11.6.2024 - Petr Václav

2024-06-11 – Pokřivená zrcadla tohoto světa s hostem Míšou 319. díl – 120 min.

Ohlédnutí za volbami do Evropského parlamentu. Jak blízko je Rusko k vypovězení dohody 2+4 z roku 1990? Bude opět Německo rozdělené a spravované dle dohody vítězných mocností? Dojde tak k oslabení EU, NATO, WHO a Polska? Slovenský zástupce hodil vidle do diktátu WHO! Kam se ztratilo několik kusů odposlouchávacích zařízení? Tam, kde mají být nejsou. Jednalo se o falešný fiktivní nákup a zlodějnu, nebo je to „pořádek a chaos“, nebo jsou zařízení zneužívána k další trestné činnosti? Kam se poděla Ruská pronásledovaná ponorka u pobřeží USA?

Archiv pořadů / Pokřivená zrcadla světa / Studio MIDGARD dohoda 2+4 / EP / EU / fašismus / host Míša / nacismus / NATO / NDR / Německo / Petr Václav / pokřivená zrcadla tohoto světa / Rusko / Studio Midgard / USA / WHO /

Komentáře

  • Mili napsal:

    Dobrý večer, na základě vašeho vysílání (konkrétně prvních deset minut), jsem si ověřovala, zda jsem mezi 111 hlasy a poslušně hlásím, že jsem ten 111 hlas pro paní Míšu. Je mi líto, že lidé u nás v ČR jsou takoví tupani a rektální alpinisté, kteří svou hlavu nevystrčí ani v takto důležitý moment. Ve svých třiceti letech jsem zklamaná ze své zemi a ještě více z lidí, kteří nejsou vychováni k tomu chodit k volbám a plnit povinnost každého občana ČR dojít k volbám. Fuj, fuj, fuj. Teď už nezbývá nic jiného, než sledovat následky výsledek voleb!