26.1.2021 - Petr Václav

2021-01-26 – Pokřivená zrcadla tohoto světa s hostem Lubomírem Volným 151. díl – 132 min.

Zničí nás mutace viru, jak tvrdí tzv. odborníci? Hra pokračuje – vítejte u seriálu Covid-19 druhá řada . . . Host poslanec Mgr. Lubomír Volný – sonda do hloubi bažiny – kam zašla tzv. parlamentní demokracie v éře korporátního fašismu? POZOR! Jen pro otrlé!! A co dál? Existuje řešení?

Archiv pořadů / Pokřivená zrcadla světa / S-koro-na -sci-fi / Volby 2021 Cenzura / dehonestace nepohodlných / host Mgr. Lubomír Volný / kauza Hanzel 10 / kdo je kdo / korporátní fašismus / korupčníci / morálka vs. stranické zájmy / mutace SARS-Cov-2 / nekonečný covi-příběh / Petr Václav / podvedení voliči / pokřivená zrcadla tohoto světa / politické kupčení / politika nebo bažina? / Studio Midgard / Svoboda slova / vítejte v absurdistánu! / vlastizrádci /

Komentáře

 • Rennn napsal:

  MOudří lidé odpovídají novinářům jednou větou tak, aby se nedala přestříhat …a význam pozměnit. Americký prezident nepřátelskému dotazu novináře odpověděl:“ Yes, I do“….Dobrá rada do budoucna…držím palce všem, musíme už ale konat…jedině akce…řečí bylo dost. Generální stávka, neplacení daní….

 • Dobesova napsal:

  Jsme už taky s manželem důchodci, i moje 90ti letá maminka, a nikdo, ani na mučidlech, by nás nepřinutil dát hlasy pro ANO za to, že přidá pár šupů na důchodech(nehledě na to, že okamžitě zdražováním všeho, na co jen pomyslíte, si to hned potáhnou zátky). Na druhé straně je tu fakt, že většina důchodců na ty populistické kecy vládnoucích stran naletí, tak jako lehce naletí na triky šmejdů- prodejců- a toto jsou šmejdi stejného ražení, jen s tím rozdílem, že jednají s požehnáním státu, přestože stát je prohnilý.

  • Petr Václav napsal:

   Bohužel, máte stoprocentně pravdu . . . jen s tím rozdílem, že šmejdi Vás okradou, ale tito Vás ještě navíc zabijí jako jateční maso!