29.9.2023 - Tapin - Radio

2023-09-29 – Šéfredaktor zpravodajského portálu Aeronet.news pan VK komentuje aktuální události

Hovory u klábosnice

Komentáře

 • milo63 napsal:

  Zdravím pán Vítek, tu je Miloš. Ani nech vás tam všetkých nenapadne vysielať info v nejakej soft verzii. To potom nemá vôbec zmysel v tom pokračovať a rovno to celé zabaľte…pekný deň.

  • Tapin - Radio napsal:

   Zdravím, Miloš, děkujeme za Vaše pozitivní řádky. Je to v podstatě jakási škola dospělosti alternativy, kterou, zdá se, skládá velmi úspěšně:). Hezký víkend.

 • V reakci na Vítkův dotaz: jednoznačně zcela otevřeně, na tvrdo a o všem a jak to pan VK cítí!
  Moc děkujeme

  P.S. O SV a aeronetu vím asi (žel jen) rok a od té doby je to náš hlavní informační a konceptuální zdroj.

  Těšil jsem se v pátek v minulosti vždy na ten první dotaz, toho duchovně zaměřeného posluchače. Mrzelo mne dost, že tak nějak byl vyštípán. Mám úplně jiný přístup, než ten zřejmě studijně a teoreticky zaměřený pán, ale přesto to pro mne bylo vrcholem pátečního pořadu. Chápu, že pan VK o těch tématech moc rád nemluví z důvodů, které pokaždé objasnil, ale byl bych velmi rád za nějak uchopená tato témata ve vašem vysílání s panemu VK. Pořady o ezopovídání, „duchovně“ založených lidí, kartářek a tlumočníků poslů „vyšších dimenzí“ mne nenezajímají.

  • Tapin - Radio napsal:

   Dobrý den, Petře, děkujeme mnohokrát za Vaše hodnocení i přístup. Mrzí nás, že nemůžeme vyhovět všem táborům, nicméně echt duchovní věci jsou opravdu nad rámec tohoto pořadu. Osobně mě nevadí tyto dotazy, když to lidi zajímá, ať se zeptají, třebaže máme na SVCS mnoho jiných pořadů na tato témata. Mějte se hezky.

 • jnapravnik napsal:

  Prosím pokračovat ve svobodné debatě o všem.

 • Prudy napsal:

  Dobrý den , každopadně komu se něco nelíbí at neposlouchá ma svobodný prostor u svého knoflíku,a já a spousy mých kamárádů by jsme si přáli vysílání tak jak to bylo otevřeně !!!!!!!
  Už se zase budeme bát ?
  Děkuji za možnost vyjádření Prucek Milan

  • Tapin - Radio napsal:

   Dobrý den, Milane, až na několik vyjímek jste v drtivé většině zatím všichni pro otevřenou debatu. Sledujeme a vyhodnocujeme. Podle mého se alternativa ani jinak dělat nedá, jak jsem řekl, padni komu padni. Mějte se fajn a hezký víkend.

 • JozoPopradTatry napsal:

  Ako vytočí pána EÚ poslanca Milana Uhríka, Danny Kollar DKX, ktorého chcú trestné stíhať na , aj žije dlhodobo v .

  https://www.youtube.com/live/gM0HGxW3IU8?si=4SE5p5L4oFa1-nDS

  Pán VK je riadne mimo, lebo programy strán, sú len písmenká.
  Pán VK len nedávno začal „hlboko vnímať“ reálie….2019, kedy zo smetiska, Zuzana Strapáková Čapútová Konečná – skoro Rizman.

  Milan Uhrík – EÚ poslanec
  https://www.europarl.europa.eu/meps/sk/197763/MILAN_UHRIK/home

  Marián Kotleba – Slovenská pospolitosť

  https://www.noviny.sk/slovensko/63034-slovenska-pospolitost-organizuje-dalsi-prostest-tentokrat-v-krompachoch

  https://spis.korzar.sme.sk/c/5004615/kotleba-do-krompach-nedorazil-skoncil-na-policii.html

  • Tapin - Radio napsal:

   Dobrý den, omluva nevystupování z uvedených institucí tím, že programy partají jsou jen písmenka, je opravdu malicherné. Pokud jsou to jen písmenka, proč do oněch písmenek nezahrnují vystoupení z EU a NATO? Ve skutečnosti vystupovat nechtějí a opět další světélko zhaslo. Kdyby chtěli vystupovat, uvedou to. Tady prostě není o čem. Hezký den.