5.3.2024 - Petr Václav

2024-03-05 – Pokřivená zrcadla tohoto světa s hostem Míšou 306. díl – 122 min.

Malé ohlédnutí za oslavou desetiletí Svobodného vysílače. O co vlastně ve skutečnosti jde na Ukrajině? Kam se „vytrácejí“ peníze občanů České republiky? Jak funguje schéma korupce? Vladimír Vladimírovič Putin je občany nejoblíbenější politik, náš premiér Fiala drží hezké předposlední místo! Vláda fialovců lhala o energetické krizi – usvědčují ji tvrdá čísla a manko v oblasti komoditních derivátů. Vlastizrádné a zrůdné rozhodování ve prospěch korporátů – korporátní fašismus úřaduje!

Archiv pořadů / Pokřivená zrcadla světa / Studio MIDGARD ČEZ / energetická krize / fašismus / host Míša / kolaboranti / korporátní fašismus / korupce / korupčníci / nacismus / NWO / obliba politiků / Petr Václav / pokřivená zrcadla tohoto světa / Studio Midgard / Ukrajina / V.V.Putin / vlastizrádci /

Komentáře

  • Jarmila D. napsal:

    A to jsem zapomněla napsat, že to zvýšení je navýšení k předem oznámené ceně 7500, takže nově zaplatím 8300. Dříve důchodci měli zhotovení zubních náhrad gratis. Proč se teď najednou musí platit?

  • Jarmila D. napsal:

    Kam se „vytrácejí“ peníze občanů České republiky? No kam asi? Kam odjíždějí auta narvaná k prasknutí léky? Kdo si tady celý život platil zdrav. pojištění a léky nesežene a druzí žijí náš úkor a neodvedli ani korunu a ještě vyhrožují, že se odsud máme vypakovat, protože oni nás převálcují. Já jsem celý život pracovala, marodila jsem dohromady celkem možná 2 měsíce, pracuji ještě teď v důchodu už 8. rok a když přijdu k zubaři, kde jsem za zubní náhradu zaplatila 23 000 a po půl roce se musí upravit, aby seděla, tak mi oznámí zvýšení o 800,- Kč. Tak kam asi ty peníze mizí? Odkud mizí, to víme, z kapes našich lidí, a kam mizí, to vlastně taky víme.