14.7.2021 - Petr Václav

2021-07-13 – Pokřivená zrcadla tohoto světa s hosty Lubomírem Volným a Marianem Bojkem 175. díl – 135 min.

Dvouhodinovka s poslanci. Tisková konference k představení lídra kandidátky pražské organizace Volného bloku, kterou je Jana Bobošíková. Nálepkování a osočování neočkovaných lidí startuje – budeme moci za vše . . . Útoky proti příznivcům VB vs. fanoušci VB – dvě strany jedné mince. Kulatý stůl Pavla Zítka a pevná pravidla tvorby kandidátek nastolená ve Volném bloku. Vznik Volného bloku a geneze jeho vývoje. Rektální alpinisté ve sněmovně – líbání prstenu? nebo projev loajality výměnou za ukradená procenta? Odpovědi na dotazy posluchačů.

Archiv pořadů / Pokřivená zrcadla světa / Studio MIDGARD / Volby 2021 agresivita odpůrců / hon na neočkované / host Marian Bojko / host Mgr. Lubomír Volný / Jana Bobošíková / Jana Volfová / kandidátní listiny krajů VB / kulatý stůl / nadšení podporovatelé / odpovědi posluchačům / Petr Václav / pokřivená zrcadla tohoto světa / rektální alpinisté / Studio Midgard / volby 2021 /

Komentáře

  • jlipo napsal:

    Volfová už je na hraně, ale Bobošíková je pro mne nevolitelná skončí i má účelová proticovidová důvěra L. Volnému. Pro mne je to touto chvílí populistická pakáž stejná, jako ostatní.
    U mne jste skončili.
    Bývalý sympatizant.