo v mene Ducha Svätého v Božej sile!. Neverte v trojicu. Trojica, jej satanská lož, aby vás oklamala, aby ste nepochopili Boha. Pamätajte na Matrix-ktorí bol vytvorený Satanom cez jeho shypnotizovaných ludí,ktorí mu slúžia v hypnoze)
  – Povedzte mi, ak rozumiete tejto svätej veci a hodnote? Matrix to znamená ako Mat v šachovi s trikovým trikom.
  Pozrite Trojicu http: //klimes.mysteria .cz / clanky / teologie / henoch.htm Schare that it is God vill.-falošné učenia od Satana!
  -Posledná,veľmi dôležitá vec, neskúšajte vysvetliť „pravdu“ každému, kto ju nepoznal dodnes-už nie je možné, aby mu Boh otvoril uši a oči,pretože už doba“milosti“skončila!pretože v minulosti odmietli prijať pravdu,a niet už teraz času štúdia Božieho Slova v pravde a záchrany!Každý už musí sám! Berte túto Svätú pravdu ako znak dôkazu pravdivých slov odkazu od Boha cez Božích ludí!. Nech rozumie ten, kto číta. Boh sa o teba stará!Neobzerajte sa naokolo v strachu!Láska Božia vás ochráni,ked rozumiete!!

 • Simona napsal:

  Vzbraté „komentáre“z FACEBOOCU:“
  Rozsudzovanie medzi:
  -múdrosťou
  -spravodivosťou
  -zákonnosťou
  čo je zákonné a jej definícia pravej spravodlivosti a múdrosti!
  -vie sa-teda iba tí,ktorí sú „PRAVí“veriaci Boží služobníci v Kristovi,že títo,ktorí sa pasovali za takzvaných“Božích zástupcov“-nemajú nič spoločné s pravdou,a už duplom nie,s Božou Pravdou a spravodlivosťou!!tak,ako „jezuitský SIONISTI“vytvorili korporatívne ZAKONY,ktoré sa opovážili ich nazvať:Ludské Práva“tak aj pasovatelia „zástupcov“BOHA“(áno“boha“ale boha vládnuceho na zemi,nie BOHA V NEBESIACH!)že so:SPRAVODLIVOSTOU,PRAVDOU,LASKOU nemajú títo vrahovia,úžerníci,podvodníci,nezákonníci,páchatelia neprávostí,nemravníci a cudzoložníci nič spoločné ,a už duplom „NIE“s Bohom aJeho Zákonmi“!!!!!
  ———-
  … slovenské „PRÁVO“ … na obrázku je promiskuitná kurva s odhaleným ceckom so zaviazanými očami a váhami v jednej ruke a mečom v druhej ruke … platí Pellegriniho: „Padni – komu padni.“ … = kto VIAC sudcu na svoj obraz „MOTIVUJE“ = TEN VÍŤAZÍ (druhá strana JE SŤATÁ !!! – či PRAVDU REÁLNE MÁ, alebo NEMÁ !!! – SŤATÁ JE VŽDY !!!) …
  … čo viac k tomuto SYMBOLU našeho „PRÁVA“ / „JUSTÍCIE“ (kde chudobný OTROK VŽDY prehráva) dodať …
  ————-
  Medzi dokonalými hovoríme aj múdrosť:“
  – no nie múdrosť tohoto veku ani múdrosť kniežat tohoto veku, ktoré spejú k záhube, ale hovoríme tajomnú Božiu múdrosť, ktorá bola skrytá a ktorú Boh pred vekmi určil nám na slávu. Nik z kniežat tohoto veku ju nepoznal.
  Ale nám to Boh zjavil skrze Ducha, lebo Duch skúma všetko, aj Božie hlbiny.
  -Veď kto z ľudí vie, čo je v človeku, ak nie duch človeka, ktorý je v ňom? Tak ani čo je v Bohu, nepozná nik, iba Boží Duch. 12A my sme nedostali ducha sveta, ale Ducha, ktorý je z Boha, aby sme vedeli, čo nám Boh daroval.
  A o tom hovoríme nie slovami naučenými od ľudskej múdrosti, ale slovami, ktoré nás naučil Duch; duchovné veci duchovne vysvetľujeme.
  Živočíšny človek neprijíma veci Božieho Ducha; sú mu bláznovstvom a nemôže ich pochopiť, lebo ich treba duchovne posudzovať.
  No duchovný posudzuje všetko a jeho nik nemôže posúdiť.
  Veď kto poznal Pánovo zmýšľanie,
  aby ho poúčal?
  My však máme Kristovo zmýšľanie.
  ————-
  … nosaté „právo“ … Ti VŽDY minimálne z dvoch možností ponúka … v konečnom dôsledku nosatý na Tebe VŽDY zarobí – či už v spore prehráš, alebo vyhráš … = TY MU ZAPLATÍŠ VŽDY !!!!!!!!!! … = to jest, nie je rozhodujúce, na ktorú stranu sa „váhy“ (SUDCA, či SAMOSUDCA) preklopia …
  … a keď si zoberieme Božiu pravdu … zástupcovia Boha na zemi – Pápeži – akceptovanie úžery, povolenie homosexuálnych manželstiev, povolenie adopcie a výchovy detí dvom homošom, akceptovanie sexuálneho prznenia malých detí, atď atď … po dohode (s veľkým úplatkom) prídeš do spovednice – a za 4 Otčenáše TI JE VŠETKO ODPUSTENÉ !!!!!!!!!! (vraždy, smilstvá, genocídy !!!)

  Ba počuť aj o smilstve medzi vami, a o takom smilstve, o akom ani medzi pohanmi nepočuť, aby mal niekto manželku svojho otca.
  A. vy sa ešte vystatujete namiesto toho, aby ste radšej žialili a vylúčili spomedzi seba toho, čo sa dopustil takého činu!
  Vaše vystatovanie nie je dobré. Neviete že trocha, kvasu prekvasí celé cesto?
  Vyčistite starý kvas, aby ste boli novým cestom. Ste totiž akoby nekvasený chlieb. Veď bol obetovaný náš veľkonočný baránok, Kristus. Preto slávme sviatky nie v starom kvase ani v kvase zloby a neprávosti, ale s nekvaseným chlebom čistoty a pravdy.
  Napísal som vám v liste, aby ste sa nestýkali so smilníkmi.
  Pravda, nie so smilníkmi tohoto sveta či s chamtivcami, s lupičmi alebo modloslužobníkmi, to by ste museli ujsť z tohoto sveta. Ale teraz som vám napísal, aby ste sa nestýkali s tým, kto sa volá bratom a je smilník, chamtivec, modloslužobník, utŕhač, opilec alebo lupič; s takým ani nejedzte. Veď prečo by som mal súdiť tých, čo sú mimo?! Vari nesúdite aj vy tých, čo sú vnútri?! Lebo tých, čo sú mimo, bude súdiť Boh. Vylúčte zlého spomedzi seba!
  … celé ZLE … a vraj „PRAVDA“ !!! – deň noc BIČOVAŤ tú chamraď je málo … PS: DVE – TRI svadby za života V KOSTOLE ??? – NIE JE PROBLÉM !!!!!! … kurnik aj s církvou – už bič DVÍHAM !!! …-áno,katolícka církev,ktorá sa pasovala za BOHA“na zemi-áno,ale boha „ktorí vládne celému svetu a národov,ktorí sa zmocnil všetkého,čo ludia používali,a za všetky životné potreby si musia „zaplatiť“!
  A“BOH“čo vlastne hovorí??!!má si platiť za svoje životné potreby??!!
  -Dielo šiesteho dňa. – Potom Boh povedal:
  „Zem, vydaj živé bytosti podľa svojho druhu: dobytok, plazy a divú zver podľa svojho druhu!“ A stalo sa tak. Boh urobil divú zver podľa svojho druhu, dobytok podľa svojho druhu i všetky plazy podľa svojho druhu. A Boh videl, že je to dobré.
  Nato Boh povedal: „Urobme človeka na náš obraz a podľa našej podoby! Nech vládne nad rybami mora i nad vtáctvom neba i nad dobytkom a divou zverou a nad všetkými plazmi, čo sa plazia po zemi!“
  -A stvoril Boh človeka na svoj obraz,
  na Boží obraz ho stvoril,
  muža a ženu ich stvoril.
  Boh ich požehnal a povedal im: „Ploďte a množte sa a naplňte zem! Podmaňte si ju a panujte nad rybami mora, nad vtáctvom neba a nad všetkou zverou, čo sa hýbe na zemi!“
  Potom Boh povedal: „Hľa, dávam vám všetky rastliny s plodom semena na povrchu celej zeme a všetky stromy, majúce plody, v ktorých je ich semeno: nech sú vám za pokrm!
  Všetkým zverom zeme a všetkému vtáctvu neba i všetkému, čo sa hýbe na zemi, v čom je dych života, (dávam) všetku zelenú trávu. A stalo sa tak.
  A Boh videl všetko, čo urobil, a hľa, bolo to veľmi dobré. A nastal večer a nastalo ráno, deň šiesty.
  ————-
  Kto z vás sa odváži, keď má s iným spor, súdiť sa pred nespravodlivými, a nie pred svätými?!
  Vari neviete, že svätí budú súdiť svet?! A ak vy máte súdiť svet, nie ste hodní rozsúdiť maličkosti?!
  Neviete, že budeme súdiť anjelov? O čo viac potom veci všedného dňa!
  Ak sa teda potrebujete súdiť vo veciach všedného života, rozhodnete sa pre takých sudcov, ktorí nie sú pred cirkvou ničím?
  Na vaše zahanbenie to hovorím. Vari nie je medzi vami nik múdry, kto by mohol rozsúdiť svojich bratov?
  Ale brat s bratom sa súdi – a to pred neveriacimi?!
  Už vôbec to je u vás chyba, že sa súdite medzi sebou. Prečo radšej nestrpíte krivdu? Prečo radšej neznesiete škodu?
  Ale vy krivdíte a škodíte, a to bratom! Neviete, že nespravodliví nebudú dedičmi Božieho kráľovstva? Nemýľte sa: ani smilníci ani modloslužobníci ani cudzoložníci ani chlipníci ani súložníci mužov, ani zlodeji ani chamtivci ani opilci ani utŕhači ani lupiči nebudú dedičmi Božieho kráľovstva.
  A niektorí ste toto boli. Ale obmyli ste sa, boli ste posvätení, boli ste ospravedlnení v mene Pána Ježiša Krista a v Duchu nášho Boha.

 • Simona napsal:

  Vyberám s komentárov na faceboocu:

  „Ustava“je spísana pre KORPORACIE,a teda pre zamestnancov korporacie!preto si môžu meniť ústavu ako chcú!!pretože je to „ústava“pre obchodné záležitosti,a preto si „VY“ludia musíte kupovať svoje životné potreby pre svoje ludské potreby!!a to,že oni dali do ústavy preambulu ,to preto,aby to bolo sofistikovane zakrytý korporatívny systém!!to,že použili pár viet z prirodzeného zákona pre korporatívno-obchodný systém,neznamená,že ten korporatívny systém je SPRAVODLIVY,ZAKONNY!!Preto nemôže v Korporatívnom systéme existovať spravodlivosť,zákonnosť!!stačí si uvedomiť,aké symboly má SOCHA SUDNICTVA-NIE JE TO SOCHA SPRAVODLIVOSTI,ale socha pre súdnictvo,kde sa súdia mrtve duše korporatívneho štátu!!preto celé súdnictvo a zákony sú nezákonné pre človeka a živú bytosť,preto museli v rokoch „1666“vyhlásiť všetkých ludí na ZEMI(nie na zemeguli!)za MRTVYCH!!!
  ——-
  Milan Laurinec:“
  Ústava pre korporácie by nepriznala moc občanom, ani článok 32 Občiansky odpor…

  Anna Sima Mendez
  odpoved:
  …“práve preto,národ žiadnu „MOC“ nemá!
  -tú „MOC“odovzdali korporatívnym mocnostiam(preto existujú fiktívne „volby“aby „občania-mrtve duše“mali iluziu že nejakú „moc“vraj majú,a to hlavne kvôli tomu,aby mohli s ludmi manipulovať ako „korporatívne mocnosti“chcú!!!!
  -ale nemajú absolútne žiadnu!!)-to jest politikom!!keby takzvaní“občania“mali „MOC“rozhodovali by o „CHODU“štátu!!!a rozhodujú??!!
  -ani v najmenšom počte a najmenšej veci nemajú právo rozhodovať o chode štátu,ako aj v podnikoch musia aj samotný riaditelia držať hubu a krok a radiť sa „predpísaných návodov“!!
  -to by úplne inak vyzerala „MOC“takzvaných občanov!!
  -totiž inak by takzvaní“občania“nežrali chemické sračky v HYPERMARKETOVYCH reťazcoch!!LUDIA BY NEMALI PLATY AKE MAJU!!DANE BY ICH NESUZOVALI KTORE SU NEUNOSNE,NEZAKONNE…atd…!!!!
  -takže…treba trocha premýšľať!!že „občania“v krajine nemajú žiadnu MOC!!!!
  -to je iba napísané „slovo“v korporatívnych pravidlách(preto môžu si takzvanú „ústavu“meniť-pozmeňovať ako „ONI-KORPORACIE“chcú,ona bola vždy menená pri každom zmenení systému,pretože sú to“pravidlá HRY“-nie spravodlivé zákony pre ľudské živé bytosti“!-TOTO SI TREBA UVEDOMIT“!!
  -preto museli pozmeniť názvoslovie pre „človeka“na občan-je to mrtva duša a patrí obchodným záležitostiam s ktorími sa obchoduje a preto si robia s“občanmi“čo chcú!!

  -a zdôrazňujem,s ľudskými živými bytosťami si to nemôžu dovoliť“!!len s mrtvymi dušami-bezduchými ľudmi bez citu,vedomia a poznania!!!)!!!a preto je veľmi dôležité pozmeniť názvoslovie „občana“na skutočný pravý význam pôvodu pozemskej živej bytosti!!!

  -to sú pravidlá“pre korporatívny štát,ktorí funguje ako obchodný reťazec!!KORPORACIE NEOVLADAJU-ALE „STAT“JE SAMOTNA KORPORACIA AKO JEDNOTKA!!!!!Milan Laurinec

 • Simona napsal:

  Hymnus na lásku
  – Keby som hovoril ľudskými jazykmi aj anjelskými, a lásky by som nemal, bol by som ako cvendžiaci kov a zuniaci cimbal.
  A keby som mal dar proroctva a poznal všetky tajomstvá a všetku vedu a keby som mal takú silnú vieru, že by som vrchy prenášal, a lásky by som nemal, ničím by som nebol.
  A keby som rozdal celý svoj majetok ako almužnu a keby som obetoval svoje telo, aby som bol slávny, a lásky by som nemal, nič by mi to neosožilo.
  Láska je trpezlivá, láska je dobrotivá; nezávidí, nevypína sa, nevystatuje sa,
  nie je nehanebná, nie je sebecká, nerozčuľuje sa, nemyslí na zlé, neteší sa z neprávosti, ale raduje sa z pravdy.
  Všetko znáša, všetko verí, všetko dúfa, všetko vydrží.
  Láska nikdy nezanikne. Proroctvá prestanú, jazyky zamĺknu a poznanie pominie.Lebo poznávame len sčasti a len sčasti prorokujeme. Ale keď príde to, čo je dokonalé, prestane, čo je len čiastočné.
  Keď som bol dieťa hovoril som ako dieťa, poznával som ako dieťa rozmýšľal som ako dieťa. Keď som sa stal mužom, zanechal som detské spôsoby.
  Teraz vidíme len nejasne, akoby v zrkadle; no potom z tváre do tváre. Teraz poznávam iba čiastočne, ale potom budem poznať tak, ako som aj ja poznaný.
  A tak teraz ostáva viera, nádej, láska, tieto tri; no najväčšia z nich je láska.
  Nadovšetko majte lásku :
  – Ako Boží vyvolenci, svätí a milovaní, oblečte si hlboké milosrdenstvo, láskavosť, pokoru, miernosť a trpezlivosť. Znášajte sa navzájom a odpúšťajte si, ak by mal niekto niečo proti druhému. Ako Pán odpustil vám, tak aj vy! Ale nad všetko toto majte lásku, ktorá je zväzkom dokonalosti!
  A vo vašich srdciach nech vládne Kristov pokoj. Preň ste aj povolaní v jednom tele. A buďte vďační!