23.11.2023 - Iveta Snajder

2023-11-23_Peter_Insider_Hľadanie faktov a pravdy v kontextoch histórie a budúcnosti ľudstva_Pareidolia_Synchronicita dejín_Nové vhľady_Potraviny_Studio Atevi

Archiv pořadů / Peter Insider / Studio Atevi

Komentáře

 • Raamil napsal:

  To len plne potvdzuje slová Petra insidera.

 • Raamil napsal:

  AENews:

  Evropská unie se transformuje do Evropské federace a vznikne evropská federální vláda, která bude rozhodovat za všech 27 zemí EU v otázkách daňové, zahraniční, bezpečnostní a migrační politiky! Americký list Politico již varuje, že vznik Evropské federace povede k odstavení USA v Evropě! Globalčiky využili porážky USA na Ukrajině a zahajují rozborku Pax Americana v Evropě! ….. Globalisté zatroubili do útoku a dějí se věci. Americká bestie Pax Americana je smrtelně zraněna a zapotácela se. Na Ukrajině utrpěla největší porážku od dob Vietnamské války a selhání ukrajinské ofenzívy na Ukrajině je účetním odpisem nejen Pentagonu a celého NATO, ale především americké moci Pax Americana v Evropě. Důsledky jsou hrozivé a globalisté se okamžitě chopili iniciativy a přešli do útoku. A je to masakr.

  Evropský parlament ve středu odhlasoval návrh záměru na transformaci Evropské unie do Evropské federace, který bude mít evropskou vládu v čele s premiérem evropské vlády, bude mít evropské ministry a rovněž evropského prezidenta. Na tuto evropskou vládu přejdou celkem 4 pravomoci 27 národních států Evropy. Informoval o tom Milan Uhrík, europoslanec a předseda slovenské strany Republika.

  Všechny země EU tak přijdou o kontrolu nad oblastmi daní, zahraniční politiky, bezpečnosti a migrace. Tyto 4 oblasti budou delegovány ze všech 27 zemí na evropskou vládu. Dojde ke snížení počtů evropských komisařů na 15, takže už nebude platit, že každá země EU má svého jednoho komisaře. Malé a málo angažované země EU ostrouhají. Podle návrhu bude mít Evropská federace i svoji vlastní evropsku armádu, což se nelíbí velení NATO a hlavně Washingtonu, jak uvedl článek [1] serveru Politico.

  Jedná se nejen o rozborku moci Pax Americana v Evropě, ale i o zjevnou demontáž NATO. A víte, jaký argument globalisté na vznik nové evropské armády začali v Bruselu tento týden používat? V Evropském parlamentu zaznívalo, že NATO je relikt Studené války, je neakceschopné a není schopno řešit evropské bezpečnostní hrozby a krize, jako je třeba válka na Ukrajině, kde prý NATO na celé čáře selhalo!

  Rozborka NATO začala a porážka Ukrajiny je najednou vítaným důvodem pro vznik Evropské armády

  Ano, to jsou přesně ty argumenty, které teď začnou být předkládány, že porážka Ukrajiny není chybou Ukrajiny, ani úspěchem Ruska, ale neschopností NATO pomoci Ukrajině skutečně tak, jak by to evropské společenství požadovalo. Jinými slovy, zpackaná ofenzíva Ukrajinců se stala municí pro globalčiky v Bruselu, aby začali vinu házet na NATO a začali nabízet řešení problému v podobě vzniku Evropské armády.

  NATO přitom nemohlo jít s nadšením do války na Ukrajině, protože by to rozpoutalo III. sv. válku s Ruskem. Nicméně v Bruselu se teď říká, že zmýlená neplatí. Prostě porážka Ukrajiny bude a vlastně už teď je předhazována NATO a potažmo USA jako jejich chyba. A tato obvinění začnou zesilovat a padat hlavně na hlavu USA, kdy se nakonec země EU a NATO shodnou, že vinu za porážku Ukrajiny nesou… USA! Obětní beránek se steroidech.

  Jedním s pilířů transformace do Evropské federace je projekt Evropské digitální identity

  Hlasování v EU parlamentu je zatím úvodním krokem, je to výzva k jednání Evropského konventu v prosinci, kde ministři a představitelé zemí budou o návrhu jednat. Nic není definitivní, ale tlak Berlína a Paříže na vznik Evropské federace podle pravidel Aachenu je už tak silný, že prostě se tomu nepůjde vyhýbat a některé státy opustí Evropskou unii. Tomu se nepůjde vyhnout.

  S tím se dokonce počítá jako s tzv. modelem Dvourychlostní Evropy, kdy jedna skupina států se integruje do federace, zatímco druhá skupina zemí EU zůstane přidruženými členy federace. Nebudou z EU hned vyloučeni, ale stanou se přidruženými státy Evropské federace, přičemž ztratí nárok na fondy, dotace, dojde možná k omezení exportu a volného trhu s těmito zeměmi, prostě dojde k nátlakovému mechanismu na rozhodnutí, jestli se chtějí integrovat do federace, anebo úplně EU opustí.

  Evropská vláda převezme rozhodovací pravomoci od 27 zemí ve 4 oblastech

  Přenos 4 skupin pravomocí na evropskou vládu je naprosto bezprecedentní. Přenos pravomocí o daních povede k ustanovení tzv. evropského důchodu, který se transformuje po zavedení digitálního CBDC eura do nepodmíněného příjmu. Ten nelze zavádět ve stavu současné Evropy, kdy každý stát má vlastní daňová, rozpočtová a fiskální pravidla. Proto globalisté usilují o přenos pravomocí o daních a rozpočtech na evropskou vládu. Zahraniční politika bude převedena proto, aby se jednotlivé státy EU nemohly štěpit a rozhodovat se podle sebe.

  Třeba jako Maďarsko nebo Slovensku ve vztahu k válce na Ukrajině a k Rusku. Součástí návrhu je i zrušení práva veta v Evropské radě a hlasování prostou většinou o evropských zákonech a směrnicích, a kvalifikovanou většinou čtyř pětin hlasů o zakladatelských listinách EU a o jejich změnách. To bude konec České republiky, které bude hrozit, že přijde o své pohraničí, které bude vráceno Německu. Jakmile zanikne právo veta, budou s vysokou pravděpodobností v evropské vládě zrušeny Benešovy dekrety jako “v rozporu s principy a hodnotami Evropské une.”

  Bezpečnostní politika bude převedena na evropskou vládu právě kvůli transformaci zemí NATO do Evropské armády. Globalisté potřebují skoncovat s USA v Evropě, ale potřebují k tomu induktor, prostě hromosvod, po kterém se ten plán sveze a uzemní, prostě ukotví. Tím induktorem bude tzv. Ruská hrozba a porážka Ukrajiny. Po tomto induktoru dojde k usouzení, že NATO selhalo a je třeba vytvořit něco lepšího, modernějšího.

  Prostě něco více evropského a více akčního, a tím řešením, které globalčiky nabídnou, bude Eurowehrmacht. Síně bojových tradic v Německu a v celé Evropě se opět otevřou, nacisté začnou znovu pochodovat po Evropě, ale tentokrát ve jménu IV. Říše s názvem Evropská federace. A ta poslední pravomoc, která se má převést na evropskou vládu, tedy pravomoc o migračním řízení, to nepotřebuje komentář. Už žádné národní vlády, ale evropská vláda bude rozhodovat o kvótách.

  Evropská federace bude rozdělovat 27 zemím prostředky ze supertalíře výměnou za totální integraci do struktur IV. Říše

  V Evropském parlamentu se hlasovalo o návrhu těsně, návrh na transformaci do Evropské federace prošel jen o vlásek a třeba europoslanci SMERu Roberta Fica se raději zdekovali a utekli ze sálu, aby nemuseli hlasovat pro výbušný návrh, a tím snížili kvorum pro přijetí návrhu. Je třeba si uvědomit, o co se hraje. V celé EU je ekonomická krize a řešení důchodových reforem nemá řešení, jak už jsem rozebral v mém článku [2] před pár dny. Vyřešení důchodů má přinést vláda gerojů, tedy evropských Über-ministrů v nové evropské vládě.

  Tím bude evropská vláda transformována do spasitele a orgánu, který zachrání důchodce. Něco podobného provedl Adolf Hitler po 15. březnu 1939 v Protektorátu, když zavedl sociální dávky a příspěvky pro nezletilé, zavedl pracovní službu a plnou zaměstnanost a zavedl dovolenou pro dělníky, která za 1. republiky nebyla zákonem ukotvená a byla jen benefitem zaměstnavatele jako tehdy v USA. Evropská vláda provede totéž, tedy etabluje se jako jediná síla schopná zajistit důchody v rámci evropského supertalíře.

  Evropská komise má být transformována do evropské vlády

  Supertalíř je výraz německých ekonomů pro objem vybraných daní určených k přerozdělení v EU. Evropský supertalíř bude kompletně řešit mandatorní výdaje a fiskální rozpočty takovým způsobem, aby ze supertalíře proudily peníze po celé Evropě do programů, které v té době už národní vlády nedokáží objektivně či úmyslně financovat, jako právě důchody. Všechno je to součást plánu.

  Právě proto jsou do čel vlád evropských národních států a do křesel ministrů dosazovány nuly, naprostí diletanti, lemplové a nýmandi, protože jejich úkolem je destrukce národních států do takového stavu, aby byly zralé na záchranu evropskou vládou a evropskou unií, což následně ospravedlní zánik národního státu jako suverénní země, která se prostě zaintegruje do evropské federace a s tím zaniknou nejen její hranice, ale vlastně i kultura, historie a časem i jazyk, přesně jak to bylo v návrhu Generalplan Ost.

  Když se buduje IV. Říše, už není třeba nosit masky a hrát si na liberály a mírotvorce

  Evropská unie vzešla z nacistů po II. sv. válce. Nejprve vzniklo Evropské společenství, potom Evropské hospodářské společenství, následně Evropská unie podle smlouvy z Maastrichtu, a nyní má proběhnout 4. etapa přerodu, a to do Evropské federace podle smlouvy [3] z Aachenu z ledna 2019. Nacisté si tak po více jak 75 letech od II. sv. války splní sen a vytvoří IV. Říši v Evropě.

  Nedivte se, že najednou chování evropských politiků připomíná nácky, když řvou do války namísto k míru. Už se nemusí skrývat a přetvařovat za lidumily, už mohou odkrýt barvu, mohou se projevit. Už se mohou omlouvat i esesáci, vojáci Wehrmachtu, Ustašovci v Chorvatsku, prostě už jsou zase hrdinové, kteří bojovali proti zlému Rusku! A tak znovu začíná nacistický teror, zavírají lidi za svobodný projev, dříve pálili ve 30. letech knihy závadových autorů, dnes blokují weby závadových autorů, usilují o Total Control lidí, o jejich evidenci a dokonalý přehled, digitální měny, čipy, šmírování a sledování.

  Budova EU parlamentu ve Štrasburku připomíná nedokončenou Babylonskou věž, vrcholný symbol globalistů pro nedokončený proces

  Tohle nevzniklo ze dne na den. To bylo celou dobu v nich, pouze to maskovali pod rouškou evropského liberalismu, ale teď už to není potřeba. Ověřili si během covidové operace, že lidi lze ovládat jako ovce a dokonce do nich píchat nevyzkoušené roztoky, jako to dělal v Birkenau židovským vězňům Dr. Mengele. Viděli v letech 2020 a 2021 na vlastní oči, že jim to nejen projde, ale lidi se jim sami staví do fronty na mutagenní roztoky jako při projevech Stockholmského syndromu. To je povzbudilo.

  A tak padají masky dolů. Už žádné pózy liberalismu a míru, ne ne. Teď mohou už řvát jako za starých časů ve 30. letech minulého století, hnát národy do války, umlčovat a likvidovat opozici a prosazovat svoji vizi vlády nad celou Evropou. Proto masky spadly a je už dovoleno projevit se. Proto transformace EU nabírá takovou rychlost. Nastal totiž čas návratu těch, kteří snili o tisícileté říši.