25.6.2023 - Martin Marcikán

2023-06-25 Komentované zpravodajství / Ing. Jaroslav Tichý

A/ Komentované zprávy

1. Zprávy z Ruské federace

      2. Události na Ukrajině

      3. Informace z USA

      4. Aktuality z EU

      5. Novinky odjinud

      6. covid, očkování, následky

      7. Zajímavosti z domova

HostéIng. Jaroslav Tichý

25. červen je 176. den roku podle gregoriánského kalendáře (177. v přestupném roce). 

Do konce roku zbývá 189 dní. 

Jmeniny slaví Ivan.

1)

Kremeľ zverejnil podrobnosti dohody s Jevgenijom Prigožinom: 

Zakladateľ PMC Wagner odíde do Bieloruska a jeho jednotky sa vrátia na svoje pozície v rámci špeciálnej vojenskej operácie

Vzburu wagnerovcov sa podarilo zastaviť v sobotu neskoro večer po rokovaniach medzi Jevgenijom Prigožinom a bieloruským prezidentom Alexandrom Lukašenkom.

https://www.infovojna.bz/article/kremel-zverejnil-podrobnosti-dohody-s-jevgenijom-prigozinom

ZINSCENOVANÝ PŘEVRAT

Známý ruský redaktor, novinář, televizní a rozhlasový moderátor Maxim Leonardovič Ševčenko tvrdí, že to bylo všechno zinscenované. Jevgenij Viktorovič Progožin je podle něj k Putinovi loajální a cílem toho všeho má být eliminace škůdců v řadách Ruské elity.

Pamatujete na Jelcinův převrat na začátku devadesátek? Taky divadlo, akorát řízené anglošašky … Čili Putin vyprovází Anglosasy jejich vlastními fintami – to je génius.

Žaloba na Prigožina (mimochodem kdo ji podepsal, tomu je asi dost šoufl) stažena – Prigožin jako „prchá“ do exilu – svazové republiky Bílá Rus a baťka ho vohlídá. To už je výsměch MI6 a CIA.
Trestní řízení proti Prigožinovi bude staženo, „odjede do Běloruska“ – Peskov.

https://vk.com/video590538215_456239323

Venezuelský prezident Maduro:

„Z Campo de Carabobo, kolísky slobody v Južnej Amerike, naše plné objatie solidarity a podpory prezidentovi Ruskej federácie súdruhovi Vladimirovi Putinovi, ktorý dokázal odolať pokusu o zradu, pokusu o občianskej vojny a teraz vyhráva s Ruskom vo svete. Z Venezuely naša plná podpora prezidentovi Vladimirovi Putinovi, bratovi Venezuely.“

https://vk.com/video648724520_456242472

4)

Německo vyplatí obětem židovského holocaustu dalších 1,4 mld dolarů. Pro oběti německého řádění v Polsku, Čechách, Srbsku, Řecku, či bývalém SSSR peníze nejsou. Trpěli snad židé víc než ti ostatní?

5)

Toto sú kamery „ultra Low Emission Zone“

, ktoré sa používajú v Londýne na skenovanie poznávacích značiek a automaticky pokutujú ľudí, ktorí jazdia na autách, ktoré nespĺňajú „emisné normy“ za 12,50 £ na deň.
Skupina legiend zvaná „blade runners“ ich likviduje.
Občianska neposlušnosť sa stáva morálnou povinnosťou.

https://vk.com/video344004210_456248176

6)

MÉDIÁ MLČIA ‼

19. května 2023 v 19:40 hodin


„Rozsudek Nejvyššího soudu USA: „Covid vakcíny nejsou vakcíny“

● Málokdo si všiml, že Robert F. Kennedy Jr. vyhrál soudní spor se všemi farmaceutickými lobbisty. Covid vakcíny nejsou vakcíny.
Nejvyšší soud ve svém rozsudku potvrzuje, že škody způsobené genovými terapiemi Covid mRNA jsou nenapravitelné.
Vzhledem k tomu, že Nejvyšší soud je nejvyšším soudem ve Spojených státech, neexistují žádná další odvolání a všechny možnosti odvolání byly vyčerpány.
● Robert F. Kennedy v prvním prohlášení zdůraznil, že jde o úspěch, který byl možný pouze díky mezinárodní spolupráci velkého počtu právníků a vědců.

● Tento rozsudek otevírá možné mezinárodní důsledky:
Mělo by to dělat vlny i ve Švýcarsku, protože
🇨🇭Švýcarsko má se svou federální ústavou zvláštní postavení: Norimberský kodex je v ústavě s článkem 118b a ve Švýcarsku je podle článku 119 federální ústavy zakázáno zneužívání genetického inženýrství u lidí.
To je doplněno o § 230 trestního zákoníku‼ To znamená, že pachatelům hrozí až 10 let vězení.
● Tento rozsudek by měl přimět i zbytek světa, aby se posadil a vzal si na vědomí, protože Norimberský kodex má mezinárodní platnost a je také zahrnut v článku 7 Mezinárodního paktu o občanských a politických právech.
V případě trestních obvinění musí prohlášení odkazovat na skandál Contergan, aby byl význam tohoto obvinění kladen zvláštní váhu.
● Politiku proto čeká horký podzim. Veřejnost by také měla vědět, že v těchto procesech německý právník Dr. Zapojil se Rainer Füllmich a více než 100 dalších právníků.

https://www.foxnews.com/us/new-york-supreme-court-rei..

■ Žádné médium o tom nemluví, ani ve Švýcarsku, ani v Evropě⁉…
Pokud ano, tak bohužel jen s časovým zpožděním a v oslabené podobě.
● Předejte proto rozhodnutí svým nejdražším přátelům a známým.

Zprávy bez cenzury Informace / informační válka / Ing. Jaroslav Tichý / komentované zpravodajství / Studio Kadaň / SVCS / Svobodný vysílač CS / Zprávy /

Komentáře

  • Witchy Lady napsal:

    Zdravím autory. Děkuji za obsah, avšak kvalita přenosu… je útrpení. Nevím, jestli něco takového příště vydržím.