15.9.2023 - Tapin - Radio

2023-09-15 – Šéfredaktor zpravodajského portálu Aeronet.news pan VK komentuje aktuální události

Hovory u klábosnice

Komentáře

 • Pavlo napsal:

  Dobrý den, Vítku,
  jsou to asi 2 týdny co volal nějaký pán k Vám do studia a ptal se na to zda by pan VK mohl říct něco k unitárnímu prostoru. Pan VK, ale řekl, že tomu věnoval jeden z minulých dílů pořadu a že to nebude opakovat.

  Chci se zeptat, jak ten díl mám najít, když to nemá žádný popis – bylo by škoda kdyby to zapadlo. Myslím, že by o to mělo zájem více posluchačů.

  Předem děkuji za odpověď.

  • Tapin - Radio napsal:

   Dobrý den, omlouvám se, ale také nemám ponětí, jaký díl to může být. Moc mě to mrzí. Třeba se někdo ozve a zkonkretizuje to. Zkuste nějaké předvánoční, míněno vždy poslední díly v roce, které vysíláme před Vánocemi. Tam pan VK vždy hodnotí aktuální rok, prognózuje výhled + zasazuje do širšího rámce. To by snad mohlo zabrat. Hezký den.

 • ami napsal:

  To je zajimave, ze na moje komentare neodpovidate, ale nejake noname Efka, coby dup 😀 Ale v pohode, ja to preziju …

  • Tapin - Radio napsal:

   Dobrý den, Váš komentář také není noname? Na webu SVCS odpovídám nicméně zřídka, prosím, reagujte pouze na kanále Odysee. Nevím, jak to mají ostatní studia. Hezký den.

   • ami napsal:

    Dekuji za odpoved, Vas kanal Tapin radio propaguji uz minimalne 3-4 roky vsude, kam to jen jde, je pravda ze na Odysee nejsem, mozna bych se mel zaregistrovat. At se dari a fandim Vam.

    • Tapin - Radio napsal:

     Děkuju, jste moc hodný a fakt se omlouvám, že na SVCS webu neodpovídám tak často, ono je fakt mazec sledovat kanály na Facebooku, Odysee, vk.com a ještě tady a odpovídat pokud možno všem:). Odysee je proto, že Youtube mě pod výstrahou zrušení kanálu smazali 4 videa, z toho 1 naplánované ještě před vysíláním. Mějte se hezky.

 • efka napsal:

  Vitku dobrý den. Vy jste virtuos v zurnalistice….opravdu si to myslím, navíc vás projev k tomu….naprosto profi. Vaše dokumenty jsou super,velmi vážím vasi prace, i Vk.i Martinovi děkuji vám vsem, e.h.,

  • Tapin - Radio napsal:

   Dobrý den, Evi, nesmírně Vám děkuju, třebaže jsem jen běžným amatérem. Všichni se akorát snažíme dát do toho maximum:). Mějte se hezky a ještě jednou díky. Vítek SVCS